Премiя 2021
Номінанти
Проєкти
Журі
Партнери
Переможці 2021
Фотозвіт 2021
Триває прийом заявок на участь у
Премії HR-бренд 2022
Премія HR-бренд - головна HR-Премія України!

Подія проходить вже одинадцятий рік поспіль. Збираємо найбільш успішні проєкти в галузі управління персоналом.

На кейс-конференції Премії HR-бренд 2022 ви познайомитеся з 60+ актуальними HR-кейсами від провідних компаній України: лише практичний досвід, що довів свою ефективність та результативність для бізнесу в умовах нової реальності.
У програмі кейс-конференції Премії 2021
 • актуальні HR-кейси, що номіновані на Премію HR-бренд 2021
 • кейси можна масштабувати у будь-якій галузі
 • лише практичний досвід, що довів свою ефективність в умовах new normal
 • cпікери - HR-експерти з реальним досвідом та автори проєктів
 • живий нетворкінг та можливість вибрати ментора з номінантів для реалізації подібного кейсу у своїй компанії
Конвертуймо знання у бізнес і будьмо готовими до викликів нового часу!
Photo by Jacob
Photo by Kolya
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Lea
Photo by Fabrice
Photo by Alex
Photo by Adam
Photo by Arnaud
Photo by Leopold
Photo by Katie
Photo by Tiana
Photo by Mohd
«БРСМ-Нафта» працює на ринку роздрібних нафтопродуктів України від 1992 року. Щодня послугами АЗК користуються понад 200 000 автомобілістів по всій країні. На сьогодні мережа налічує більше 200 автозаправних комплексів. «БРСМ-Нафта» пропонує українським автомобілістам якісне пальне виробництва провідних європейських нафтопереробних заводів: Orlen Lietuva (Литва), Rompetrol, OMV Petrom SA (Румунія), ГПЗ «Білорусьнафта», Мозирський і Новополоцький НПЗ (Білорусь).

У 2020 році БРСМ-Нафта відкриває власну мережу супермаркетів при АЗК – «Good market». Це перший в Україні формат магазинів, який передбачає повний асортимент товарів для задоволення основних потреб покупців.

Наприкінці 2020 року мережа заявила про комплексні стратегічні зміни у своїй діяльності, що полягають у трансформації формату автозаправних комплексів та в максимально швидкому і професійному обслуговуванні клієнтів. У результаті було представлено нову стратегію «TURBOTA PRO людей та авто». АЗК «БРСМ-НАФТА» позиціонують себе не як заправка із супермаркетом та кафе, а як супермаркет та кафе із заправкою.

Місія АЗК «БРСМ-НАФТА» - безперервно задовольняти потреби автовласників у якісному пальному за дружніми цінами, сприяти гарному настрою і самопочуттю водіїв в дорозі та завжди бути на крок попереду конкурентів заради високої оцінки клієнтів. Використовуючи новаторський підхід до розвитку та щодня враховуючи клієнтський досвід, ми створюємо бездоганний сервіс на кожному автозаправному комплексі. Якість пального, що ми реалізуємо, відповідає всім державним стандартам України та систематично перевіряється як внутрішніми службами мережі БРСМ-Нафта, так і незалежними експертними установами. Ми живемо і працюємо згідно з корпоративними цінностями, що допомагає нам залишатися стабільними та збалансованими, зберігаючи лідерство і нарощуючи визнання автовласників. Ми переконані, що така послідовність є запорукою виконання місії нашої справи на паливному ринку України.
Національний банк України – сучасна незалежна державна інституція, покликана забезпечувати стабільність грошової одиниці України, пріоритетним завданням якої є досягнення та підтримка цінової стабільності в державі, сприяння фінансовій стабільності та економічному зростанню України.
НБУ інтегрується до міжнародної спільноти центральних банків, створює для цього ефективну і стійку фінансову екосистему, сприяє розвитку інноваційних фінансових технологій, підвищує фінансову обізнаність та інклюзію громадян.
Команда НБУ об'єднує фахівців високої майстерності, які разом працюють задля покращення добробуту українців, розвиває гнучку та адаптивну корпоративну культуру сучасного європейського центробанку з високими стандартами професійної етики та доброчесності.
Ми — компанія «Лантманнен Сіріалія», яка входить до скандинавського харчового концерну Lantmannen. Нашим символом не випадково є паросток, один із найдавніших символів життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

Ці продукти мають величезний попит і продаються концерном Lantmannen у 45 країнах світу, тобто у кожній четвертій країні світу. Безпосередньо з Україні, ми поставляємо продукцію в 35 країн світу. Річний оборот Lantmannen становить понад 3 мільярди доларів США. Над задоволенням потреб і запитів наших споживачів працюють близько 10 000 людей у 18 країнах світу, де відкрито представництва концерну.

Lantmannen – беззаперечний лідер ринку в Україні у сегменті сухих сніданків. Наші бренди користуються шаленою популярністю серед споживачів – START!, AXA та Finn Crisp. Компанія є провідною на ринку праці і добре відома своєю надихаючою корпоративною культурою та турботою про співробітників.

Номiнанти 2021
Українські компанії, які мають найкращі hr-кейси, презентують їх під час конкурсу —
Премія HR-бренд Україна, яку щороку організовує grc.ua.
На здобуття нагород Премії HR-бренд Україна 2021 було подано 60+ проектів,
реалізованих в компаніях протягом останніх двох років.
Проекти, які продемонстрували успішні результати у залученні, мотивації та утриманні персоналу, роботі з кандидатами, розвитку компанії в цілому та її репутації як роботодавця
UKRSIBBANK BNP Paribas Group
UKRSIBBANK BNP Paribas Group - www.my.ukrsibbank.com працює на українському ринку з 1990 року. Бак прагне зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим...
«Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні з 2007 року. Об'єднує 43 виробничих компаній, що працюють на понад 300 тис га в основних аграрних регіонах України, 11 елеваторів і «Агропросперіс Банк». Інвестор - група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США).

Єдиний великий агробізнес, який фінансує українських фермерів через «Агропросперіс Банк», а також надає повний комплекс товарів та послуг з вирощування зерна, його зберігання та продажу на світові ринки.

Найбільший в Чорноморському регіоні виробник експортних зернових і олійних культур. Один з найбільших експортерів агропродукції в Україні. Щороку поставляє понад 3 млн. т агрокультур національним переробникам та на ринки 35 країн світу.

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України. В продуктовому портфелі компанії 220 складнокомпонентних сучасних препаратів. Продукція експортується у 28 країн світу серед яких країни ЄС, Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії, Ізраїль тощо.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток близько 95% прибутку. «Фармак» єдина в Україні та друга у світі компанія, якій була передана технологія виробництва людських інсулінів за технологією компанії Eli Lilly (США).

Впровадження сучасних технологій, передового обладнання та інноваційних підходів у виробничу й управлінську діяльність – багаторічна філософія підприємства й основна конкурентна перевага. «Фармак» входить у ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнана найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем*

*За даними рейтингів видання «Власть денег», «ТОП-100. Рейтинг крупнейших», «Business HReformation 2020».

Альфа-Банк Україна - один з найбільших українських банків та частина холдингу ABH Holdings S. A. з головним офісом у Люксембурзі.
У 2020 році банк запустив абсолютно новий мобільний додаток для своїх клієнтів - Sense SuperApp. Вже за 116 днів він зібрав більше 500 000 користувачів. І компанія не зупиняється на досягнутому, тому активно заохочує свою команду на мільйонні досягнення.
Цього року від Alfa People номіновані одразу три проекти: SPARTA - маркетингова кампанія із залучення IT-спеціалістів для розвитку цифрових продуктів банку. Проект трансформації внутрішньої освітньої програми А-Dosvid, де внутрішні експерти діляться своїми знаннями з колегами. Унікальний пакет співробітника, який включає welcome pack, преміальний фінансовий пакет, програму лояльності з 180+ партнерами та медичне страхування.

У компанії працює 6 500 професіоналів, яких об'єднує #робота_на_мільйон. Щодня Альфа-Банк Україна працює для мільйонів клієнтів та надає кожному мільйон можливостей отримати безцінний досвід.
MDCONSULT інноваційна консалтингова і рекрутингова компанія. Вирішує ключові
завдання бізнесу у сфері управління людським капіталом, за допомогою:
 • рекрутингу,
 • hr-консалтингу,
 • автоматизації процесів.

Регіональні центри розташовані у Києві та Одесі, але компанія працює з
клієнтами по усій Україні та з іноземними компаніями, які відкривають свій
бізнес в Україні.

У 2017 році компанія створила платформу для автоматизованої відеоспівбесіди
без постійної участі рекрутера. CVpool — сервіс, який відкриває нові
можливості та перспективи в комунікації з кандидатами.
TECHIIA — міжнародна диверсифікована холдингова компанія, заснована справжніми лідерами.
Завдяки складній екосистемі бізнесу ми органічно зростаємо в багатьох технологічних напрямах: кіберспорт, ІТ-продукти, ІТ-сервіс, венчурна студія, виробництво та дистрибуція кіберспортивного мерчу й аксесуарів, будівництво інфраструктурних об'єктів. Компанія веде бізнес легко та професійно. Жодних обмежень для амбітних бізнес-ідей. We dare to look beyond!
Moneyveo – продуктова фінтех-компанія повного циклу. Вона була першою й залишається лідером ринку небанківського кредитування. Компанія максимально цифровізує та автоматизовує робочі процеси, орієнтована на інновації та сучасні технології.

Moneyveo має власну скорингову модель, побудовану на технології штучного інтелекту і машинного навчання. Компанії присвоєно найвищий рівень захисту даних платіжних карток за міжнародним сертифікатом PCI DSS Service Provider Level 1.

Фінтех-компанія — соціально-відповідальна. Вона фінансово допомагає військовим, онкохворим дітям центру "Дача", підтримує медиків та медичні установи.

Цінності Moneyveo незмінні — TIME. TRUST. TECHNOLOGY — цінується час один одного, обов'язкова довіра й прозорість, високотехнологічність усіх процесів.

Zoolatech - сервісна компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Ми працюємо над рішеннями для фінансового сектору, ритейлу, будівництва, медіа. Віримо, що досягти технологічного перфекціонізму можна завдяки команді професійних та відкритих людей.
САВСЕРВІС – це національний дистрибутор продукції P&G та інших провідних виробників FMCG-сектору. Компанія веде стабільний бізнес з 1992 року та майже 30 років посідає провідне місце серед дистрибуторів Східної Європи. Команда САВСЕРВІСу – це понад 1400 кваліфікованих співробітників у 24 областях України, які забезпечують високий рівень сервісу для 60 000 торгових точок та пропонують клієнтам понад 60 торгових марок світових та вітчизняних виробників.
UKRSIBBANK BNP Paribas Group - www.my.ukrsibbank.com працює на українському ринку з 1990 року. Бак прагне зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим. Банк пропонує високоякісні фінансові рішення відповідно до найкращих європейських фінансових послуг. 60% акцій банку належать одній з найбільших фінансових груп у світі - BNP Paribas, а 40% - ЄБРР.

Банк обслуговує понад 2 мільйони клієнтів, а 168 тис СМБ та корпоративних компаній – лідери вітчизняної економіки та міжнародні корпорації.
Креді Агріколь — сучасний універсальний банк, частина потужної міжнародної Групи і водночас найстарший іноземний банк в Україні. Надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам та є лідером на ринку автокредитування і стратегічним партнером для агробізнесу. Креді Агріколь ─ соціально орієнтована компанія, з 2016 р. реалізовує програму КСВ «We Care!», яка включає напрями: благодійність, волонтерство, екоініціативи і турботу про співробітників. Банк займає 6 місце в рейтингу лідерів сталого розвитку від бізнес-видань «Деньги» і «Кореспондент» та в ТОП-50 найкращих роботодавців за версією Forbes.
Union Group — українська група ювелірних і фінансових компаній, заснована в 2018 році, в яку входять бренди «Золотий Вік», «Золота Країна», SRIBNA KRAINA, «Срібний Вік», BRILLIANT, DOMINANT Diamond, Ломбард «ПАРТНЕР» і ТехноSale. Бізнес представлений у всіх регіонах України і включає роботу торгових точок і e-commerce напряму. У Union Group працюють понад 2000 співробітників, об'єднаних спільними цінностями: командна робота, професіоналізм, лідерство, клієнтоцентричність і інноваційність.
Coca-Cola Hellenic Bottling Company – є одним із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв партнера The Coca-Сola Company.

Щоденна місія компанії полягає у тому, щоб втамовувати спрагу 600 мільйонів споживачів, яким вони пропонують на вибір понад 190 легендарних світових і улюблених локальних брендів. Це сильна і талановита команда, яка досягає найкращих результатів, навчаючись і здобуваючи перемоги щодня у 28 країнах, на 3 континентах, працюючи разом як єдина команда задля створення позитивних змін у тих громадах, частиною яких вони є.
ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничніх коліс. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгівельних офісів, розташованих на ключових ринках Європи, Північної Америки, Близького Сходу, СНД та України. У 2020 році ІНТЕРПАЙП реалізував 662 тис. т готової продукції, у тому числі – 192 тис. т залізничної продукції. У ІНТЕРПАЙП працюють 11 тис. співробітників. У 2020 році Компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 2,54 млрд. грн.
«Делойт» (Deloitte) — глобальна мережа компаній, що надають послуги з аудиту і консалтингу. Із сумою глобальних доходів у розмірі 47,6 мільярда доларів США за 2020 фінансовий рік компанія «Делойт» є найбільшою компанією у світі з надання професійних послуг. Понад 330 тисяч співробітників «Делойт» працюють в більш ніж 150 країнах світу. Завдяки глобальній мережі «Делойт», а також понад 25-річному досвіду роботи в Україні, «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, які спрямовані на підтримку та надання комплексних інтегрованих рішень щодо економічної діяльності клієнтів у різних галузях»
Baker Tilly — одна з найбільших аудиторських та консалтингових компанії України. 22 роки ми працюємо, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів. Основні напрями діяльності — аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, незалежна оцінка, ТЦО, та послуги з бухгалтерського обліку.

Baker Tilly є членом міжнародної мережі Baker Tilly International, яка представлена у 147 країнах та входить до ТОП-10 консалтингових компаній світу. Наші клієнти — це найбільші сільськогосподарські, промислові, виробничі та фінансові компанії України.

Медіа Група Україна розвиває такі напрямки - бродкастинг, виробництво контенту, продажі реклами та спонсорство, інтерактивне цифрове ТБ, нові медіа. Медіа-холдинг об'єднує телеканали: національний Україна, НЛО TV та Індиго TV, Футбол 1/2/3, інформаційній Україна 24, регіональні Донбас, 34 телеканал; оператора супутникового мовлення Xtra TV та ОТТ-платформу OLL.TV; міжнародні канали Ukraine 1/ Ukriane 2, NLO TV 1/ NLO TV 2; продакшн-компанії Теле Про, Допоможемо ТБ; медіа-агенцію Медіа Партнерство Баінг; сайт segodnya.ua; кросплатформний проєкт Vogue.UA.
lifecell — український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв'язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету 8 млн абонентів. Компанія розвиває інноваційну екосистему телекомунікаційної галузі, реалізовуючи проєкти, спрямовані на розвиток «розумного міста», «розумного регіону», покращення безпеки громадян і розгортання мережі IoT (інтернету речей).
lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг.
appflame — українська продуктова IT компанія, яка розвиває власні продукти в ніші social network/lifestyle. Продукти appflame працюють на Tier-1 ринках, таких як США, Великобританія, Канада й Австралія та входять у Топ-5 рейтингів App Store у своїх категоріях.

Флагманський продукт нашої компанії — це додаток для знайомств. Частина компанії appflame також працює над найбільшою ЛГБТК+ платформою у світі. Це унікальний продукт у своєму роді — соціальна мережа, додаток для знайомств та лайвстрімінгова платформа. Понад 10 мільйонів користувачів у всьому світі й це лише за 3,5 роки існування. Ми щиро віримо, що додаток допоможе створити безпечне середовище для ЛГБТК+ людей, показати найяскравіші сторони своєї особистості, знайти справжнє кохання та поширити обізнаність про рівність, права та особисту свободу.

Для співробітників ми створюємо умови, притаманні великим корпораціям. А інклюзивність та різноманіття одні з основ політики appflame.
Наше місто надихає на позитивні зміни. За декілька років Маріуполь повністю перезавантажив соціальну інфраструктуру, муніципальні сервіси навколо людини та її потреб. Ми показали, що місто може бути другом та помічником.

Ми стали найпрозорішим та найбільш підзвітним містом за версією Transparency International. За декілька років повністю оновили муніципальний транспорт, і зараз працюємо над створенням сучасних громадських просторів, набережних та пляжів. Це зробить Маріуполь туристичним магнітом та дасть нові можливості для розвитку майбутнього біля моря. А ще Маріуполь став культурною столицею та проводить заходи, що об'єднують усю Україну.

Ми – команда новаторів. Маріуполь про сервіси для людей: сучасні, доступні, а головне – зручні. Маріупольська міська рада не зупиняється на досягнутому. Долаємо виклики та змінюємо Україну на краще! Далі – більше. Адже Маріуполь – місто можливостей і сучасних проєктів.
airSlate (pdfFiller) - перша і єдина комплексна платформа, яка допомагає автоматизувати бізнес без використання коду. Наш продукт поєднує електронний підпис і автоматизацію бізнес-процесів в єдиному місці, а ще допомагає проводити цикл підписання контрактів, створювати робочі документи та веб-форми.

Місія airSlate (pdfFiller) - робити життя людей щасливим, успішним і радісним завдяки спрощенню та поліпшенню їх бізнес-процесів.

Таким чином, завдяки нашому продукту, команди, партнери по бізнесу і їх клієнти можуть фокусуватись на комунікації та бiзнес-результатах, а не займатись рутинною роботою. Всю рутину ми беремо на себе!

Найважливіша цінність airSlate (pdfFiller) - це турбота про інших. Саме тому ми піклуємось не тільки про наших співробітників, а також про тих, хто опинився у скрутному становищі та витрачаємо на благодійність 1% доходу компанії на регулярній основі і постійно запускаємо нові ініціативи.
Ми могли би написати декілька томів про Eldorado — про можливості для кожного, про дружню команду, про те, як ми весело відпочиваємо — та цінуємо свій і твій час. Тому одразу до справи: інші компанії продають електроніку та побутову техніку, а Eldorado вже 20 років робить покупки українців вигідними, корисними та просто крутими. Сьогодні, завтра, завжди.

Eldorado — це:

 • Ох нічого собі масштаб! У нас 120 магазинів по всій Україні, і цього року стане на 7 більше.
 • Величезна команда із 5 000 людей, 1000 із яких працюють у компанії понад 5 років, 300 — понад 10, і 60 разом із нами 20 років!
 • Вдосконалення та розвиток! Кожен працівник має безліч можливостей — освітніх заходів вистачить на роки вперед. Найголовніше — ваше бажання.
 • Справжня популярність! Наші магазини щорічно відвідує 30 000 000 клієнтів.
 • Дійсно круте місце! У нас незліченна кількість щасливих днів на роботі.
«Аптека «АНЦ» та аптеки партнери «Копійка», «Шар@», «Благодія» займають лідируюче 1-е місце серед найбільших аптечних мереж фармацевтичного ринку України! Ми перша і єдина аптечна мережа в країні, яка використовує роботів для спрощення пошуку і прискорення відпуску ліків (мінімум на 40%). Ми впроваджуємо інструменти data-science для формування оптимального асортименту, цифрову підтримку аптек та проявляємо турботу в комунікаціях зі співробітниками через Viber-бот.

Зовсім скоро розкажемо вам, як ми впроваджуємо цифрові технології, які є драйвером ефективності всередині компанії та інструментом турботи про співробітників.
Kernel – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Kernel постачає до понад 80 країн. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE). У 2019 – 2020 маркетинговому році компанія вперше експортувала 8 млн тонн зернових, що є абсолютним рекордом серед аграрних компаній України.
Parimatch Tech — міжнародна технологічна компанія в сфері ігор і розваг, яка утворилася внаслідок реструктуризації міжнародного холдингу Parimatch. Компанія є розробником і провайдером послуг в software розробці, маркетингу повного циклу. HQ компанії знаходиться на Кіпрі в місті Лімассол.
Центри розробки компанії знаходяться в таких країнах світу: Україна, Кіпр, Німеччина, Вірменія, Білорусь. Найбільший центр - в Києві, Україна.
Dev.Pro – аутсорс компанія з бізнес-центром в Америці і центрами розробки в Україні, реалізує проекти для клієнтів в США і Європі. Протягом 10 років ми допомагаємо технологічним компаніям розробляти свої інноваційні програмні продукти і масштабувати бізнес. Є багато причин, чому талановиті люди приєднуються до команди Dev.Pro: головна – можливість зростати професійно і персонально. Одна з наших основних цінностей – освіта, бо ми щиро поділяємо принцип: great people doing great work!
Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 18 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

Компанія Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є вигідним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, таких як: M&A, корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, антикорупційний комплаєнс та етика бізнесу, судове та арбітражне представництво, інтелектуальна власність, податкове право, банківське та фінансове право, ДПП, державні закупівлі, трудове право, відносини з державними органами, приватний капітал / інвестиції, ринки капіталу та IPO, кримінальне право та захист бізнесу.

Ми обслуговуємо клієнтів, задіяних у сферах фінансових послуг, енергетики, видобувної промисловості та природних ресурсів, фармацевтики, харчової промисловості, інвестиційно-банківської діяльності та корпоративних фінансів, телекомунікації, роздрібної торгівлі та розваг, готельного бізнесу, авіації та автомобілебудування, сільського господарства, страхування, інфраструктури і транспорту.

В Arzinger працюють висококваліфіковані фахівці, які володіють глибокими знаннями, величезним практичним досвідом у широкому колі юридичних питань, а також розумінням місцевого ринку. Багато з них отримали освіту за кордоном і мають досвід міжнародної роботи.

Наша команда, очолювана 10 партнерами, налічує понад 70 досвідчених юристів. Всі партнери компанії є визнаними лідерами в своїх напрямках/практиках на українському ринку юридичних послуг та рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами.

Avenga - міжнародна ІТ-компанія, яка впроваджує технологічні та цифрові трансформації для бізнесу у таких індустріях як фарма, фінанси, страхування, нерухомість та автомобілебудування.

Зараз компанія об'єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США. В Україні команда складає понад 600 спеціалістів у 8 містах — Львів, Київ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Луцьк, Полтава, Черкаси та Вінниця.

Avenga є членом Forbes Technology Council і входить в Top Salesforce consultancy на Clutch та Top IT services and solution provider on GoodFirms. А також є партнером Salesforce та золотим партнером Microsoft.
Починаючи з жовтня 2005 р. Райффайзен Банк є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», Австрія.
«Стабільний та надійний» – таким Райф став для українців за цей час. «Простий та зручний» – таким має стати Райф у найближчі кілька років.
Щоб досягти цього, ми запустили всеосяжну діджитал-трансформацію. Це своєрідний маніфест майбутнього Райфу: взаємодія з банком має бути легкою, простою та інтуїтивно зрозумілою. Ми активно працюємо над удосконаленням й автоматизацією робочих процесів та продуктів. Робимо це як для наших внутрішніх клієнтів, а це понад 6000 колег по всій країні, так і зовнішніх – клієнтів та партнерів, яких 2,5 мільйона.

Райф. Так простіше.
Ашан Рітейл - це міжнародна мережа роздрібної торгівлі заснована у Франції у 1961 році. Сьогодні Ашан Рітейл представлений у Європі, Азії та Африці та є 35-м роботодавцем у світі (джерело- Fortune), налічуючи понад 2 500 точок продажів.
Ашан – найбільший французький роботодавець в Україні.
Перший магазин було відкрито у 2008 році.
Зараз ми мультиформатний, фіджитальний рітейлер, що має гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, pick up point-и у 9 містах, а також електронну комерцію по всій країні.
KIVI — це міжнародна компанія, яка спеціалізується на розробці і виробництві смарт-телевізорів, що має широку дистрибуцію в країнах Європи і Азії. Виробництво здійснюється на потужностях найбільшого в світі контрактного виробника — компанії MTC. Використовуються комплектуючі провідних виробників компонентів з Китаю, Японії, Тайваню. Кількість працівників — понад 200 осіб. Компанія має понад 200 сервісних центрів у всіх країнах продажів і забезпечує сервісну підтримку в режимі 24/7. Бренд KIVI динамічно розвивається і входить в число лідерів на всіх ринках присутності. На 2021 рік вироблено понад 1 млн пристроїв
Заснована в 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг з розробки програмного забезпечення і цифрових платформ, дизайн-агентством. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід і компетенції в сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення передових рішень, які перетворюють складні бізнес-завдання в реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють з замовниками в більш ніж 30 країнах світу. На думку найбільших світових незалежних дослідницьких агентств, EPAM є лідером в декількох категоріях. Починаючи з 2013, щорічно визнається однією із 4-х технологічних компаній, що увійшли до списку Forbes як «25 найбільш швидкозростаючих публічних технологічних компаній».
Більше про EPAM на сайті http://www.epam.com, https://careers.epam.ua та сторінці на Facebook.
«Фора» — мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Мережа нараховує понад 270 магазинів у понад 80 містах та містечках. Фора – це близько 10 тис. співробітників і 400 тис. гостей щодня. З 2020 року «Фора» розвиває інтернет-магазин shop.fora.ua.

Фора – це піклування в дії.

Ми піклуємось про наших гостей, адже контролюємо якість продукції, постійно вдосконалюємо асортимент продуктів, забезпечуємо сервіс високої якості і створюємо умови для комфортного здійснення покупок у наших магазинах.

Ми піклуємось про наших співробітників. Адже забезпечуємо гідні умови праці і створюємо можливості для професійного та особистого розвитку.

Навчитися новому, змінити професію чи втілити давню мрію - це можливо разом із нашою «Школою майстрів». У «Школі майстрів» кожен може знайти своє місце, свій шлях і реалізувати свою мрію.

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Ми допомагаємо нашим клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних галузях, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Два роки поспіль GlobalLogic в Україні посідає перші місця в рейтингах привабливих роботодавців в IT-галузі: Randstad Employer Brand Research від Ancor, EY Best Employer, «Репутаційні активісти» від PR-Service.
МХП – вертикально інтегрований холдинг, український виробник курятини №1, займає лідуючу позицію на агроринку та має зарубіжні виробничі активи в Нідерландах, на Балканах, а також дистрибуційний офіс в ОАЕ. Компанія об'єднує 28 тисяч співробітників та має підприємства у 17 регіонах країни. МХП володіє такими відомими брендами, як "Наша Ряба", "Бащинський", "Легко" та інші. У 2020 році холдинг взяв курс на трансформацію з сировинної компанії в кулінарну та успішно працює над створенням продуктів з added value та вдосконаленням food experience story своїх споживачів.
PepsiСo - один з лідерів українського ринку продуктів харчування і напоїв, представлена компаніями ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, вода «Аква мінералі». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's, Хрусteam, Cheetos. PepsiCo в Україні також займає міцні позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація про компанію PepsiСo в Україні — на сайті www.pepsico.ua

За оцінкою TOP Employers Institute компанія PepsiCo четвертий рік поспіль є одним із кращих роботодавців в Україні, забезпечуючи зразкові умови для розвитку та реалізації потенціалу співробітників. Сертифікат підкреслює цілеспрямовані зусилля компанії зі створення комфортних та безпечних умов праці, в яких співробітники мають можливість отримувати нові знання та будувати успішну кар'єру в середовищі, де цінуються професійні якості, відмінності та особливості кожного. Експерти Top Employers Institute оцінюють компанії на основі аудиту HR-практик, досліджуючи такі напрямки як «Стратегія з управління персоналом», «Робоче місце», «Залучення талантів», «Навчання і розвиток», «Здоров'я і благополуччя», «Різноманітність і залучення» та ін.

Promodo — агентство №1 з performance-маркетингу та всебічного digital-розвитку бізнесу в Україні. З 2004 року ми допомогли зрости понад 1 500 проєктам у 15-ти країнах світу. Серед клієнтів: Rozetka, Prom, EVA, Citrus, Comfy, Foxtrot, Vodafone, monobank.

За підсумками рейтингу від IAB Ukraine за 2020, агентство №1 з performance-маркетингу в Україні та у десятці кращих у напрямках Media, Content і Influence marketing.

17 років на ринку. 5 офісів в Україні та ще 4 у різних куточках світу. Понад 300 членів команди.
Група 1+1 media – один з найбільших медіахолдингів України, до складу якого входить 7 власних телеканалів (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, 1+1 International, УНІАН, Бігуді) та 2 партнерські (Kvartal TV та Paramount Comedy), новинні ресурси ТСН.ua, Главред, Інформаційне агентство «УНІАН», власні продакшн-підрозділи, партнерські платформи Київстар ТБ, Viasat, 1+1 video, а також освітній проєкт 1+1 media school.
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» займає лідируючі позиції серед найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України і є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал − виробника сталі №1 у світі, а також одного з найбільших іноземних інвесторів в країні. Це підприємство з повним металургійним циклом, яке включає коксохімічне, гірничодобувне та металургійне виробництво.

Сталий розвиток. Якість. Лідерство. Ці основні цінності компанії АрселорМіттал визначають загальну стратегію довгострокового розвитку. Мета підприємств корпорації по всьому світу – виробляти безпечну екологічну сталь. Комфортна робоча середу без виробничих ризиків для співробітників та підрядників, – ось що відображає обіцянку нашого бренду: змінюючи майбутнє.

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки ПЗ та надання консультаційних послуг. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Компанія працює над 900+ проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами компанії є IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Сьогодні компанія переживає стрімкий ріст, який у багато чому став можливим завдяки стратегії сталого розвитку талантів та створенню середовища, де кожен має можливість проявити і розвинути максимум своїх можливостей. Аби досягнути цієї мети, ще у 2006 компанія заснувала навчальну еко-систему, SoftServe Університет, що забезпечує більше 1000 навчальних рішень та надає можливості для розвитку технічних компетенцій, підготовки до складання міжнародних сертифікацій, розвитку лідерських навичок та бізнес-освіту, мовні курси, крос-культурні програми, а також менторинг та коучинг. Завдяки цьому, 2020 став проривом у саморозвитку: 8 з 10 працівників SoftServe скористались послугами корпоративного університету.

Минулоріч, еко-систему було відзначено нагородою Excellence in Practice від Association for Talent Development разом із Cisco, ITC, ZTE, Cognizant та ін. Водночас, компанія неодноразово отримувала визнання національних та міжнародних організацій як кращого роботодавця: Randsdat, DOU, Great Place to Work та ін.
ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка понад 30 років надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів для великих гравців світового ринку, серед яких компанії з рейтингу Fortune 500.

Компанія співпрацює з більш ніж 1800 спеціалістами, має офіси в Україні, Канаді, Польщі, США, Німеччині, ОАЕ, Великій Британії, а також Естонії.

З 2014 року компанія входить до переліку ТОП-100 найкращих аутсорсингових компаній світу за версією міжнародної асоціації аусорсинг-професіоналів. Також ELEKS відомий своїми успішними R&D-експериментами, особливо в інженерних проєктах.

Акціонерне товариство «Українська залізниця» – національний перевізник вантажів та пасажирів. Компанія – найбільший роботодавець України.

Мета діяльності Укрзалізниці:
- задоволення потреб у безпечних та якісних залізничних перевезеннях у внутрішньому та міжнародному сполученні
- забезпечення ефективного функціонування та розвитку залізничного транспорту
- створення умов для підвищення конкурентоспроможності галузі.

Наразі компанія забезпечує 82% вантажних і майже 50% пасажирських перевезень, які здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Фокстрот – національний бренд з понад як 25-річною історією, один з найбільших ритейлерів за кількістю магазинів цифрової та побутової техніки й обсягами продажів. Фокстрот представлений 164 роздрібними магазинами у 90 містах країни та онлайн-майданчиком FOXTROT.UA.
У 2019 році Компанія запустила ребрендинг із закликом «Оновлюйся!» та трирічну програму з модернізації магазинів, бізнес-процесів, комунікації зі споживачами, HR-політики, операційної діяльності, клієнтського сервісу тощо.для задоволення потреб клієнтів та забезпечення найкомфортнішого шопінгу, Фокстрот постійно працює над вдосконаленням асортименту з точки зору кількості та якості, підвищенням рівня обслуговування та своєчасною реалізацією найкращих ідей.
АЛЛО — це компанія для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, жити комфортно та сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому й відпочинку, від косметики й інструментів до одягу та меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини в 140 містах України.

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» – це природна монополія, яка забезпечує транспортування природного газу споживачам України та Європейського Союзу. Компанія управляє однією з найбільших газотранспортних систем у світі потужністю 146 млрд куб. м., та довжиною ГТС більше 33 тис. км. Це системоутворююче стратегічне підприємство, фундамент для функціонування ринку природного газу в Україні. Наше бачення розвитку компанії допомагає нам поєднувати досвід минулих досягнень з прагненням до нових цілей в нових умовах роботи.

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 24 роки досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають нові ринки. Відповідно до принципу «Перш за все — люди», ми працюємо з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій та адаптуючись у міру розвитку їхнього бізнесу.

Основні номінації
Суддівство в Премії HR-бренд Україна здійснює Журі Премії шляхом оцінки проектів, представлених на здобуття Премії у 5 основних номінаціях
Україна
проект, реалізований в декількох регіонах України, включно з Києвом
Тематичні номінації
Суддівство в Премії HR-бренд Україна здійснює Журі Премії шляхом оцінки проектів, представлених на здобуття Премії у тематичних номінаціях
Нестандартний рекрутинг
Digital HR
HR в IT
Кращий проєкт з навчання та розвитку персоналу
E-learning проєкт року
Держава як роботодавець
Краща програма з розвитку лідерів
HR-маркетинг в дії
Трансформація корпоративної культури
Кращий проєкт з залучення талановитої молоді
Well-being проєкт року
Соціальний проєкт року
«Велике серце»
HR Start
Антикризовий HR
Diversity and Inclusion
Ашан Україна Гіпермаркет
Назва компанії: Ашан Україна Гіпермаркет
Назва проекту: Ашан з тобою у кожному моменті
Автори проекту:
Оксана Дорош – керівник відділу адміністративного управління та соціальних гарантій
Дар'я Кір'ятська – керівник відділу комунікації та КСВ
Анонс проекту:
10 років Ашан був гіпермаркетом-дискаунтером, а тепер ми мультиформатний фіджитальний рітейлер.
Як кардинально змінити стратегію та не втратити довіру співробітників?
Як зберегти всі робочі місця та покращити політику винагороди праці у розпал пандемії?
Чи можливо створити глобальний мотиваційний проект для 6000 співробітників і залучити усіх?
Понад 3000 співробітників волонтерів та тисяча волонтерських годин на рік у робочий час. Як це організувати і чому насправді цим пишаються команди?
В Ашан 84% співробітників залучені та задоволені роботою.
Як ми змогли і як зможете ви…)
Відповіді на ці питання у проекті «Ашан з тобою у кожному моменті», що розкриває всі 6 напрямків нашої політики welll-being для співробітників.


ТОВ «Медіа Група Україна»
Назва компанії: ТОВ «Медіа Група Україна»
Назва проекту: Гра «Кібербос» - програма навчання керівників практикам регулярного менеджменту
Автори проекту:
Відділ оцінювання та навчання Компанії
Анонс проекту:
Гейміфікований проект - гра "Кібербос", навчання та розвиток керівників початкової та середньої ланки "Медіа Групи Україна". Гра занурює учасників у віртуальний світ кіберпанку (технологічне майбутнє), де вони змагаються за звання Кібербос. Цей шлях непростий, мапа кіберпанку (учасника) складається з восьми різний районів (модулів).

Наразі проект пройшов половину свого шляху і є певні досягнення. Ми очікуємо отримати довготривалий ефект - вплив на культуру зворотного зв'язку, підвищення рівня управлінської експертизи та ефективності команд.

Що робить наш проект унікальним:
 1. Масштабність проекту: одразу 200 керівників приймають участь в навчанні.
 2. Залучення ТОП-менеджерів у проект у ролі експертів - 20 керівників вищої ланки.
 3. Гейміфікована гра зі складною механікою: рейтинг учасників проекту, нарахування балів за виконання різних активностей, аватари учасників.
 4. Створення віртуального світу у стилі Кіберпанк: історія для занурення у гру, знайомство з провідниками гри, правила Mind City, мапа світу з певними районами та секторами.
 5. Розробка проекту на 100% власними силами (відділу оцінювання та навчання, 6 співробітників): розробка сценаріїв та кейсів, механіки гри, зйомка та монтаж відео-лекцій, адміністрування порталу, комунікація з учасниками через чат NEOHUB, проведення практичних занять та екзаменів.
 6. Базис - теми циклу управління. Основа - адаптація кейсів під специфічність роботи в медіа-сфері.
 7. Теория 20%, практика 80%. Акцент - зміна поведінки керівника.
 8. Позитивний вплив проекту на кросфункціональну взаємодію між керівниками різних активів.
 9. Тісне спілкування між учасниками та провідниками гри (віртуальними героями - Мімі, СіДжай).
 10. Доступ до платформи Mind City 24/7 з будь-якої точки світу.
 11. Залучення та заохочення творчих людей до формування корпоративної культури зворотного зв'язку.
 12. Довготривала програма навчання у форматі microlearning.

ELEKS
Назва компанії: ELEKS
Назва проекту: «ELEKS 30»
Автори проекту: Всі спеціалісти компанії
Опис проєкту:
«ELEKS 30» – проєкт компанії ELEKS, що має на меті:
 • Згуртувати команду в умовах локдауну.
 • Зберегти ефективні зв'язки між співробітниками і організацією.
 • Впровадити інноваційний формат святкування ювілею компанії, сфокусований навколо потужного системного КСВ-проєкту, із максимальною залученістю до його реалізації співробітників компанії і використанням можливостей сучасної IT-компанії.
Період реалізації проєкту: з 1 січня 2021 року до 1 січня 2022 року.
У рамках проєкту реалізується 30 ініціатив співробітників ELEKS, які компанія повністю підтримує за допомогою власних кадрових і фінансових ресурсів.
Унікальність проєкту – в інноваційному форматі відзначення ювілею: коли компанія-ювіляр не лише приймає подарунки і відзначає традиційними вечірками чи преміюванням співробітників, а й сама робить подарунки – подарунки самостійної, свідомої, соціально відповідальної компанії, яка дякує громадам, суспільству за багаторічний шлях, пройдений разом пліч-о-пліч.
Результати проєкту: 30 ініціатив за 3 напрямками:
 • Здоров'я та екологія.
 • Допомога лікарням та іншим закладам.
 • Інтелектуальне та культурне волонтерство.
У рамках проєкту заплановано реалізувати 30 ініціатив до кінця 2021 року, наразі бюджет на реалізацію перевищив 750 000 грн (а це лише половина шляху☺️).
Як попередній результат компанія уже зараз відзначила великий процент залученості співробітників у реалізацію проєкту, значну активацію і популяризацію внутрішнього бренду і підвищення впізнаваності зовнішнього бренду, зокрема, серед іноземних замовників, для яких надзвичайно важливі КСВ-активності бізнес-партнера. А також підвищення проценту ньюкамерів і відсотка успішно прийнятих оферів компанії.
АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»
Назва проекту: Сервіс-бачення: бути корисним кожному клієнту щодня
Автори проекту:
Галина Жукова - Заступник Голови Правління, Customer Champion
Спонсори проекту: Правління банку
Опис проєкту:
СЕРВІС-БАЧЕННЯ - це філософія буття, сенс нашого існування, де у серці компанії є клієнт.
Головна місія – Бути корисним кожному клієнту щодня.
27 співробітників (50/50 front і back) стали «агентами змін». Сервіс-бачення – це їх спільна робота, завдяки якій було розроблено три головних стовпи нашого Сервіс-бачення та 12 правил «Ніколи-Завжди» - якими саме постулатами ми керуємося у відносинах із клієнтом.
Для впровадження проекту було застосовано:
Soft інструментарій: імплементація сервіс-бачення через щоденні ранкові стендапи; зміни навчальних програм; створення сторінки з WOW-історіями та «Скажи «Дякую» колезі» на внутрішньому сайті.
Hard-інструментарій - внесення змін в мотиваційну модель: для усіх працівників банку в їх KPI введено обов'язковий показник – Індекс рекомендації клієнтів; внесено показник «усунення клієнтських подразників» в річні цілі членів проектних команд; було додано економічні показники до мотивації всіх менеджерів середньої ланки банку.
Фінальним етапом стане сертифікація співробітників мережі щодо знань та вміння застосовувати на практиці елементів Сервіс-бачення та проведення опитування по внутрішньому CRI у всіх працівників банку.
АТ «Фармак»
Назва компанії: АТ «Фармак»
Назва проекту: Farmak talents start
Автори проекту:
Вікторія Кондрашихіна, HR директор
Опис проєкту:
Ми, у компанії «Фармак», маємо амбітну мету. Дуже просту у звучанні та не просту у реалізації: українська молодь має залишатись в Україні та реалізовувати тут свій потенціал.
За експертними оцінками, сьогодні за кордоном працюють до 5 мільйонів українців і що найгірше – серед трудових мігрантів майже половина – віком від 18 до 29 років. За останні роки Національна академія наук України втратила третину молодих учених. Цифри невтішні.
Що ми робимо для того, щоб зупинити трудову міграцію? Надаємо можливості учням, студентам проявити себе та свій талант через участь у наших освітніх проєктах. Ми хочемо, щоби найкращі фахівці залишалися в країні і розвивали таку важливу для здоров'я суспільства галузь.
Farmak talents start – це не один проєкт, а низка взаємопов'язаних освітньо-наукових ініціатив, спрямованих на розвиток школярів, студентів та професійної спільноти загалом. Ми переконані, що лише комплексний та системний підхід здатен принести найкращі результати у довгостроковій перспективі та допомогти в досягненні поставленої мети.
Так, з метою знайомства школярів з професіями фармацевтичної галузі ми створили профорієнтаційний проєкт Profession_lab. Як результат – у школярів формується розуміння, чим займається той чи інший фахівець на фармацевтичному підприємстві.
Співпраця з Малою академією наук допомагає консолідувати зусилля на підтримку талановитих учнів. Наша компанія виступає спонсором Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та ініціювала окрему нагороду вихованцям, що захищають наукові роботи в області хімії, медицини та загальної біології. Окрім того, талановиті діти зможуть виконувати лабораторні роботи на науковій базі компанії, консультуватись у найкращих експертів компанії, проходити практику та писати дипломні роботи під час навчання у ВНЗ.
Де ще можна дізнатись про найуспішніші реальні кейси фармгалузі, як не відвідавши Farmak_Lab? Це унікальна можливість для молоді дізнатися про сучасні тенденції фармацевтичної індустрії з перших вуст.
Проєкт «Амбасадор» має на меті сприяти лояльним до компанії студентам проявити себе, а їм зі свого боку допомогти друзям чи одногрупникам ближче познайомитись з нашою компанією. Амбасадори розповідають у своїх університетах та своцмережах про «Фармак», можливості розвитку та працевлаштування.
Ми першими серед фармацевтичних компаній провели Хакатон Farmak Science Start, на якому студенти вирішували прикладні завдання у галузі фармацевтичної розробки.
Чи чули ви про наш міжнародний проєкт Школа молодого науковця?
Це Ефективна платформа для професійного розвитку та обміну досвідом між провідними вітчизняними та іноземними науковцями, експертами «Фармак» та викладачами й студентами профільних ВНЗ. Студенти профільних вишів мають можливість виступити зі своїми науковими напрацюваннями. Комісія, яка складається з науковців «Фармак» та професорів провідних ВНЗ визначає кращі доповіді та роботи, які нагороджуються грошовою премією.
Ми пишаємось і тим, що щорічно близько 100 студентів проходять переддипломну та дипломну практику в нашій компанії. У процесі проходження практики студенти ознайомлюються з технологією, обладнанням та підходами, що використовується на виробництві .
Ми надихаємо молодь змінювати світ навколо себе та нашу країну!
БРСМ – Нафта
Назва компанії: БРСМ – Нафта
Назва проекту: «Герої БРСМ»
Автори проекту:
Керівник проекту – Марина Лаврінець, директор Департаменту з управління персоналом;
лідери проекту – Тетяна Онищенко, начальник відділу підбору та адаптації персоналу; Юлія Турко, PR – менеджер; Алла Рябчун, провідний спеціаліст відділу навчання та розвитку персоналу.
Опис проєкту:
Мета проекту: визнання і популяризація праці «синіх комірців» на прикладі реальних співробітників БРСМ – Нафта. Зниження плинності персоналу, як наслідок проекту, залучення молоді на АЗК.
Що має зробити Компанія для того, щоб її співробітники відчували себе щасливими? Відчували турботу і зацікавленість від керівників? Що насамперед важливо для «блакитних комірців», операторів і касирів, які цілодобово зустрічають наших гостей на АЗК?
Що ще їм «болить»? Вони хочуть відчувати свою цінність, вони прагнуть визнання і подяки.
Як змусити клієнтів поважати роботу співробітників АЗК?
Як об'єднати колектив, зробити їх ближчими і добрішими один до одного?
Як керівника залучити в команду та показати йому, що він потрібен працівникам?

Ці питання стали передумовою початку проекту.
Потім були різноманітні дослідження, опитування, мозкові штурми, аналіз конкурентів. Поки на світ не з'явився проект «Герої БРСМ», де ми спробували максимально висвітлити і пропрацювати всі запити і сподівання наших колег з АЗК.

Знайомтесь з нашими «Героями БРСМ». Це дуже круті хлопці і дівчата, і насправді, таких Героїв у нас виявилося набагато більше, ніж ми очікували)
SoftServe
Назва компанії: SoftServe
Назва проекту: Інкорпорація дієвих e-learning рішень в навчальну екосистему
Автори проекту:
Галина Даців, AVP of Learning and Development
Олександр Шатківський, Manager of e-learning Team
Опис проєкту:
Завданням проєкту є уможливити асинхронне та автономне віртуальне навчання у масштабах глобальної компанії з 10000 працівниками, що працюють розподілено в часі та просторі, забезпечуючи при цьому унікальний конте нт, що дає змогу досягати різноманітних бізнес цілей та значно оптимізувати використання ресурсів, спрямованих на забезпечення навчальних можливостей.

Будучи доступним для усіх працівників, elearning рішення є інклюзивними і такими, що підтримують lifelong learning, що культивується в компанії, а також сприяють формуванню нового способу мислення, де працівник самостійно формує свій навчальний досвід. Це дозволяє кожному навчатись і розвиватись у власному темпі без будь-яких фізичних чи командних обмежень, що створює екстра можливості для професійного росту та підвищує кар'єрну динаміку.

Заглядаючи в майбутнє та намагаючись передбачити тренди, ще у 2015 SoftServe створив e-learning команду з необхідним устаткуванням та у 2020 вдосконалив еко-систему навчальних рішень у форматі e-learning, які є самостійними елементами або ж доповнюючими модулями у багатьох програмах SoftServe University. Така система передбачає використання інноваційних технологій, апробованих процесів та моделі розробки контенту, що базується на проектному підході до розробки та сервісному обслуговувані навчальних задач бізнесу, координацію створення UGC (user-generated content) та використання зовнішніх рішень. Завдяки такому підходу компанія часто є трендсеттером на ринку, ділячись знаннями з іншими e-learning командами та зрощуючи потужності elearning-напрямку в рамках усієї індустрії. Саме такий підхід у 2020 дозволив швидко мобілізуватись, трансформувати та збільшити к-сть навчальних рішень, що надавались без часових втрат та ризиків для здоров'я працівників.
DataArt
Назва компанії: DataArt
Назва проекту: Brand Ambassadors
Автори проекту:
Великоіваненко Анна, маркетинг-директор на ринках праці
Стеценко Анастасія, лідер Brand Ambassadors програми
Шибаєва Олена, HR Marketing спеціаліст
Негодова Ольга, PR Manager
Смородина Надєжда, HR Marketing спеціаліст
Андрєєв Олександр, редактор
Макарова Марія, лідер редакції та кар'єрних сайтів DataArt

Опис проєкту:
ІТ-ринок праці переживає нечувану до цього конкуренцію за кандидатів. DataArt вже використовувує усі традиційні HR-маркетингові канали: тексти вакансій, чітка ціннісна пропозиція роботодавця, власний кар'єрний сайт, реклама у соцмережах, на медіа-майданчиках тощо. Цього будо замало, щоб задовольнити потреби у зростанні кількості співробітників. Тож ми почали активніше залучати співробітників до створення контенту та розповіді про компанію, щоб створити додатковий канал маркетингу та відповідно додаткову упізнаваність, посилити репутацію.Brand Ambassadors - програма підтримки публічності співробітників. Компанія надає допомогу працівникам, які хочуть бути спікерами івентів, авторам статей, фотографами, блогерами та розповідати про себе та компанію. Ми розробили внутрішні сервіси підтримки, у яких співробітники можуть пройти навчання, отримати консультацію. Також ми надаємо майданчики для реалізації цих активностей:
 • свій сайт, соціальні мережі та інші видання як майданчики для розміщення публікацій та фотографій
 • Організуємо івенти з тематик, запропонованих колегами-спікерами, та запрошуємо на них слухачів
У результаті ми отримали новий маркетинговий канал - посланців бренду. Особливістю цього каналу у порівнянні з іншими є високий рівень довіри (згідно досліджень люди довіряють іншим людям більше ніж брендам). Це дало нам додаткове охоплення цільової аудиторії, збільшення довіри до компанії через підхид людина - людина та допомогло згенерувати додаткові переходи на вакансії. Супутнім ефектом стало зростання нашої упізнаваності та довіри до нас не тільки як до роботодавця, а і як постачальника послуг на клієнтському ринку.
1+1
Назва компанії: 1+1
Назва проекту: Ліга Плюсів
Автори проекту:
Директор з персоналу Ольга Мусійко,
Керівник відділу розвитку та навчання Марина Горобець,
HR команда.
Опис проєкту:
Зміни – стали новою нормою, а стабільність – новою розкішшю, тому компанії, які хочуть бути успішними та конкурентоспроможними, повинні адаптуватися до нових умов.
Змістити вектор уваги на людину - працівників компанії та клієнтів. Це означає, що компанії повинні пройти глобальні трансформації.
Ми почали зі зміни парадигми мислення (mindset) та поведінки менеджерів – аби вони стали агентами змін в нашій компанії.
Для цього був розроблений проєкт «Ліга Плюсів» - програма навчання для менеджерів, де впродовж року учасники досліджують найновіші напрацювання нейронауки про організацію та базові потреби мозку, мотивації, відчуття стресу і тривоги, про лідерство, комунікацію, управління змінами, про довіру, як основу співпраці та ефективної взаємодії та прикладні бізнес-речі.
Технологічний холдинг TECHIIA
Назва компанії: Технологічний холдинг TECHIIA
Назва проекту: Одужуй швидше!
Автори проекту:
Олег Крот, Юрій Лазебніков, керуючі партнери
Опис проєкту:
Діти в Україні не повинні вмирати від раку – мета проєкту «Одужуй швидше!». Ми взяли під опіку лікарню та реабілітаційний центр, щоб на їх прикладі показати, система охорони здоров'я в Україні може бути сучасною та ефективною.

У час «ковідного» 2020 року проєкт отримав додаткову мету – принести користь команді холдингу. Перехід до формату дистанційної роботи поставив нові завдання:
 • збільшити залученість працівників в життя компанії;
 • задовольнити бажання працівників долучатися до соціальних ініціатив;
 • сформувати групу амбасадорів компанії;
 • конвертувати соціальну відповідальність в один з елементів іміджу роботодавця;
 • закріпити позиціонування холдингу як одного з лідерів сталого бізнесу в Україні.

З січня 2020-го по травень 2021-го TECHIIA реалізувала благодійні проекти на понад 6,7 млн грн. За цей час вдалося закупити обладнання та медикаменти для 4 медзакладів та відкрити Центр інклюзії і реабілітації «Єва».

Крім безпосередньої користі для сотень дітей проєкт допоміг:
 • зробити рекомендації від співробітників найбільш успішним каналом залучення кандидатів – 21% закритих позицій;
 • залучити 120+ працівників до соціальних ініціатив;
 • створити групу амбасадорів холдингу;
 • отримати 4 нагороди у сферах КСВ та Сталого розвитку;
 • зробити КСВ елементом іміджу роботодавця: понад 30% кандидатів відзначили соціальну активність TECHIIA як один з аргументів вибору компанії як місця праці.

Проєкт не завершується і попереду – ще більше позитивних результатів як для стейкхолдерів, так і для холдингу TECHIIA.
Agroprosperis
Назва компанії: Agroprosperis
Назва проекту: На відстані кліку
Автори проекту:
директор з агроінвестицій Марія Осика,
головний представник інвесторів в Україні - Міхаель Бертрам,
Head of PR Вероніка Янковська
HRD Людмила Горова
Опис проєкту:
Здоров'я наших працівників - для нас важлива річ!
Обов'язкові медогляди - не проста формальність, ми завжди проводили розширені медогляди для розуміння повної картини про стан здоров'я працівника.
В умовах карантину та ізоляції наші люди опинилися в ситуації обмеження рухової активності та спілкування з колегами.
Ми вирішили швидко переміститися в онлайн, і для проведення корпоративних заходів також, дбали про те, щоб люди працювали віддалено. Для тих, хто працює з клієнтами, облаштовували робочі місця в брендованих палатках на вулиці, працівників виробництва забезпечували ЗІЗ, переводили онлайн для будь-яких нарад.
Головною метою було максимально посилити зв'язок з усіма співробітниками, не тільки не втратити його в цей кризовий час, але навпаки, скористатися можливістю бути на відстані кліку!
Ми створили групи у Вайбері, Фейсбуці та об'єднали всіх спільними активностями.
Надали можливість нашим людям спілкуватися з керівництвом компанії на регулярній основі та можливість задавати питання та отримувати відповіді.
В підсумку наш проєкт вийшов на міжнародний рівень (залучив наших робітників в офісах на Кіпрі та інвесторів в США). Наші люди на 3 континентах приймають участь у житті «Агропросперіс».
Разом ми подолали більше 3500 км!
АП Триатлон став найяскравішою подією та приєднав багато нових учасників, які вперше вийшли на руханку, дехто біг чи їхав тільки 1 км, але це і було важливо для нас - започаткувати культуру ЗОЖ.

Наш девіз був: кожен кілометр важливий! Наша первісна мета була збільшена більше, ніж втричі.

Але головне це те, що ми отримали wow-ефект від співробітників, дали їм можливість відчувати один одного та себе частиною великої мети не дивлячись на відстань! Наші люди самі тепер зацікавлені продовжувати, тому плануємо наступний спортивний захід і розширюємо його до Агропросперіс Олімпіади.


ТОВ «ФОРА»
Назва компанії: ТОВ «ФОРА»
Назва проекту: Школа Майстрів – можливість професійного перевтілення
Автори проекту:
Іващенко Вікторія – керівник проєкту, заступник керівника департаменту навчання, оцінки та розвитку персоналу, Дідівська Ірина – менеджер проєкту, керівник групи супроводження персоналу, Мурлик Наталія – технолог проєкту, старший технолог, Кулібанов Дмитро – інструктор проєкту, сомельє, Осадча Катерина, керівник департаменту навчання, оцінки та розвитку персоналу, Жебровська Антоніна, директор з управління персоналом, Сучкова Світлана, керівник департаменту з внутрішніх комунікацій та корпоративної культури, Суходольска Анна, начальник відділу з формування іміджу роботодавця, Соколова Христина керівник департаменту компенсацій та стимулювання, Переверзєва Юлія, керівник департаменту стратегічного маркетингу, Перекупко Оксана, начальник відділу зі зв'язків з громадськістю, Хом'якова Катерина, менеджер з реклами та просування іміджу


Опис проєкту:
Фора — мережа продуктових магазинів, яка успішно працює на ринку України з 2002 року. Це понад 10 тис. співробітників і 400 тис. гостей щодня.

Ми постійно вдосконалюємося, шукаємо нові напрямки розвитку. Почали будувати нові великі магазини з власним виробництвом. Але через масштабування ми зіштовхнулися з нестачею власних кваліфікованих фахівців виробництва. Тож перед нами постало 2 великі виклики: розробити нову систему навчання мережі та укомплектувати штат.

Для нас було важливо надати перспективи розвитку своїм співробітникам. Проєкт Школа Майстрів – реальна можливість професійного перевтілення. Співробітники без профільної освіти та досвіду роботи змогли отримати не лише роботу, а й опанувати непересічну цікаву професією, що має попит на ринку.

В рамках проєкту ми підготували кращих співробітників до ролі інструкторів. Створили програми з 20% – теоретичного та 80% – практичного навчання. Розробили алгоритми роботи та матриці взаємодії між підрозділами. Запустили Школу майстрів, яка об'єднала майстерні:
 • Пекарського мистецтва – для посад пекар, піцайоло, старші пекарі, завідувачі виробництва
 • Майстерню з приготування кави – для посади бариста та адміністратор кафе
 • Майстерня Сомельє
 • Майстерня Кортадора (лише для внутрішніх співробітників, які вже мають досвід роботи з елітним асортиментом гастрономії).

Завдяки проєкту ми заохотили співробітників мережі до кар'єрних змін та професійного росту, забезпечили потребу бізнесу в комплектації мережі вузькоспеціалізованими фахівцями, оптимізували та систематизували навчання фахівців виробництва, знизили витрати на навчання та підвищення кваліфікації персоналу, навіть під час пандемії втримали високі результати дослідження eNPS по показниках професійного розвитку, можливостей отримувати нові знання та досвід, знизили плинність персоналу виробництва.


Moneyveo
Назва компанії: Moneyveo
Назва проекту: Education Lab
Автори проекту:
HR, Learning & Development team, Group CEO

Опис проєкту:
Education Lab – безпрецедентний приклад для сфери небанківського споживчого кредитування. В його рамках здійснюється систематична та комплексна робота з навчанням та апскілінгом співробітників.

Він охоплює не тільки керівний склад (top management, senior management та low management), але абсолютно всіх працівників компанії.

Мета проєкту – не тільки вирішення потреб компанії (як то збільшення залученості, підвищення задоволеності тощо), але трансформація та підвищення критеріїв у роботі з персоналом та клієнтами серед всіх гравців сфери. Що, в свою чергу, допоможе вивести на якісно новий рівень всю галузьMoneyveo
Назва компанії: Moneyveo
Назва проекту: VeoВизнання: як ми створили data-driven персоналізовану систему винагородження
Автори проекту:
HR, Group CEO Moneyveo
Опис проекту:
VeoВизнання – це data-driven персоналізована система винагородження. Завдяки ній співробітники відчувають взаємозв'язок між ефективність своєї роботи та винагородою. Це комплексна система піклування, в якій враховуються всі чинники добробуту співробітників, індивідуальні потреби та досягнення кожного. Завдяки тому, що наша програма визнання заснована на аналітиці та опрацюванні даних, ми можемо вчасно відстежувати зміни в лояльності та задоволеності співробітників і в разі потреби коригувати HR-стратегію. Саме такий підхід дозволяє виправдовувати очікування співробітників та балансувати їх з бізнес-завданнями компанії. В рамках проєкту VeoВизнання команда компанії отримує всі потрібні умови та прозорі критерії для розвитку і росту, а також мотивацію спільно рухатись до реалізації цілей бізнесу через власні цілі та проєкти.


PepsiCo Україна
Назва компанії: PepsiCo Україна
Назва проекту: Думай глобально – дій локально
Автори проекту:
Наталія Фесюн (представник департаменту CORA) спільно з ГО «Let's do it, Ukraine!»,
Зелений офіс CORA + HR - ініціатива керівництва компанії з впровадження Зеленому офісу.
Валентина Оранська (представник департаменту HR, волонтер)

Опис проекту:
Як компанія-лідер з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв, ми дбаємо не лише про якість та безпеку наших продуктів, але й про те, щоб мінімізувати вплив на екологію по всьому ланцюжку її створення. Ми скорочуємо споживання природних ресурсів на тонну виробленої продукції. Мета PepsiCo звести до 0 % викидів парникових газів в атмосферу від своєї діяльності до 2049 року. Ми прагнемо створити світ, в якому пластикова упаковка ніколи б не ставала сміттям, підтримуючи ідею циркулярної економіки. Реалізація проекту «Думай глобально - дій локально», направленого, як на співробітників компанії, так і на суспільство в цілому, наближує нас до мети.

Проекти SR та «Мішечок» направлені на відповідальне поводження з відходами, та вже залучили більше 84 000 учасників з усієї країни. Учнівська молодь активно підтримує еко проекти та екологічний спосіб життя.

Співробітники активно долучаються до сортування сміття, як в офісі так і вдома, зміліючи свою поведінку до відходів. Вже 90% співробітників на наших локаціях вже долучені до процесу сортування.
Agroprosperis
Назва проєкту: З поля в он -лайн. АП Портал
Автори проекту: Горова Людмила, Царьова Марина, Саган В.І.
Опис проекту:
Регіональна мережа - вся Україна і понад 60 підприємств: агровиробництво - усі регіони України,11 елеваторів, трейдинг, дистрибуція, банк, логістика, сервісні та керуючі компанії потребували систематизації та консолідації знань, накопичених за багато років успішної роботи Агропросперіс.

Наша мета була охопити всіх працівників - понад 3000 чоловік під єдиною платформою навчання, але з профільним знанням для кожного!

Створити адаптаційні програми і систему Non-stop learning в умовах віддаленої роботи із застосуванням нових трендів в системі навчання, в тому числі micro -learning для поліпшення бізнес-показників по всіх ключових напрямах Групи.

Ми розуміємо, що ринок розвивається і універсальність в агро - вже необхідність. Доступ до всіх напрямків бази знань, діджіталізація навчання: інженерія, агрономія і наявність бібліотеки он –лайн розвивають потенціал кожного тракториста стати інженером, агрономом та фермером!

Створення АП порталу сприяло підвищенню значимості бренду роботодавця «Агропросперіс»:

Єдина платформа об'єднала ім'я «Агропросперіс» і розповіла про всі агрокомпанії, елеватори, банк, управляючи та сервісні компанії, які входять в групу, познайомила з кожною в відео-привітанні, щоб співробітник наприклад ТОВ «Коростишевземінвест» знав, що він частина великого бізнесу, і є напрямки, де можна розвиватися і будувати кар'єру!

Конкурентна перевага в майбутньому - це не просто продукт, а послуга і знання, продукт «під ключ». Треба навчити як користуватися, щоб отримати максимальний прибуток.

Наша мета - створення єдиної платформи бази знань із залученням експертів для подальшого навчання партнерів з агроринку.
АЛЛО
Назва компанії: Група Компаній «АЛЛО»
Назва проекту: Стрімка кар'єра в Алло
Автори проекту:
Ігор Будзик – HRBP Омніканальної мережі
Марина Марчук – Керівник відділу навчання та розвитку персоналу ГК Алло
Опис проекту:
Проект «Стрімка кар'єра в Алло» – комплексний проект зі створення та запуску програм розвитку від продавця до директора магазину в Омніканальній роздрібній мережі.

Проект був покликаний вирішити цілий ряд існуючих системних проблем:
 • Для менеджменту Компанії: сформувати кадровий резерв на керівні посади у магазинах всіх форматів та перейти до закриття 90% вакансій на посаду Директора магазину внутрішніми кандидатами. Забезпечення мережі підготовленими керівниками дозволило досягати та перевиконувати стратегічні цілі Омніканального Роздрібного бізнесу.
 • Для співробітників: отримати зрозумілий і прозорий механізм безперервного кар'єрного зростання і професійного розвитку.
 • Для дирекції HR – отримати необхідні компетенції для масштабування програм розвитку на інші департаменти.
Особливості проекту:
 1. Організаційні зміни. Реалізація даного проекту передбачала та сприяла трансформації ролей:
 • у регіональних керівників та регіональних HR – від контролю, адміністрування і сервісних функцій до фокусу на розвитку персоналу;
 • у відділі навчання - від навчання продукту і технікам продажів до розвитку компетенцій і побудови кар'єри. В ході проекту ця трансформація була підкріплена відповідними змінами у структурі відділу.
 1. Технологічність. Масштаб та задачі проекту вимагали принципово нового підходу до розміщення контенту, збору, обробки та зберігання даних. Для цього було реалізовано:
 • особистий кабінет співробітника у системі Allo Campus, та онлайн сторінки навчальних програм;
 • інтерактивний дашборд на базі Power Bi, що містить інформацію про ключові показники ефективності роботи співробітника і магазину;
 • чат-бот у корпоративному WorkChat «Кар'єра в Алло», що дозволяє швидко та зручно подавати, приймати, обробляти заявки на участь у програмах розвитку та надавати зворотній зв'язок співробітникам.

Підсумки проекту: в ходу реалізації проекту поставлені цілі були досягнуті, проект успішно функціонує та масштабується на інші підрозділи.


НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Назва компанії: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Назва проекту: ПОБУДОВА ЕКОСИСТЕМИ РОБОТИ З МОЛОДДЮ В НАЦІОНАЛЬНОМУ БАНКУ УКРАЇНИ
Автори проекту: Команда Департаменту персоналу Національного банку України
Опис проекту:
Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного розвитку. З початку трансформації НБУ молодіжна політика стала одним з найважливіших напрямів діяльності.

На підставі сформованої стратегії просування бренду роботодавця ми працюємо з цільовими аудиторіями потенційних кандидатів, такими, як молоді фахівці, а також студенти та випускники закладів вищої освіти України.

Основна мета комплексної програми роботи з молоддю: активна участь у розвитку молодіжного потенціалу України, а саме, комплексний системний підхід до залучення, утримання та розвитку талановитої молоді у команді Національного банку.

Програма реалізується на постійній основі та включає такі складові: кейс-чемпіонати, воркшопи, лекції, марафони з підвищення фінансової обізнаності, стажування та практики молодих представників держави, робота з ЗВО України щодо залучення молоді до НБУ, участь у ярмарках вакансій, стимулювання молоді приймати участь у відкритому відборі на вакантні посади та багато іншого. Метою усіх вказаних заходів – є працевлаштування самих талановитих та розумних молодих фахівців до Національного банку, організація їх адаптаційної підтримки, безперервного розвитку професійності, експертності та удосконалення особистісних якостей.

У своїх трудових відносинах з представниками поколінь Y та Z Національний банк обов'язково враховує усі риси особистостей, потреби та бажання представників обох поколінь. Ми вибудовуємо для працівників цих вікових категорій екологічну систему, при функціонуванні якої комфортно працювати, генерувати нові ідеї та підтримувати баланс між особистим життям та працею (Work-life balance). Також, НБУ надає вказаним цільовим аудиторіям величезну можливість бути причетними до сталих, діючих процесів у державі, пропонувати і втілювати у реальне життя нові інноваційні підходи, рішення, проєкти та основне - бути дотичними до змін та глобального розвитку нашої Україні.

Arzinger Law Firm
Назва компанії: Arzinger Law Firm
Назва проекту: BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND
Автори проекту:
Лана Сінічкіна - партнер Arzinger, адвокат, спів-керівник індустріальної практики охорони здоров'я та фармацевтики, а також практики антимонопольного та конкурентного права, практики публічних закупівель, антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу, керівник індустріальної практики харчової промисловості
Вероніка Бодашко - HR Директор
Андрій Білецький – менеджер з підбору та адаптації персоналу

Опис проекту:

BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND: крок у майбутнє успішної юридичної кар'єри

Молодь і студенти губляться у різноманітті напрямків юридичної професії. Для їх самовизначення, навчання та успішного старту був створений проєкт BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND.

З появою на ринку юридичних професій нових напрямів, гостро постало питання впровадження в освітню програму нових знань. Система реагує повільно, а потреби клієнтів ринку юридичних послуг постійно зростають.

Завдяки проєкту BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND цю різницю можна нівелювати. Новітні практики, які не вивчаються в університетах, можна отримати лише у носіїв знань - практикуючих юристів.

Тому Arzinger Law Firm взяла на себе відповідальність та зробила комплексний всеукраїнський онлайн навчальний проєкт, в якому провідні юристи поділились зі студентами-правниками практичними знаннями у тих галузях права, які будуть перспективні в майбутньому, а попит на спеціалістів у цих сферах зростає все більше з кожним роком! Понад 300 студентів із різних міст України отримали як теоретичні знання, так і практичні поради від практиків.

12 спікерів, 11 тем, 31 лекція та 3 місяці інтенсивного онлайн навчання допомогли студентам зрозуміти, в якій сфері права вони бачать своє професійне майбутнє.

Ми сподіваємось, що учасники нашого навчального проєкту вже можуть більш впевнено для себе вирішити, чим саме їм займатись та куди рухатись у кар'єрі.

BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND – це крок назустріч майбутньому, який можна зробити вже сьогодні!


Dev.Pro
Назва компанії: Dev.Pro
Назва проекту: Building the culture of appreciation in Dev.Pro
Автори проекту: HR та PR команди
Опис проекту:
Компанія Dev.Pro зіткнулася з труднощами при переході на віддаленну роботу. Саме тому, ми сфокусувалися на ініциативах по залученню персоналу і створення проекту "Building the culture of appreciation in Dev.Pro".

З квітня 2020 ми провели ряд заходів, таких як створення системи Recognize app, в якій контрактори можуть дякувати один одного за допомогу, проведення сніданків з новачками та між членами різних команд, проведення заходів для людей зі схожими інтересами.

Проект з залучення персоналу допоміг нам підвищити мотивацію контракторів та підняти рівень ENPs (з 41.7% до 58.77%, на 17.07%).

Контрактори дякують за ініціативи та мають можливість спілкуватися один з одним у вільний час.


GlobalLogic, a Hitachi Group Company
Назва компанії: GlobalLogic, a Hitachi Group Company
Назва проекту: Здоров'я, космос та книги - роль в культурі IT компанії
Автори проекту: HR Команда GlobalLogic Ukraine
Опис проекту:
Як підтримати та мотивувати співробітників за часів ремоуту? Компанія GlobalLogic створила проєкт, який став другим за популярністю бонусом для працівників і поступився лише медичному страхуванню.
Це серія інтерактивних вебінарів та екскурсій з 4 різних напрямків, кожен з яких закриває відповідну потребу. А саме — сімейного дозвілля, турботи про здоров'я, інтелектуального розвитку та активного відпочинку.
KidsSpace пропонує родинам консультантів новий формат дозвілля і запрошує разом із дітьми дізнатись про космос та відвідати наукові установи, такі як Обсерваторії НАН та Музей науки.
Wellbeing напрям представляє цикл лекцій експертів у сфері медицини, психології та нейронаук. Аби консультанти знали, як вберегти себе в умовах пандемії чи стресових ситуаціях. Лекторами
цього напрямку стали Уляна Супрун, Євген Пілецький та інші.
Книжковий та КіноКлуби дозволяють подискутувати на тему сучасного українського кіно з режисерами та сценаристами, чи розібратися в літературі й світових бестселерах разом із сучасним літературним критиком.
А напрямок "Український Проєкт" відкриває можливості подорожей Україною та дає відчути і зрозуміти все про унікальність культури та історії нашої держави.

Головною метою проєкту було дозволити консультантам компанії відчути себе в колі однодумців навіть, якщо вони працюють вдома чи закордоном. Почуття причетності, проблеми сучасності та особисті інтереси кожного — усе вдалося врахувати.


Parimatch Tech
Назва компанії: Parimatch Tech
Назва проекту: Від 0 до №1: створення бренд-лідера на найконкурентнішому ринку лише за рік
Автори проекту: Employer Brand Team Parimatch Tech
Опис проекту:
Еmployer brand як окремий напрямок HR набирає обертів і ваги. Це відносно нова та цікава функція - симбіоз HR, PR і маркетингу.

Parimatch Tech розповідає навіщо і як розвивати бренд роботодавця, як меньше чем за рік змусити ринок "говорити" про компанію, та чому піклування про людей основа сильного бренду роботодавця.


Promodo (ТОВ «ПРОМОДО»)
Назва компанії: Promodo (ТОВ «ПРОМОДО»)
Назва проекту: Digital Lift
Автори проекту:
Директор з персоналу Петрук Євгенія
Директор з маркетингу Ханко Микола
Керівник Promodo Academy Кузьмич Валентина
Команда HR департаменту
Команда Promodo Academy
Команда відділу маркетингу
Команда департаменту продуктових напрямків (керівники та тімліди відділів РРС, E-mail, Mobile, Digital Communication)

В цілому, в розробці та реалізації проекту прийняли участь більше 15 чоловік на різних етапах

Опис проекту:
Promodo — про бізнес майбутнього. Про потенціал, розвиток і креативні рішення. Ми невпинно крокуємо до формування нового рівня професійного середовища digital-маркетингу.

Створюємо унікальні колаборації з партнерами, клієнтами та асоціаціями, які дають синергетичний ефект. Розуміємо, що більшість професій в нашій галузі тільки-тільки формуються, тож прикладаємо максимум зусиль, аби зменшити розрив між потребами бізнесу та реальним рівнем професійної підготовки спеціалістів. Розуміємо, що молоді як ніколи потрібна допомога у виборі майбутньої професії, тому проводимо цікаві івенти з профорієнтації.

Digital Lift — утворений нами єдиний простір для входу до всесвіту digital, який охоплює всі напрями найновіших технологій та інструментів сфери від формування нових професій до навчання необхідним знанням та навичкам для успішного старту в професії, від розуміння принципів роботи агентства до занурення в базові основи роботи бізнесу, від освоєння перспективної професії до залучення в реалізацію в соціально-важливих проектах. Тут діляться практичними знаннями найкращі експерти галузі від Promodo Academy, забезпечуючи зручний формат навчання онлайн або в унікальному просторі Promodo HUB.

Для талановитої молоді Digital Lift — реальна можливість незалежно від попередньої освіти, досвіду, знать і навичок стати одним цілим із провідним digital-агентством України, адже кращі випускники отримують пропозиції щодо роботи.

Давай із нами на наступний рівень твоєї кар'єри!ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
Назва компанії: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
Назва проекту: Освітній проект «Нова Фабрика»
Автори проекту:
Чермазович Юлія - директор департаменту з персоналу.
Залозних Катерина - начальник управління з оптимізації процесів, навчання та розвитку.
Рябінкова Ірина - начальник відділу з роботи з навчальними закладами.

Опис проекту:
Сьогодні підприємство АрселорМіттал Кривий Ріг активно трансформується. Ми вже вклали 10 мільярдів доларів у виробництво, побудували нові агрегати, привезли нове обладнання. Додатково інвестуємо мільярд доларів в "зелену" металургію. В рамках цієї глобальної трансформації, ми будуємо новий об'єкт − фабрику огрудкування, яка суттєво вплине на екологію міста.

Разом з тим, ми прекрасно розуміємо, що немає сенсу будувати інноваційну й екологічну фабрику, якщо тут не з'являться люди нового покоління. Нам потрібні люди, які візьмуть у свої руки управління цими технологіями. Відповідальні, сміливі, з глобальним мислення. Люди, які не просто чекають майбутнього. Люди, які разом з нами створюють своє завтра і свій успіх.

Ми поділимось своїм досвідом створенням нового унікального освітнього пр оекту «Нова Фабрика».


lifecell
Назва компанії: lifecell
Назва проекту: «Я змінююсь – і змінюється світ»: наш шлях трансформації поведінкової моделі співробітників
Автори проекту:
Ініціативна група (Команда Agile трансформації) в складі працівників дирекції з підтримки бізнесу (HR бізнес-партнери, експерти з організаційного розвитку, експерти з навчання та розвитку персоналу), IT дирекції, дирекції маркетингу. Топ-менеджмент компанії: директор ІТ, директор з підтримки бізнесу (HR).

На етапах розгортання проєкту: СЕО, директори всіх дирекцій, залучені працівники-амбасадори, внутрішні тренери

Опис проекту:
Після повного переходу компанії lifecell до групи Turkcell материнська компанія почала ставити нові, більш амбітні цілі: українська дочка має вийти на точку беззбитковості і виправдати довіру та очікування інвесторів.

З приходом нового СЕО почало формуватися нове бачення компанії, що призвело до зміни її бізнес-стратегії: з телеком-оператора lifecell почав перетворюватися на провайдера діджитальних продуктів та інноваційних рішень у сфері спілкування.

Нова стратегія передбачала значне скорочення часу виведення на ринок продуктів та сервісів і проактивне управління змінами та викликами бізнес-середовища.

Аби досягти цих амбітних цілей, ми вирішили побудувати нову операційну модель. Це передбачало більшу гнучкість процесів, спрощення структур, появу нових ролей та значне розширення повноважень лінійних працівників з метою прискорення процесів прийняття рішень.

Проте, вихід за межі звичної ієрархічної структури вимагав зовсім інших методів взаємодії, адже все ще лишалися існуючі поведінкові стереотипи. Оскільки робота в нових структурах базувалася, перш за все, на принципах самоорганізації, команди усвідомили, що потребують розвитку нових компетенцій, які б підтримували self-лідерство. Знаходячись всередині команд, представники HR спостерігали за зміною поведінкової моделі та запропонували нову Модель Компетенцій Лідерства.

Але це було лише початком ???? Аби діяти по-іншому, людям потрібно мислити по-іншому. Тому нашими основними задачами стали зміни в парадигмі мислення та побудова нових поведінкових моделей, оскільки це безпосередньо впливає на бізнес-результати.

Таким чином, створення моделі компетенцій перетворилося на проєкт з трансформації корпоративної культури.MDCONSULT
Назва компанії: MDCONSULT
Назва проекту: CVpool
Автори проекту:
Марія Добік, Михайло Гайдей

Опис проекту:
Пошук та підбір співробітників, проведення та проходження співбесід — це складні й багатогранні процеси, які потребують великих часових та людських ресурсів. Ми ж пропонуємо їх автоматизувати та поглянути на рекрутинг по новому.

Що таке відео-інтерв'ю?
Це записані на відео відповіді кандидата на створені менеджером запитання. Структура та формат традиційної співбесіди зберігаються — усі запитання кандидат чує вперше, у нього є час на кожну відповідь, який він бачить на екрані разом з питанням. Кандидат може знаходитися будь-де, а менеджеру не потрібно планувати дзвінки чи зустрічі на співбесіду і бути присутнім під час запису інтерв'ю.

Як працює платформа?
Створюєте вакансію, додаєте запитання та надсилаєте запрошення кандидату. Кандидат переходить за посиланням та відповідає на заздалегідь створені питання.

Є багато додаткових можливостей!
 • Записуйте відеопривітання кандидату, розповідайте про свою компанію чи вакансію.
 • Обирайте типові запитання, які вже є на платформі.
 • Об'єднуйте відеоінтерв'ю та тестування кандидатів в один етап.
 • Надсилайте особисті запрошення на пошту, а також публікуйте посилання CVpool на зовнішніх ресурсах, у будь-яких месенджерах. Кандидат переходить за посиланням, залишає контакти та проходить інтерв'ю.
 • Оцінюйте кандидата за компетенціями, коментуйте, діліться посиланням з колегами та клієнтами.
Зручно усім!
 • Для HR: скорочення витрат, часу та стандартизація процесу відбору Для менеджера з підбору: вибір співробітника серед максимально релевантних та мотивованих кандидатів
 • Для кандидата: заощадження часу
 • Для компанії: швидке закриття вакансій, заощадження бюджету та турбота про співробітників
UKRSIBBANK BNP Paribas Group
Назва компанії: UKRSIBBANK BNP Paribas Group
Назва проекту: Програма розвитку талантів I-PLAYERS
Автори проекту:
Варвара Введенська, начальник відділу навчання та розвитку персоналу (HR)
Ольга Чекменьова, начальник управління навчання та розвитку персоналу (HR)

Опис проекту:
У червні 2020 року 165 співробітників UKRSIBBANK отримали листи про те, що вони відмінно пройшли усі етапи відбору та стали учасниками Програми розвитку талантів I-PLAYERS.
Програма I-PLAYERS базується на win-win підході: коли і учасники Програми, і банк досягають разом поставлених амбітних цілей.
Для I-PLAYERS було створено Модель можливостей розвитку, яка дозволяє реалізовувати та розвивати власний потенціал у трьох напрямках: персональний, професійний та організаційний. І лише за учасниками вибір: що обирати, як швидко і куди рухатись у своєму розвитку.
В свою чергу, I-PLAYERS роблять вклад в розвиток банку та підтримку його стратегії, виконуючи свої зобов'язання у Програмі.

Які ж зобов'язання прийняли I-PLAYERS, долучившись до Програми?
Ставши учасниками Програми розвитку талантів, I-PLAYERS отримали неабиякий виклик - змінювати Банк на краще.

Як?
Реалізуючи проекти, направлені на досягнення стратегічних цілей Банку, в командах з іншими учасниками Програми.
I-PLAYERS разом із Правлінням Банку згенерували ідеї щодо тем проектів та обрали з них найкращі. Кожен обраний проект знайшов свою крос-функціональну команду та свого Ключового Спонсора серед Правління. А далі, крок за кроком, таланти рухались до своїх цілей.
Вже у жовтні цього року відбудеться фінальна презентація командами I-PLAYERS результатів роботи над проектами.

Розробляючи навчальні курси, програми за темою своєї експертизи та роблячи унікальні знання доступними кожному співробітнику банку. Менш ніж за рік наші I-PLAYERS провели 91 навчальний захід для 1 154 співробітників, отримавши від них високі оцінки свого професіоналізму (NPS навчання = 77%, NPS TOP Експертів як бізнес – тренерів = 87%).

А попереду ще багато цікавого! Адже кожних два роки програма I-PLAYERS удосконалюється аби допомагати банку гідно відповідати викликам сьогодення та майбутнього.
  GlobalLogic, компанія групи Hitachi
  Назва компанії: GlobalLogic, компанія групи Hitachi
  Назва проекту: Коли цифри говорять: як думки та потреби працівників впливають на ефективні рішення компанії
  Автори проекту:
  HR команда, EMEA

  Опис проекту:
  "Усі втомились працювати в режимі карантину, хочуть отримувати більшу зарплату та мати кар'єрний ріст."
  Це ті виклики, з якими ми всі зіштовхнулись і треба було шукати відповіді на питання:
  ● хто такі всі? які у них спільні риси?
  ● від чого саме втомились?
  ● більша зарплата - це яка саме?
  ● що передбачає кар'єрний ріст, чи є його складові однаковими для всіх співробітників?

  Ми дослідили ці питання і точно знаємо, що саме потрібно робити і який від цього буде ефект.

  Чому ми такі впевнені?
  GlobalLogic - це перш за все люди. І якщо думка кожного почута, а потреби задовольняються - люди готові робити більше, ніж від них очікують.

  Наш проект - це комплексний підхід збору та обробки інформації (думок, вражень, відгуків) від працівників та менеджерів на всіх етапах їх життєвого циклу в компанії. Навіщо?
  ● Щоб отримувати об'єктивні актуальні дані та побудувати концепцію "постійного вдосконалення"
  ● Щоб приймати якісні управлінські рішення на основі отриманих даних та аналізу HR метрик.

  Такий підхід забезпечує нам вплив на залученість талантів шляхом постійної взаємодії, прояву справжнього інтересу до думки кожного і готовності вчасно проводити зміни та інновації.

  Ми перетворюємо думки в дані додаючи до них HR метрики, що народжують гіпотези. Лише на основі підтверджених гіпотез ми створюємо план дій та запроваджуємо вдосконалення.

  Отже, ми скоротили кількість хибних рішень і завжди можемо прогнозувати рекцію на наші дії.

  Ми чуємо думки, а наші цифри говорять. Саме тому наші нововведення - ефективні.


   Lantmannen Cerealia
   Назва компанії: Lantmannen Cerealia
   Назва проекту: Культура Health&Safety
   Автори проекту:
   HR&Legal director, HR-менедже, PR-менеджер, Начальник відділу охорони праці

   Опис проекту:
   Розбудова культури Health&Safety в Lantmannen Axa. В компанії розроблена Стратегія 2030 з охорони праці та техніки безпеки, в якій передбачене поступове досягнення сходинки Досконалість в Культурі Health&Safety. Як же досягти рівня Досконалості? На якому рівні знаходимося ми зараз? Які в нас сильні та слабкі сторони? Чого нам не вистачає для досягнення Досконалості в охороні праці? Відповідь на всі ці питання і є суть проєкту Культури Health&Safety Lantmannen Axa.

   Результати, які вже маємо:
   +20% спостереження ризиків до результатів 2020 р., на щомісячній основі в середньому 24 особи помічають ризики на підприємстві.
   70% залучення працівників.
   Компанія за період усуває 75% виявлених працівниками ризиків.
   Згідно опитування працівники займаються спортом від 2 до 10 разів на тиждень.

   На сьогодні здоров'я й охорона праці на підприємстві є одним із основних пріоритетів в компанії. Свідоме ставлення й підтримка принципів здорового способу життя й відповідального ставлення до безпеки власної і людей, які нас оточують вже стало культурою кожного з нас. wellness&wellbeing, а також work&life balance є напрямками, яким приділяється багато уваги задля благополуччя працівників.    Райффайзен Банк Аваль
    Назва компанії: Райффайзен Банк Аваль
    Назва проекту: New World of Raif Work (NWoRW).

    Опис проекту:
    New World of Raif Work (NWoRW) – проєкт системного впровадження гібридного формату роботи в умовах нової реальності. Він передбачає формування робочої екосистеми для співробітників банку, щоб вони на усіх етапах взаємодії з банком як з роботодавцем були забезпечені потрібними інструментами для роботи й професійного та особистого розвитку. Обладнання робочого простору (офіс/віддалене робоче місце) з можливістю організовувати свій робочий графік з огляду на особисті потреби.

    Для реалізації проєкту було створено адаптивну кросфункціональну команду. Вона складається зі спеціалістів різних напрямків та бізнес-вертикалей. Це допомогло сформувати системний підхід до його реалізації. Проактивну позиції щодо проєкту також зайняли усі Члени Правління банку, які під час імплементації частини його складових та промотування розказували та пояснювали важливість змін, ділилися власним досвідом та демонстрували рольову модель поведінки.

    Основний фокус на роботі, а не на місці роботи, адаптований офіс. Взаємодія, турбота та людяність – це ключове, а саме: зміна культури, технологічність, досвід віддаленої роботи.


     Zoolatech
     Назва компанії: Zoolatech
     Назва проекту: ZoolaCare

     Опис проекту:
     ZoolaCare - це програма реалізації благодійних проєктів Zoolatech. Історично склалося, що бажання допомагати іншим стало культурним кодом компанії, який об'єднав співробітників та дав нам можливість мати зв'язок на рівні, глибшому за бізнес-стосунки, - на рівні людяності.

     Ми прийняли як аксіому, що кожен співробітник нашої компанії має активний чи пасивний намір долучатися до благодійності, і наша задача - допомогти/оптимізувати/спростити/знайти альтернативні варіанти реалізації цього наміру.
     Наші колеги беруть участь в усіх етапах реалізації благодійних проєктів:
     1) збирають кошти: за кожне спортивне тренування компанія перераховує кошти у внутрішній благодійний фонд
     2) знаходять реципієнтів для благодійної допомоги: є група оцінки проєктів, якій кожен співробітник може запропонувати проект/організацію для підтримки або ж долучитися до цієї групи
     3) реалізують проєкт: кожен може долучитися до реалізації (знайти підрядника, вести комунікацію, спілкуватися з реципієнтами тощо)

     Під парасолькою ZoolaCare існують проєкти:
     - ZoolaCare: Education - освітні проєкти для молоді, підтримка проєктів інклюзивної освіти.
     - ZoolaCare: Sport - підтримка молодих спортсменів, секцій у маленьких містечках, будівництво спортивних майданчиків у селах/містечках.
     - ZoolaCare: One Heart - підтримка проєктів, які не вписуються в інші категорії, але викликають бажання допомогти: притулки для тварин, разова допомога інтернату/будинку дитини тощо.
     - ZoolaCharity - компанія додає таку ж суму, яку співробітник сам витрачає на будь-який формат благодійності.

     І поруч із ZoolaCare стоїть проєкт ZoolaSport, який наповнює благодійний бюджет: за кожне спортивне тренування наших колег у бюджет додається певна сума коштів.

      АТ «Укрзалізниця»
      Назва компанії: АТ «Укрзалізниця»
      Назва проєкту:
      Київська дитяча залізниця: друге дихання
      Автори проєкту: Керівники Київської дитячої залізниці

      Опис проєкту:
      Питання усвідомленого вибору професії є чи не найактуальнішим для молодих людей у віці 15-17 років. Частіше за все вибір професії відбувається «навпомацки», без розуміння ані реального змісту майбутньої роботи, ані власних здібностей. В результаті через декілька років HR фахівці зустрічають на співбесідах дипломованих фахівців без вогню в очах та достатнього багажу знань.

      Проблема неусвідомленого вибору професії перетворюється на проблему роботодавця у забезпеченні спеціалістами з відповідними компетенціями. Київська дитяча залізниця АТ «Укрзалізниця» – яскравий приклад комплексного та практичного підходу до профорієнтації. Завдяки проекту реновації, проведеному у 2019-2020 р.р., КДЗ отримала друге дихання.

      За результатами проекту вона не тільки продовжила надавати на безкоштовній основі якісне навчання, але й удвічі збільшила кількість своїх учнів. І, що важливо, кожен випускник 3-річної програми підготовки за час навчання проходить через «пробу» усіх основних залізничних професій і готовий до усвідомленого вибору.

      Результати проекту «Київська дитяча залізниця: друге дихання» помітні й через інтерес пасажирів, яких щодня обслуговують юні залізничники. Адже КДЗ стала самоокупним підрозділом АТ «Укрзалізниця»


      АТ «Укрзалізниця»
      Назва компанії: АТ «Укрзалізниця»
      Назва проекту: Створення об'єднаних центрів з управління персоналом (ЦУПР) в регіональних філіях, філіях АТ «Укрзалізниця»

      Опис проекту:
      Сьогодні АТ «Укрзалізниця» переживає масштабне системне перетворення, анбандлінг. І однією з ключових є реформа системи управління персоналом, в результаті якої створюється нова організаційна структура HR функції.

      ЦУПРи – це регіональні центри з управління персоналом, які надають працівникам компанії весь основний спектр HR послуг. Вони об'єднують фахівців з різноманітних кадрових питань та працюють за принципом «єдиного вікна». Раніше для того, щоб вирішити кадрові питання, працівникам на місцях доводилося відвідувати багато кабінетів і довго чекати їх опрацювання. Тепер вони можуть зробити це швидко, якісно та в одному місці.

      За допомогою впровадження ЦУПРів Укрзалізниця поступово оптимізує штат адміністративного персоналу, який задіяний у наданні HR-послуг. На етапі «пілоту» оптимізація чисельності працівників з управління персоналом виробничих підрозділів філій АТ «Укрзалізниця» досягло 15%. Це стало можливим за рахунок забезпечення сучасними інструментами для роботи, усунення дублюючих функцій, підвищення професійної підготовки HR фахівців.
      Крім того, ЦУПРи формуються і як майданчики для розвитку бренду роботодавця.


       АТ «Укрзалізниця»
       Назва компанії: АТ «Укрзалізниця»
       Назва проекту: Букса

       Опис проекту:
       Ще рік тому Укрзалізниця знаходилася в ситуації, коли внутрішні комунікації компанії були неефективними та несвоєчасними, на думку керівників, нецікавими та неактуальними, на думку співробітників.

       Сьогодні завдяки запровадженню Букси – цифрового асистента залізничника, ми тримаємо зв'язок з працівниками по всій території України, запроваджуємо онлайн сервіси для наших співробітників, проводимо постійний моніторинг настроїв та отримуємо зворотний зв'язок від працівників Букса є потужним інструментом для запровадження ефективних внутрішніх комунікацій, а вони, в свою чергу – інструментом проведення анбандлінгу та виконання стратегії компанії


        Альфа-Банк Україна
        Назва компанії: Альфа-Банк Україна
        Назва проекту: А-DOSVID
        Автори проекту:
        Автор - Немер Оксана – Начальник управління розвитку талантів.
        Реалізація - Котик Світлана, Дубасюк Ольга.

        Опис проекту:
        Таке тільки у нас!
        Факт, що в Альфа-Банку працюють багато досвідчених експертів та професіоналів, знання яких не можна тримати в секреті! І ми не тримаємо! Експерти проекту, серед яких тепер і ТОП-менеджери регулярно проводять майстер-класи для своїх колег, а завдяки колаборації з комунікаційною платформою А-HUB - також і для зовнішньої аудиторії – клієнтів компанії!

        Для експертів – це чудова можливість спробувати себе у ролі тренера, ділитись своєю експертизою, навичками та вміннями, розвивати свої тренерські скіли і користуватись перевагами мотиваційної програми. Для їх колег та клієнтів Банку – абсолютно безкоштовно отримати нові знання, та повчитися у справжніх профі своєї справи!

        Тут проводяться майстер-класи на найактуальніші теми: «Досягнення цілей», «Кросфіт у переговорах», «Критичне мислення», «Управління проектами» і багато інших.

        А-DOSVID – це середовище талановитих, цікавих, натхненних професіоналів, готових ділитись своїм знаннями та здатних надихати на професійні (і не лише!) досягнення. Це середовище і тих, хто прагне безперервного розвитку!


        Kernel/ ТОВ «Кернел-Трейд»
        Назва компанії: Kernel/ ТОВ «Кернел-Трейд»
        Назва проекту: «Как корпоративная культура повышает экономическую эффективность бизнеса»
        Автори проекту:
        HR команда Kernel и консультанты ЭКОПСИ

        Опис проекту:
        В Кернел функционировало управление результативностью, но оценка компетенций не использовалась как системный инструмент и ни на что не влияла. Чтобы построить полноценную Систему управления эффективностью, нужно было перейти от управления только по целям к управлению и по целям, и по компетенциям, начать комплексно оценивать эффективность сотрудников, учитывая не только результаты, но и способ, которым они были достигнуты.

        Вот почему большинство глобальных компаний используют модели компетенций.

        86% компаний в развитых странах оценивают не только производительность, но и поведение сотрудников.

        В рамках проекта разработки новой Модели компетенций мы провели глобальное исследование корпоративной культуры, которое позволило понять текущую ситуацию и сформировать образ целевой культуры. Модель компетенций была разработана на основании анализа культуры: в нее вошло 70% ярко выраженных в компании компетенций и 30% компетенций из целевой культуры для ее постепенного и последовательного формирования.


        МХП
        Назва компанії: МХП
        Назва проекту: Інноваційна програма з розвитку лідерів всередині компанії «MHP
        Leaders Hub»
        Автори проекту:
        Команда Центру навчання, оцінки та розвитку персоналу.
        Керівник – Анастасія Громова.

        Опис проекту:
        MHP Leaders Hub – не просто класична програма розвитку потенційних співробітників компанії. Це програма яка допомогла вирішити одразу декілька важливих бізнес-цілей, а рівень інвестицій в неї показує високу важливість розвитку співробітників компанії для МХП.

        Результати у вигляді швидких ротацій всередині Холдингу свідчать про те, що ми змогли побудувати культуру просування на ключові позиції саме внутрішніх співробітників, «зірок», котрі роблять значний вклад в наш бізнес та допомагають у масштабній трансформації. А ті проекти, що народилася в рамках програми стали значним внеском у поширення інновацій всередині МХП.


        Оператор ГТС України (ОГТСУ)
        Назва компанії: Оператор ГТС України (ОГТСУ)
        Назва проекту: Комплексна трансформація функції управління персоналом державного підприємства
        Автори проекту:
        Сороченко Д.М. директор з управління персоналом
        Гончарова Н.В. - начальник управління роботи з персоналом
        Ковальська А.М. -заступник начальника управління- начальник відділу навчання та розвитку
        Мельник Х.Є. – начальник відділу підбору та адаптації
        Ободзінська Ю.Л. – начальник управління винагород
        Василенко С.В. – начальник відділу оцінки та грейдингу
        Архангельска Д.С. – менеджер з оцінки персоналу
        Самозвон І.В. – начальник управління організаційного розвитку

        Опис проекту:
        Оператор ГТС України управляє однією з найбільших газотранспортних систем у світі. Це системоутворююче стратегічне підприємство, фундамент для функціонування ринку природного газу в Україні, для відповідності зовнішнім і внутрішнім викликам проходить значну трансформацію всіх бізнес-процесів. Серед іншого, процеси анбандлінга і формування нової незалежної компанії, а також реалізації ряду стратегічних проектів для підвищення конкурентоспроможності української ГТС.

        Одним з проектів, який був реалізований в ОГСТУ, стала комплексна трансформація функції управління персоналом державного підприємства. Ця трансформація передбачала підвищення ефективності HR-ефективності бізнес-процесів: організаційно-управлінської структури; підбору персоналу; система навчання та розвитку та мотивації персоналу. В результаті компанія не тільки успішно пройшла процеси анбандлінга, але реалізувала цілий комплекс HR-ініціатив, які спрямовані на ефективну реалізацію стратегічних завдань ОГТСУ.


        САВСЕРВІС
        Назва компанії: САВСЕРВІС
        Назва проекту: Ін'єкція молодості
        Автори проекту:
        Департамент персоналу: директор з персоналу, маркетологи

        Опис проекту:
        Проект направлений на зміну і оновлення філософії компанії та актуалізацію HR-бренду, які корелюють зі змінами у бізнес-середовищі. Реалізований з червня 2020 по липень 2021 проект розпочався зі 3-х денної стратегічної сесії лідерської команди САВСЕРВІСу. Протягом роботи над проектом було повністю оновлено філософію компанії, зміненого бренд, вибудовано візуальний імідж, сформовано стратегію просування бренду компанії як роботодавця. Проектна команда у департаменті персоналу провела ряд презентацій для наших співробітників, щоб закріпити розуміння здійснених змін. Протягом вказаного періоду створена нова ціннісна пропозиція САВСЕРВІСу «Щодня можливості», яка далі вплинула новий HR-бренд.

        Робота велася у двох напрямках:
        - робота з філософією і стратегічним плануванням, впровадження нових принципів у життя,
        - робота над візуальним іміджем: створення нової айдентики та стилю, які наразі можна побачити у офісах компанії, на новому сайті та сторінках у соцмережах.

        «Ін'єкція молодості» - це проект, який дав потужний поштовх до позитивних змін у компанії: від філософських засад до зовнішньої представленості, але головні зміни ми відзначаємо формуванні єдиного нового бачення в усієї нашої команди, яка працює як єдиний залагоджений механізм.


        Eldorado (Група компаній)
        Назва компанії: Eldorado (Група компаній)
        Назва проекту: Академія КрутоЗавтра
        Автори проекту:
        Бичковський Олександр Анатолійович – Заступник начальника відділу навчання та розвитку персоналу

        Опис проекту:
        Академія КрутоЗавтра – це історія оновлення системи дистанційного навчання компанії Eldorado. Але цей проект не лише про навчання. Академія КрутоЗавтра – це зразок перетворення системи навчання працівників на інструмент розвитку, корпоративної комунікації, підвищення залученості та навіть побудови кар'єри. Це про створення культури залученості та азарту.

        Завдяки академії 98% працівників торговельної мережі охоплено програмами регулярного навчання. Відсоток новачків що успішно проходять випробувальний термін підвищився із 40% до 83%. 116 працівників отримали підвищення по кар'єрній сходинці. В кінцевому разі, у виграші наші клієнти – приріст оцінок таємного покупця склав 18 процентних пунктів та ми продовжуємо цю роботу.

        Залучення працівників до навчання, в свою чергу вплинуло на покращення знань та збільшення товарообігу Компанії.

        Зустрічайте наш проект «Академія КрутоЗавтра», ми з задоволення поділимося досвідом, щоб допомогти іншим компаніям розвинути власні системи ????


        МХП
        Назва проєкту: MHP Dream House
        Автори проекту:
        Андрій Булах, Віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналомАртем Ротарь, керівник функції Workplace Experience

        Опис проекту:
        Як ваші співробітники сприймають офіс? Формуючи концепцію нашого MHP Dream House ми хотіли, створити офіс, який стане ергономічним простором, де співробітники будуть сконцентровані на роботі, не відволікатимуться на вирішення побутових офісних проблем та зможуть підтримувати комфортний для них lifestyle. Таким чином нам вдалося створити унікальний офісний простір за принципами дизайн мислення та підходу job to be done


        САВСЕРВІС
        Назва проєкту: Рука на пульсі
        Автори проекту:
        Департамент персоналу: директор з персоналу, HR-аналітик та Team-leaders

        Опис проекту:

        Вкрай актуальна тема для тих, хто не може витрачати сотні тисяч на впровадження системи HR-аналітики в компанії та не бажає знижувати ефективність бізнесу через неправильно прийняті рішення. Ми зіткнулись з великим об'ємом ручної праці в спробах аналізувати дані про людей, це приводило до помилок та не дозволяло рішенням бути бізнес-релевантними. Тому проект, який тривав 7 місяців, мав за мету найефективніше (максимальний результат при мінімальних витратах) перетворити "чисте поле" в сервіс по задоволенню нагальних потреб бізнесу. Була досконально зібрана потреба керівників у HR-даних, далі сформована система показників, проведені численні тести та збори відгуків. Після цього ми зробили правильний, під наші потреби, вибір простих і доступних інструментів: Excel та його надбудови Power Query та Power Pivot, Google Forms та Google Sheets, а також платформу Power BI.

        І так народився перший Dashboard. Далі було розроблено періодичність випуску необхідних звітів і сьогодні це невід'ємна частина при прийняті рішень про бізнес, в якому працюють люди.


        Фокстрот (ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН»)
        Назва компанії: Фокстрот (ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН»)
        Назва проєкту: КСВ-проєкт та HR-бренд: подвійна користь
        Автори проекту: Наталія Ситник, Оксана Ковальчук

        Опис проекту:
        Навесні цього року соцмережі «вибухнули»: у столичному метро з'явився наймиліший поїзд із «кото-песо-вагоном», де зображені самотні тваринки із найбільших притулків Києва та області із закликом прихистити їх до себе. Водночас, сумні оченята таких самих обездолених щодня вже місяць, як дивилися на пасажирів з фото, що були розклеєні на вікнах вагонів «підземки». Хто стоїть за цією ініціативою ЗМІ дізналися через кілька днів.

        Саме так було покладено старт проєкту з корпоративно-соціальної відповідальності «Пухнасті друзі в кожен дім», започаткованому всеукраїнською мережею електроніки та побутової техніки Фокстрот та благодійною організацією Happy Paw.

        Першочергові напрямки проєкту «Пухнасті друзі в кожен дім»
        • безпосередня участь працівників компанії у проєкті;
        • забезпечення необхідною побутовою технікою притулки для тварин;;
        • спонсорська підтримка в реалізації інших просвітницьких проєктів Happy Paw («Благодійники в дії», «Всеукраїнський урок доброти», «Будка мрії» тощо); розміщення соціальної реклами на доступних промомайданчиках.

        appflame
        Назва компанії: appflame
        Назва проєкту: #етикет_інклюзивності
        Автори проекту: Анна Соколова, HR Director

        Опис проекту:
        #етикет_інклюзивності - це проєкт з розвитку культури інклюзивності та різноманіття, реалізований українською продуктовою IT компанією appflame.

        Додатком для знайомств і ЛГБТК+ платформою appflame користується понад 30 мільйонів людей у світі. Щоб розвивати прибутковий бізнес компанії потрібно розуміти своїх користувачів та ефективно взаємодіяти всередині команди.

        appflame системно розвиває культуру інклюзивності та різноманіття понад 3 роки. Команда бере участь в прайдах, підтримує громадські організації та благодійні фонди, які працюють з ЛГБТК+ спільнотою, в країнах присутності продуктів та сприяє працевлаштуванню людей з інвалідністю.

        Досі компанія не наважувалася розповідати про свої продукти в Україні, адже переймалася через безпеку. Цього року компанія вирішила перестати боятися і почати говорити відкрито про свої продукти на українському ринку.

        Задля посилення позиціонування як інклюзивно привітної компанії appflame пройшла аудит інклюзивності, визначила сильні сторони та зони розвитку. Для покриття зон розвитку був проведений освітній проєкт "Місяць інклюзивності". Також була оформлена політика «Рекрутинг без дискримінації». Компанія продовжує покращувати продукти адаптуючи їх для користування людей з інвалідністю (людей з порушенням зору).

        Інклюзивність та різноманітність не окремий проєкт для компанії, це частина корпоративної культури й цінностей компанії. appflame розвиває інклюзивність в продуктах, компанії й команді, адже це новий етикет сучасного світу.


        «Делойт» в Україні / Товариство з обмеженою відповідальністю «Делойт енд Туш ЮСК»
        «Baker Tilly Ukraine» / Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»
        Назва компанії:
        «Делойт» в Україні / Товариство з обмеженою відповідальністю «Делойт енд Туш ЮСК»
        «Baker Tilly Ukraine» / Товариство з обмеженою відповідальністю «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»
        Назва проєкту: Work & Study – дуальне навчання як освіта майбутнього
        Ідейний лідер: Олександр Почкун («Baker Tilly»)
        Автори проєкту: Маргаріта Поступаєва («Делойт»), Яна Литвинець («Делойт»), Валентина Єльчищева («Baker Tilly»)

        Опис проекту:
        Що треба зробити бізнес-конкурентам, які бачать перед собою велику ідею, що зможе позитивно вплинути на суспільство? Намагатися реалізувати її поодинці чи створити класну колаборацію? Для «Делойт» та «Baker Tilly» вибір очевидний – адже дійсно великі цілі реалізуються завдяки об'єднанню зусиль.

        «Делойт» та «Baker Tilly» – представники глобальних мереж аудиторських та консалтингових компаній, які, об'єднавши свої зусилля, ініціювали перший в Україні проєкт дуального навчання в сфері фінансів Work & Study.

        Дуальна освіта – тренд, який встиг довести свою ефективність у європейських країнах. Зараз він прийшов і до України. Тож, маємо рецепт, який сприяє зменшенню розриву між теоретизованим університетським навчанням та реальними задачами бізнесу.

        Основний принцип проєкту – learning by doing. Студенти вивчають теорію, одразу застосовуючи її на практиці, отримують доступ до внутрішніх заходів та тренінгів компаній, беруть участь у соціальних ініціативах та спілкуються з представниками бізнесу.

        Позаду 2 роки програми з 4 запланованих (бакалаврат), протягом яких учасники:
        - отримали знання з бухгалтерського обліку за МСФЗ;
        - прослухали тренінги від колег-аудиторів;
        - офіційно працевлаштувалися в компаніях;
        - регулярно отримували зворотний зв'язок щодо своєї роботи, своїх сильних сторін та зон для подальшого розвитку.

        Вже за 2 роки стейкхолдери програми Work & Study побачили позитивний ефект:
        - для учасників – це можливість закріпити теоретичні знання на практиці та підвищити свої конкурентні переваги на ринку праці;
        - для компаній – це крок назустріч молодим, умотивованим та старанним співробітникам, а також розвиток бренду роботодавця завдяки студентам-амбасадорам;
        - для університету – розширення кола бізнес-партнерів та визнання на міжнародному рівні.

        Для нас проєкт дуальної освіти – це не лише ресурс пошуку персоналу, а насамперед наша можливість зробити реальний внесок у покращення якості української освіти.


        Альфа-Банк Україна
        Назва компанії: Альфа-Банк Україна
        Назва проекту: Sparta
        Автори проекту:
        Автор - Гаравська Марія, HRD.
        Реалізація: Асмік Нерсісян, Спрогіс Раїса, Олена Коротченко, Анна Хан, Світлана Одарич, Ірина Максимець

        Опис проекту:
        Альфа-Банк Україна будує нову цифрову екосистему для клієнтів, які прагнуть користуватися перевагами та можливостями сучасного банкінгу. У 2020 році банк запустив мобільний додаток Sense SuperApp, який за 116 днів набрав перших 500 000 користувачів і стрімко продовжує зростати, очікуючи 1 000 000 користувачів.

        Виникла потреба у великій кількості ІТ спеціалістів, які зможуть будувати цифровий банк майбутнього. Рекрутингова кампанія стартувала у вересні 2020 і отримала назву Sparta. Це професійний виклик – і для кандидатів, і для команди рекрутерів, і для бренду роботодавця, адже розвиток ринку ІТ за останній рік дуже прискорився і багато кваліфікованих кадрів не доступні для найму. Ми наймали спеціалістів лише на позиції middle та senior. І це була справжня битва за кандидатів!

        #робота_на_мільйон


        Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova
        Назва компанії: Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova
        Назва проекту: Онлайн стажування "Coke Online"
        Автори проекту:
        HR команда

        Опис проекту:
        Будь який роботодавець знає, наскільки важливо бути на зв'язку з молодими талантами. Необхідність такого діалогу між бізнесом та студентством важко переоцінити, особливо в умовах нової реальності протягом останніх двох років. Відміна офлайн заходів, призупинення процесів найму персоналу, поява нових цінностей та критерій при виборі роботодавця, зростаючи невизначеність майбутнього працевлаштування – все це лише мінімум, який спонукав нашу компанію створити унікальне онлайн стажування «Сoke Online» для молодих талантів України, Вірменії та Молдови.

        За 4 тижні проєкту «Сoke Online» учасники мали змогу дізнатись про процеси міжнародної компанії зсередини, поставити запитання лідерам ринку, взяти участь у вирішенні реальних бізнес кейсів з роботи компанії, прокачати soft skills з особистісної ефективності та комунікаційних навичок, надихнутись персональними та професійними історіями бізнес лідерів та більше визначитись щодо майбутніх перспектив працевлаштування та професійного розвитку.

        «Сoke Online» - це про поєднання комерційних цілей, з інвестуванням у краще майбутнє країни, країн, всього світу . Це в першу чергу про підготовку майбутніх професіоналів своєї справи, майбутніх успішних лідерів та майбутнього потенціалу країни.


        KIVI/ТОВ «КІВІСМАРТ»
        Назва компанії: KIVI/ТОВ «КІВІСМАРТ»
        Назва проекту: Встигнути за рік: побудова системи мотивації талантів KIVI
        Автори проекту:
        External consultant - Венгер Сергій, President - Хілько Кирило та HR Manager - Волохович Олександра

        Опис проекту:
        KIVI – це виробник телевізорів, компанія, яка за 5 років розвинулась з маленького стартапу до міжнародного бізнесу та виробила вже більш ніж 1 млн телевізорів. Динамічний розвиток призвів до того, що компанія не встигала вибудовувати процеси для підтримки цього розвитку. За 1 рік KIVI потрібно було разом з іншими внутрішніми процесами побудувати систему мотивації талантів, щоб зменшити плинність кадрів та щоб кращі з кращих прагнули працювати в KIVI. Нова система HR-процесів включала в себе: розробку програм матеріальної та нематеріальної мотивації, побудову внутрішніх комунікацій, побудову алгоритму адаптації нових співробітників, багаторівневого методу оцінки soft skills та атестації талантів.


        Parimatch Tech
        Назва компанії: Parimatch Tech
        Назва проекту: "Parimatch Tech Academy: Від ідеї до 49 оферів за 6 місяців"
        Автори проекту:
        Learning&Development Parimatch Tech
        External Employer Brand Team Parimatch Tech

        Опис проекту:
        Навчальних Академій багато, але така — одна.

        Як Parimatch Tech створили найпопулярнішу Академію у ІТ-сфері України, скільки треба мати заявок на навчання, щоб зробити в кінці 49 job offers кращим з кращих та яка вигода від всього цього не тільки компанії, а й індустрії в цілому?

        Яка мотивація у викладачів-менторів, адже ні оплати, ні бонусів за співпрацю з Академією немає? Чому, ще не зробивши job offers випускникам першого стріма Академії, компанія вже запускала другий стрім?

        Відповіді на всі ці питання (та трошки більше) в кейсі "Parimatch Tech Academy: Від ідеї до 49 оферів за 6 місяців".


        Маріупольська міська рада
        Назва компанії: Маріупольська міська рада
        Назва проекту: M-Service – створення міського сервісного центру для ефективного функціонування закладів освіти
        Автори проекту:
        Маріупольська міська рада

        Опис проекту:
        Новий формат розвитку закладів освіти передбачає низку факторів, які ще

        п'ять років тому були для Маріуполя викликом. Протягом цього часу ми створюємо сучасну освітню інфраструктуру та безпечні умови перебування дітей в закладах освіти, розвиваємо педагогів нової формації, забезпечуємо благоустрій території дитячих садків та шкіл.

        Ми не зупиняємося на досягнутому та починаємо працювати над новими стандартами обслуговування. Створюємо нову модель якісного сервісу. Зменшуємо операційні витрати та інвестуємо у розвиток.

        Ми створили централізовану систему обслуговування з уніфікованими стандартами якості. Розширили перелік сервісів, задовольняючи потреби дітей, батьків та педагогів. Створили сучасні робочі місця та забезпечили персонал професійним обладнанням та інструментом, конкурентним рівнем заробітної плати та стійкою мотивацією.

        Створення Сервісного центру дозволило збільшити бюджет розвитку закладів освіти за рахунок оптимізації операційних витрат на сервісне обслуговування.

        Модель Маріуполя є універсальною та може бути застосована іншими містами регіону та країни.
        KERNEL
        Назва компанії: KERNEL
        Назва проекту: Загальний Центр Обслуговування або як створити додаткову цінність для бізнесу
        Автори проекту:
        Наталія Кульчицька
        Руслана Богданова
        Олена Тривайло

        Опис проекту:
        Чи можна перетворити такі рутинні процеси як кадрове адміністрування на додаткову цінність для бізнесу та ще зробити їх максимально цікавими?

        Ми рахуємо, що це можливо завдяки створенню Єдиного Центру Обслуговування, використовуючи досвід провідних світових компаній та експертизу фахівців HR та IT КЕРНЕЛ.


        МХП
        Назва компанії: МХП
        Назва проекту: Мобільний рекрутинг
        Автори проекту:
        Андрій Булах – Віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналом
        Руслан Звоненко – Директор Департаменту стратегії та методології управління персоналом
        Тетяна Дмитренко – керівник відділу масового рекрутингу

        Опис проекту:
        Як зазвичай відбувається рекрутинг персоналу на виробничі потужності?
        Роботодавець розміщує вакансії на порталах з пошуку роботи, розклеює листівки, дає оголошення в пресу, звертається до міських центрів зайнятості, а далі сидить і чекає на дзвінки на гарячу лінію, або на кандидатів у приймальні підприємства.

        Натомість мобільний рекрутинг – це проект, який дозволяє переосмислити цей процес і підійти проактивно до найму персоналу. Завдяки цьому інструменту нам вдається в короткі терміни та з мінімальним бюджетом закривати вакансії на наших виробничих підприємствах, крім того, ще й зменшувати вартість кожної закритої вакансії.


        Альфа-Банк Україна
        Назва проєкту: Програма лояльності для співробітників AlfaLovesU
        Автори:
        Автор – HRD, Марія Гаравська. Реалізація - кросфункціональна команда HR департаменту: управління залучення талантів, управління оплати праці та мотивації, управління розвитку корпоративної культури та внутрішніх комунікацій.

        Опис проєкту:
        HR команда Альфа-Банк Україна у короткі строки розробила та запустила унікальний пакет співробітника, який включає в себе:
        • Оригінальний Welcome pack для новачків
        • Преміальний фінансовий пакет
        • Програму лояльності з більше 180 партнерами
        • Медичне страхування
        У вересні 2020 року почалася розробка програми приємних бонусів для співробітників Альфа-Банк Україна. Кожен член великої команди (6 500 співробітників) може скористатися перевагами Пакету співробітника та придбати абонемент у Sport Life зі знижкою 60%, вигідно придбати техніку у Фокстрот або завітати за відмінним вином у Wine Time. Загалом у програмі вже більше 180 компаній-партнерів, список яких збільшується щотижня.

        У банківській сфері аналогічної програми немає — Альфа-Банк Україна першим запустив настільки масштабну програму. Це вигідно виділяє банк на ринку та додає цінності роботі саме у Альфі.

        #робота_на_мільйон


        Фокстрот (ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН»)
        Назва компанії: Фокстрот (ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН»)
        Назва проекту: GAMBLE
        Автори проекту:
        Казельський О.О., начальник навчально-тренувального центру
        Куба О.В., провідний фахівець СДН

        Опис проекту:
        Ми перетворили рутину на гру.Легко навчатися, коли ти змагаєшся з кращими та не маєш права на помилку, бо попереду омріяний фінал, купа подарунків та знання, які точно стануть у нагоді при консультації найвибагливішого клієнта!Це все - про новий освітній проєкт GAMBLE від "Фокстрот"!

        Понад 160 магазинів, більше тисячі співробітників щомісяця, висока органічна залученість, підвищення рівня експертності серед продавців, і найголовніше – успішні продажі та щасливі клієнти.

        Проєкт поєднав бізнесову та, щонайважливіше, людську складову! Наші продавці –молоді, енергійні та амбітні особистості, які потребують максимум інформації у найкоротші терміни Вони відкриті новому та прагнуть навчатись граючись.

        Ми вивчили світові тренди е-learning та почали трансформацію навчання у Фокстрот.
        Проєкт GAMBLE поєднав бізнес-запит, виклик покоління та важливість гейміфікації навчання.

        GAMBLE став крутим рішенням у період локдауну – елемент дистанційної системи, який взагалі не потребує бюджету! Це рішення є цілком авторським і унікальним на ринку.

        Працівники роздробу активно долучилися до процесу навчання та відчули вплив отриманих знань на рівень свого доходу, а бізнес отримав суттєве зростання фінансово-економічних показників.

        Це насправді унікальний підхід, адже ми органічно мотивуємо персонал дізнаватися більше про техніку, згуртовуючи їх у боротьбі за спільну перемогу Жага до перемоги та дух суперництва дає можливість заробити більше завдяки експертним знанням ключових брендів.


        Аптечна мережа «Аптека АНЦ»
        Назва компанії: Аптечна мережа «Аптека АНЦ»
        Назва проекту: QR-код: Твій відгук – наша дія!
        Автори проекту:
        HR-департамент, IT-департамент

        Опис проекту:
        Якісна комунікація між фронт та бек-офісом – це можливо. Можливість звернення безпосередньо до СЕО є у кожного співробітника компанії.
        Ми чуємо, реалізовуємо та покращуємо роботу завдяки нашим співробітникам.
        Відскануй, обери розділ, повідом та чекай рішення.
        QR-код – це про важливе!
        airSlate (pdfFiller)
        Назва компанії: airSlate (pdfFiller)
        Назва проекту: "airSlate Care"
        Автори проекту: команда airSlate (pdfFiller)

        Опис проекту:
        Проект "airSlate Care" - це можливість взяти участь в тому благодійному проекті, на який більше за все відгукується серце. Ми надаємо кожному співробітнику можливість відчути себе частиною дійсно значущої соціальної ініціативи та реалізувати себе, як лідера власного проекту.

        HR команда активно допомагає з координацією роботи волонтерів і комунікацією з усіма зацікавленими сторонами.

        У період карантину люди, переважно працювали з дому, але охоче збиралися разом для допомоги іншим. Новачки легко інтегруються в команду, беручи участь у спільній роботі, а колектив отримує наочне підтвердження, що для компанії гроші є не метою, а засобом.

        Бізнес лише частково про те, скільки грошей ти заробляєш.
        Насправді, бізнес — це те, що ти можеш зробити для того, щоб покращити життя людей навколо себе. Тому що власний бізнес успіх — це також можливість вплинути на зміни, відтак благодійність - це завжди найяскравіший доказ справжнього успіху компанії.
        "airSlate Care" - це те, ким ми насправді є. Це частина нашої культури та філософії серці. Це проект, в якому кожен може стати частиною чогось більшого та насправді важливого.
        EPAM
        Назва компанії: EPAM
        Назва проекту: Впровадження розумних підказок «nudges» для підвищення ефективності
        діяльності менеджерів компанії ЕРАМ
        Автори проекту: Наталя Колядко, експертка з управління та розвитку талантів ЕРАМ
        Україна

        Опис проекту:
        Люди не вибирають вільно, навіть коли думають, що так роблять. Їх вибір формує контекст. Проєкт «Впровадження розумних підказок «наджі» для підвищення ефективності діяльності менеджерів компанії» покликаний допомогти менеджерам отримати кращий управлінський досвід, водночас заощадити час і зусилля на прийняття рішення.
        - На початку проєкту було виявлено найчастіші проблеми, з якими зіштовхуються в своїй роботі менеджери компанії. Серед ключових – проблема з фокусуванням уваги та надмір щоденної інформації.
        - Використовуючи переваги ІТ компанії і те, що всі процеси, які стосуються керування проєктами та залученими талантами є оцифрованими, Nudges-команді вдалося зібрати і якісно проаналізувати дані внутрішніх систем (зворотній зв'язок, навчання та розвиток, проведення зустрічей один-на-один та ін.).
        - Маючи дані аналітики, за допомогою механізмів дата аналізу, машинного навчання, було розроблено алгоритми для створення підказок (наджів).
        - Nudges - це продукт для створення та доставки рольових підказок та персоналізованого мотиваційного контенту з метою підвищити продуктивність та знизити операційні витрати
        бізнесу.
        - Те, до чого спрямовує поштовх, має бути безпечним та корисним і для спеціаліста, і для компанії. В наджі-повідомленні йдеться про те, що треба зробити і чому це буде вигідно фахівцеві.
        - І хоча наджі не впливають напряму, а лише стимулюють дії людини, їх переваги очевидні: за період реалізації проєкту рішення менеджерів стали більш виваженими, завдання більш
        пріоритезовані, вдалося знизити навантаження на HR-фахівців тощо, покращилися ключові показники, які визначено проблематикою проєкту: покращилася динаміка 1:1 зустрічей, зменшилася кількість спеціалістів з невизначеним або протермінованим рівнем англійської мови, збільшилась кількість звернень до сервісу кар'єрного консультування.
        - В планах - впровадження персоналізованих підказок наджів для всіх фахівців компанії.

        KERNEL
        Назва компанії: KERNEL
        Назва проекту: Вчись, працюй, досягай. Ясність в E-Learning
        Автори проекту: Команда L&D Кернел

        Опис проекту:
        E-learning начинается с Кернел HUB! Это платформа, которая сопровождает сотрудника с
        первого дня, знакомит с рабочими процессами, помогает учиться и самосовершенствоваться,
        развивать компетенции и черпать знания у внутренних экспертов. Здесь выбирают методически правильные инструменты для упаковки знаний, предлагают обучающие программы и делятся лучшими практиками.
        Электронное обучение – всегда про пользу и для сотрудников, и для бизнеса!
        Журі 2021
        Журі Премії HR-бренд Україна — це «серце проекту», запорука об'єктивності і неупередженості в оцінці конкурсних заявок з описом проекту. Журі дотримується принципу конфіденційності в роботі з проектами компаній - номінантів. Ці гарантії закріплені в договорі, підписаному кожним із членів Журі.
        Анна Адом
        Членкиня правління, директорка з управління персоналом та побуту ПрАТ «Полтавський ГЗК», група Ferrexpo.

        Має більше 25 років професійного досвіду, з них близько 15 років досвіду управління функцією HR у великих промислових підприємствах в Україні та за кордоном, є членом INSEAD Alumni Association.

        Сьогодні в зону її відповідальності входять виробничі активи компанії в Україні, а саме Полтавський, Єристівський та Біланівський ГЗК (Ferrexpo). Загальна чисельність персоналу становить близько 10 тис. осіб.

        Анна є амбасадоркою позитивних змін відношення до жінок в Україні. У 2020 році реалізовані проєкти Школа інклюзивності Ferrexpo та Школа жіночого лідерства Fe_munity, які принесли фундаментальні зміни у компанії та зробили Ferrexpo фактично флагманом з питань інклюзивності та гендерної рівності в серед промислових компаній України.

        До сфери професійних інтересів належать: стратегічне планування персоналу, розробка і управління бізнес-процесами, розробка і впровадження систем розвитку персоналу.

        Анна вміло поєднує материнство із активним волонтерством та реалізує ряд власних проєктів:

        1. Благодійна підтримка особливим дітям та одиноким матерям

        2. Сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю та переселенцям із зони АТО

        3. Безкоштовні лекції та вебінари для HR спеціалістів

        4. Ініціатива з висадки дерев та очищення русла річок у Закарпатті


        Тетяна Костюченко
        Заступниця Голови Правління ПУМБ

        Тетяна 28 років працює у напрямку управління персоналом в міжнародних компаніях, фінансових інституціях. 8 років працює Заступницею Голови правління по роботі з персоналом в банку ПУМБ, де впроваджує передові практики, як управління досвідом співробітника, програма ментального здоров'я та ін.
        Тетяна закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка в 1991 році.
        Має сертифікат Society for Human Resources Management (США).
        Професійний досвід роботи в сфері управління персоналом складає більше 19 років, впродовж яких Тетяна Костюченко очолювала один з напрямків HR в UMC та керувала HR-функцією в Universal Bank.
        У 2013 році ділове видання «Інвестгазета» включило Тетяну в список «50 кращих директорів з персоналу».

        До команди ПУМБ приєдналася 2013 року.

        Тетяна має багатий досвід успішної реалізації проектів в сфері HR, зокрема:
        ✓ трансформація корпоративної культури об'єднаного банку,
        ✓ впровадження системи цінностей,
        ✓ створення та запровадження системи управління досвідом співробітників,
        ✓ розробка та впровадження систем оцінки та мотивації,
        ✓ запровадження Agile-культури,
        ✓ запуск програми ментального здоров'я,
        ✓ розбудова ефективної команди.

        Професійне кредо: «Я переконана, що людина може робити найкраще за все те, що їй дійсно приносить задоволення. Обравши улюблену справу, ти «приречений» на успіх. Це вимагає серйозної роботи для пізнання себе, своїх сильних сторін. Важливо розібратися, що тобі подобається, що ти реально можеш, зрозуміти, що ти здатен робити справді краще за інших - і зробити це своєї професією».
        Лілія Дубас
        HR директор Тева Україна

        З відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка та отримала ступінь магістра усного та письмового перекладу з англійської мови.

        Більше 7 років роботи в сфері управління персоналом, 5 з яких – шлях у Тева на посадах від фахівця з персоналу до HR директора, яку обіймає з 2020 року.

        Серед основних напрямків діяльності – надання підтримки бізнесу та організація усіх процесів в управлінні персоналом на рівні країни, а також фокус на розвитку й утриманні талантів компанії. Має успішний досвід у формуванні програми благополуччя співробітників та безпечного робочого середовища, й посиленні залученості.

        Протягом року результат eNPS по компанії збільшився майже вдвічі (68,32), а Тева посіла впевнене місце серед 10% роботодавців із показником «відмінний».

        Сертифікований експерт з оцінки EQ та Personal Profile Analysis (PPA) міжнародної системи Thomas International.

        Надихається кавою, подорожами і змінами та розділяє думку Мері Кей Еш, яка казала: «Не встановлюйте собі ніяких меж. Багато обмежили себе тим, на що, на їхню думку, вони здатні. Ваші можливості обмежені тільки вашими задумами. Пам'ятайте: якщо ви вірите, що здатні чогось досягти, ви здатні цього досягти.»
        Катерина Окунська
        Виконавча директорка grc.ua,
        членкиня Журі Премії HR-бренд Україна


        16 років в управлінні проектами та людьми, в тому числі в міжнародних компаніях. Великий досвід тренінгової та консультаційної діяльності.

        Спеціалізація: стратегічне планування компаній, проектів, створення та розвиток команд, B2B продажу, управлінське консультування, бізнес-коучинг.
        Проводить тренінги та консультації в Україні і за кордоном.
        Закінчила Management Leadership Programm в Лондоні і German MBA.


        Андрій Длігач
        Засновник і CEO групи компаній Advanter Group

        Доктор економічних наук , Стратег, футуролог, візіонер
        • Член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv
        • Засновник міжнародних агентств Luniter troubleshooting, Headshot brand development, Visense
        • Співзасновник бізнес-спільноти Board
        • Професор бізнес-школи KSE
        • Guest Professor LvBS УКУ
        • Доцент кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
        • Інвестор і партнер технологічних стартапів Investudio (фінансові і інвестиційні технології), Payris (переосмисленіа екосистема електронної комерції), ZooZy (екосистема для догляду за хатніми тваринами) та ін.
        • Провідний експерт з формування стратегій бізнес-проривів
        • Досвід стратегічного управління та маркетингу: понад 2000 проектів за 23 роки для компаній в 7 країнах
        • Автор 8 книг і більше 150 публікацій у сфері маркетингу, стратегічного управління, організації бізнесу та міжнародної економіки.
        • Номер один тренер та консультант з маркетингу та стратегічного управління в Україні за професійними рейтингами.
        Ірина Андрющенко
        Співзасновниця IT компаній Handy.Ai, D2, LibertyReport.Ai

        Координаторка проєкту Цифрова Україна, член Журі Премії ЕFFIE Awards Ukraine в області маркетингових комунікацій, а також ментор програми Дівчата STEM. Очолювала видавництва, зокрема «Експерт Україна», була директором з розвитку StarLightMedia.

        Під керівництвом Ірини було створено StarLight Digital Sales, який став одним з лідерів інтернет-ринку України.

        Наразі її кар'єра пов'язана із IT-технологіями та проєктами для великих корпорацій. Так компанія D2 пропонує послуги з розробки цифрових продуктів для комунікацій та продажів,

        Handy - омніканальна комунікаційна платформа на базі штучного інтелекту, яка є унікальною розробкою для нашої країни. А проєкт Liberty report - інноваційний сервіс опитувань в режимі ріалтайм.

        Місія Ірини за допомогою цифрових технологій зблизити українські підприємства із клієнтами та співробітниками, допомогти їм стати висококонкурентоспроможніми в світі, та надати українцям найкращі цифрові послуги. Постійно покращувати життя людей та ефективність компаній завязки цифровим технологіям.
        Михайло Колісник
        Запрошений професор з фінансового менеджменту Бізнес-школи інституту ІПМ (Мінськ, РБ)Керуючий партнер компанії FINART Smart Solutions (FASS)

        Михайло Колісник, викладає фінансові курси у Київській школі економіки (KSE), бізнес-школі Інституту приватизації й менеджменту (Мінськ), викладав курс стратегічного планування в Единбурзькій бізнес-школі, Львівській бізнес-школі Українського Католицького Університету, інших ведучих бізнес-школах України та закордоном. Кандидат економічних наук, доцент, сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки.

        Після захисту дисертації й стажування у Вейнському Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався в консалтинговій фірмі "Данськ Менеджмент Форум" (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голландії (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах і викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту, управлінського й фінансового обліків. Протягом трьох років був членом наглядової ради банку «Пекао (Україна)», був членом наглядової ради ряду вітчизняних компаній. Працював консультантом Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC).

        Улюблені заняття – плавання, фотографування, подорожі й робота з Інтернетом.
        Михайло Колісник є автором більш ніж 100 статей в галузі фінансів і стратегічного менеджменту й очолював з 2008 по 2010 рр. Києво-Могилянську бізнес-школу (kmbs).


        Олексій Виноградов
        Віце-президент Бізнес-школи МІМ
        Доцент кафедри бізнес-адміністрування, к.е.н.

        Керував маркетинговими проектами у компаніях Priocom, P5 Communications Inc., IDC.
        Автор понад 40 публікацій з маркетингу.
        Спеціалізовані програми: Ross School of Business at the University of Michigan (CША), International Management Teachers Academy (Словенія)
        Оксана Редюк
        Керівник напрямку навчання та розвитку персоналу Групи Нафтогаз

        Переможець конкурсу «Премії HR-бренд Україна 2020» (номінація Кращий проєкт з навчання та розвитку працівників «Школа буріння»).

        Більше 20 років працює за напрямком HR.
        Очолювала відділ навчання та розвитку персоналу МакДональдз Україна, як HR директор стартувала Бургер Кінг в Біларусі.
        Досвід операційної роботи директором ресторану МакДональдз Україна допомагає у знаходженні балансу між інтересами компанії та потребами працівників для досягнення бізнес цілей.

        Спеціалізується на:
        • succession planning (планування кар'єри);
        • програмах розвитку і навчання співробітників для розвитку і утримання талантів;
        • впровадженні кращих управлінських практик для підтримки високої моралі;
        • проведенні бізнес-тренінгів.

        З 2017 року приєдналася до команди Групи Нафтогаз в якості керівника відділу навчання та розвитку персоналу АТ «Укргазвидобування», де успішно започаткувала та вибудувала систему навчання та розвитку персоналу компанії з урахуванням кращих світових практик та набутого міжнародного досвіду
        Тетяна Лукинюк
        Директор з розвитку B2C Київстар

        Екс генеральна директорка компанії Red Bull в Україні,
        викладачка Міжнародного інституту бізнесу, Академії Deloitte, платформи LABA,
        запрошена професорка Київської школи економіки.

        Тетяна понад 20 років займалася маркетингом та продажами у міжнародних компаніях, таких як The Coca-Cola Company, Oriflame, SUN InBev, Mars.
        Руслана Ігнатьєва
        HR Директор «ДХЛ Интернешнл Україна»

        Більше 20 років досвіду роботи в HR в міжнародних компаніях.
        З 2010 року очолює HR функцію в компанії «ДХЛ Інтернешнл Україна». Як член Керуючої команди, відповідальна за стратегічні питання управління персоналом і практичне застосування міжнародних HR стандартів групи компаній DP DHL в Україні. Основне завдання - реалізація глобальної стратегії групи - бути Кращим Роботодавцем!

        У 2013 році команда HR в Україні зайняла 1-е місце серед HR команд групи компаній DHL в світі.
        У 2015 році - сертифікат від міжнародної компанії NKD, UK за фахом професійний Бізнес Коуч.
        У 2020 році – ДХЛ Україна отримала міжнародну сертифікацію Great Place To Work

        До приходу в ДХЛ Руслана займала посаду HR менеджера в «ING Bank», Нідерланди, де стояла біля витоків заснування роздрібного бізнес підрозділу компанії в Україні.

        "Мені дуже пощастило, тому що моя життєва позиція повністю збігається з девізом моєї компанії - Have Best Day Every Day!"
        Цьогоріч компанія DHL Express Україна святкує ювілей – 30 років на ринку міжнародної експрес-доставки та логістики. Весь цей час ми завойовували довіру клієнтів і партнерів, оперативно доставляючи документи, вантажі, замовлених через інтернет товарів та навіть життєво необхідне обладнання.

        DHL Express вийшла на український ринок у 1991 році та досягла значного успіху. За цей час територія, що обслуговується компанією, розширилася до більш ніж 100 населених пунктів по Україні, ми маємо понад 27 власних та агентських офісів, а також більш ніж 115 автомобілів. Наш штат налічує понад 370 співробітників. А Сортувальний центр вхідних та вихідних вантажів є одним з найпотужніших в Європі.

        За цей час компанія DHL Express Україна отримала безліч нагород та відзнак – від отримання Сертифікації «Good Place to Work» до сертифікатів відповідного стандарту ISO 9001 «Системи менеджменту якості» та TAPA, які доводять свій статус найбезпечнішого та надійнішого міжнародного авіа- перевізника.

        «DHL надійно і гарантовано поєднує людей та бізнеси й у такий спосіб забезпечує стабільність товарообороту. Компанія не здобула б такого рівня, якби не злагоджена робота в команді. Ми завдячуємо кожному за співпрацю та відданість» - каже генеральний директор DHL Express в Україні Вадим Сидорук.

        Пропонуючи спеціальні рішення і послуги для розвитку ринків та цілих сфер бізнесу, включаючи сфери технологій, медико-біологічну, сферу охорони здоров'я, інженерію, виробничу та енергетичну, автомобільну і роздрібну торгівлю, DHL Express Україна впевнено тримає позиції лідера українського ринку експрес-доставки та логістики. Компанія планує й надалі працювати на якість, підтримувати рівень довіри клієнтів та розширювати свої можливості.

        Генеральний партнер Премії HR-бренд

        Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - ровесник незалежної України. ПУМБ - це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, який передбачає клієнтські очікування та потреби та пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить до переліку НБУ системно важливих банків країни.

        У червні 2021 ПУМБ увійшов до трійки лідерів - фінансових установ в рейтингу українських компаній зі сталого розвитку, який був проведений командами журналів «Деньги» та «Кореспондент» в партнерстві з Мережею Глобального договору ООН в Україні. До Глобального договору ООН ПУМБ приєднався вісім років тому, в квітні 2013 року. Своїм вступом банк декларував прихильність 10 принципам Глобального договору ООН в сфері прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

        У травні 2021 за результатами щорічного проекту «50 провідних банків України» від видання «Фінансовий Клуб» Сергій Черненко, голова правління ПУМБ став першим в категорії «Кращий ТОП-менеджер банку», а Себастіан Рубай, заступник голови правління ПУМБ отримав нагороду як «Кращий роздрібний банкір». Також, ПУМБ став переможцем двох тематичних рейтингів: «Класичний депозит» та «Кредит готівкою».

        За підсумками дослідження «Фінансове визнання», під час якого було опитано близько 100 авторитетних учасників фінансового ринку, Сергій Черненко посів друге місце в номінації «Банкіри».

        Також, ПУМБ було відзначено одразу в п'яти номінаціях щорічної премії FinAwards 2021. Сергій Черненко, голова правління банку ПУМБ був обраний Банкіром року. Дебетова карта всеКАРТА від ПУМБ отримала «золото» в номінації «Краща дебетова карта». Також, банк увійшов у трійку лідерів у номінаціях «Найкращий Private banking», «Найкраща кредитна картка» та «Найкращий банк для клієнтів МСБ».

        У квітні 2021 за підсумками рейтингу «Фінансовий Оскар» від видання «Бізнес», ПУМБ отримав золото в номінації «Опора МСБ» за досягнення в сфері кредитування та обслуговування малого та середнього бізнесу, срібло в номінації «Аграрний банк» за високі результати і помітну активність в сфері підтримки та фінансування проектів агросектора. Крім того, як вибір корпоративного сектора країни і здатність забезпечити стабільну і якісну роботу, ПУМБ увійшов в ТОП-3 номінації «Партнер великого бізнесу». Сергій Черненко, голова правління ПУМБ зайняв друге місце в номінації «Банкір року».

        За підсумками 1 кварталу 2021, міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло ПУМБ максимально високий рейтинг, рівний рейтингу держави. Банку довіряє 1,6 млн клієнтів - фізичних осіб і 75 тис. корпоративних клієнтів. 40 з ТОП-100 найбільших компаній України - клієнти банку.

        За даними НБУ, станом на 1 лютого 2021 року ПУМБ займає 1 місце за загальним обсягом депозитного портфеля фізичних осіб в гривні серед банків з приватним капіталом і 7 місце серед усіх банків України.

        Веб-версія онлайн-банкінгу ПУМБ Online та кредитна карта всеМОЖУ отримали срібло в номінаціях «Кращий веб-банкінг» та «Кращий кредитний продукт для споживачів» премії PaySpace Magazine Awards 2020

        ПУМБ увійшов до ТОП-15 кращих роботодавців України за версією видання Forbes.

        За версією рейтингу Prostobank Awards «Кращі банківські продукти: результати 2020 року» кредитна карта всеМОЖУ була визнана кращою кредитною карткою 2020.

        Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні.

        Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrexpo входить у топ 3 найбільш високооплачуваних роботодавців серед компаній ГМК України.

        Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 млн т залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.

        Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com.


        GeniusMarketing - це лідер ринку України та СНД в сфері освітніх програм і тренінгів з інтернет-маркетингу, а також стратегії запуску та масштабуванню бізнес-проектів в мережі інтернет.

        З 2013 року компанія створює середовище, яке сприяє досягненню високих результатів: більше 30 000 клієнтів знають та впроваджують стратегії компанії вже у 52 країнах світу, постійно досягаючи нових фінансових вершин.
        Генеральний медіа-партнер

        StarLightMedia – найбільша медіагрупа України та одна з найбільших медіакомпаній Східної Європи, яка об'єднує виробників і дистриб'юторів відеоконтенту для телевізійного ефіру та діджитал-платформ.

        До складу StarLightMedia входять 7 каналів – СТБ, ICTV, ICTV Ukraine, Новий, М1, М2, ОЦЕ, а також власний продакшн StarLight Production, компанія з оренди техніки StarLight Rental та виробник сценічних декорацій StarLight Scenery.

        Шоу та серіали медіагрупи у традиційному ефірі й на онлайн-майданчиках дивляться до 98%1 населення України – це близько 16 мільйонів глядачів щодня! Частка компанії за аудиторією віком 18-54 роки у містах з населенням 50 тис.+ за підсумками 2019 року складає 27%2. Наша доля на рекламному ринку займає 33%3 – близько 80% з ТОП-100 рекламодавців України є партнерами Групи.

        StarLightMedia – перша українська медіакомпанія, яка у власному бізнесі орієнтується на цілі сталого розвитку ООН. Ті цілі, які компанія визначила для себе – це здоров'я та благополуччя; гендерна рівність; гідна праця та економічне зростання; відповідальне споживання і виробництво; партнерство заради сталого розвитку. В компанії турбуються про забезпечення прав людини й інклюзивність у компанії, вони проти будь-якої дискримінації та прагнуть надати співробітникам та співробітницям всі можливості для самореалізації у середовищі талановитих, ініціативних та небайдужих професіоналів своєї справи.

        Партнер з автоматизації

        Handy.ai єднає корпорації та їх робітників. Омніканальна платформа на базі штучного інтелекту (AI) забезпечує швидку автоматизацію рекрутингу, комунікації, адаптації, навчання та підтримки персоналу. Віртуальних помічників Handy вже прийняли на роботу HR-директори найбільших компаній України та світу: Sanofi, INTERPIPE, Дарниці, Укрзалізниці, INTERTOP, ДТЕК та інших.

        Ефективність доведено! Handy скорочує бюджет на корпоративні медіа, збільшує залученість і лояльність співробітників, зменшує час найму масовіх робітників. Платформа обмінюється даними з 1С й іншими системами для надання робітникам необхідних сервісів, а HR менеджерам - зручну аналітику.

        Дослідницький партнер

        Libety Report.AI
        – ріал-тайм платформа для проведення маркетингових та соціологічних досліджень. Завдяки автоматизації та використанню алгоритмів штучного інтелекту, платформа дозволяє клієнтам в декілька кліків запускати опитування, стежити за відповідями в режимі реального часу і отримувати фінальні результати протягом 24 годин. Верифікована панель понад 35 тисяч осіб, проведення mixed mode опитувань (з підключенням телефонних і face-to-face опитувань). Детальніше https://libertyreport.ai/
        Тева – найбільша міжнародна фармацевтична компанія та один з трьох лідерів фармацевтичної галузі в Україні. Компанія є частиною Teva Pharmaceutical Industries Ltd, провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році.

        ✅ У портфоліо компанії – понад 3 500 препаратів у більшості терапевтичних напрямків.
        ✅ Вона об'єднує понад 40 000 співробітників у 60 країнах світу.
        ✅ Препаратами та послугами Тева щодня користується близько 200 мільйонів людей.
        ✅В Україні в Тева працює близько 350 співробітників. Компанія представляє тут понад 200 лікарських засобів.
        PricewaterhouseCoopers — міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Під «PricewaterhouseCoopers» слід розуміти компанії, що входять до глобальної мережі компаній PricewaterhouseCoopers International Limited, кожна з яких є самостійною юридичною особою.
        Компанія «Асканія-Флора» - найбільший виробник троянд в Україні і один з провідних виробників у Європі. Сьогодні підприємство має понад 1000 партнерів у всіх регіонах України.

        Тепличний комплекс «Асканія-Флора» - це місто під склом, де працює понад 600 осіб. Команда професіоналів компанії дбає про якість продукції та приділяє високу увагу обслуговуванню клієнтів.

        • Сучасний тепличний комплекс
        • Комп'ютеризована система клімат-контролю
        • Мінерально-ватний субстрат
        • Комп'ютеризоване крапельне зрошування та живлення
        • Фотосинтетичне освітлення
        • Система дозування вуглекислого газу
        Only Rose – це інтернет-магазин, у якому ви можете придбати найсвіжіші троянди напряму від найбільшої компанії-виробника в Україні/

        • Авторські букети, троянди поштучно, стильні композиції в коробках.
        • Персональна доставка: бездоганний букет при отримані!
        • Свіжозрізані троянди від найбільшого виробника в Україні та Європі!
        • Зручно оплатити: готівка, безготівковий розрахунок, Visa/MasterCard.
        Ми пропонуємо 30 унікальних сортів від найбільшого виробника троянд України та Європи – компанії «Асканія-Флора». Вже 17 років нащ постачальник є беззаперечним лідером, який спеціалізується лише на трояндах і вирощує їх у сучасних високотехнологічних теплицях, які обладнані згідно зі світовими стандартами.

        Професійні флористи допоможуть Вам втілити найяскравіші ідеї та підібрати ідеальний букет для будь-якої події!

        Переможці Премії HR-бренд Україна 2021
        УКРАЇНА
        ПЕРЕМОЖЦІ
        РЕГІОН
        ПЕРЕМОЖЦІ
        СТОЛИЦЯ
        ПЕРЕМОЖЦІ
        ***ТОП проєктів переможців надано у алфавітному порядку без визначення місця
        СПЕЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРСЬКІ НОМІНАЦІЇ
        СПЕЦІАЛЬНІ НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ
        НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ПРОЄКТ З НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ПРАЦІВНИКІВ»
        Альфа-Банк
        проєкт "A-DOSVID"
        Подати заявку на участь в
        Премії HR-бренд 2022
        Заповніть, будь ласка, форму
        Я погоджуюсь на обробку моїх даних.