Всеукраїнський онлайн-марафон
«НЕЗЛАМНІ.
Досвід роботодавців в умовах війни: кейси номінантів Премії»
Зареєструватися
Всеукраїнський онлайн-марафон
«НЕЗЛАМНІ.
Досвід роботодавців в умовах війни: кейси номінантів Премії»
Формат: онлайн з трансляцією на
YouTube-каналі Премії HR-бренд
14 вересня - 19 жовтня
 • Номінанти презентують кейси
 • Формат «запит-рішення-результат»
 • Участь у марафоні за донат на банку для ...
*онлайн-марафон, кожен вівторок та четвер 3 години виступів.


Одна реєстрація на усі дні марафону.
1500+
учасників
Зареєстрований учасник
безкоштовно підключається
до перегляду
8
етерів
З 14 вересня по 19 жовтня,
кожен вівторок та четвер,
з 15 до 18:00
65
кейсів
Спікери 40+ компаній презентують кейси в форматі «запит-рішення-результат» + сет питань-відповідей

65 кейсів від 42 компаній.

Номінанти презентують їх у 8 етерах,

протягом 6 тижнів,

кожен вівторок та четвер,

онлайн на YouTube-каналі

Премії HR-бренд

65 кейсів від 42 компаній.

Номінанти презентують їх у 8 етерах,

протягом 6 тижнів,

кожен вівторок та четвер,

онлайн на YouTube-каналі

Премії HR-бренд

Незалежний експерт з підрахунку голосів
Всеукраїнський онлайн-марафон кейсів номінантів
Премії HR-бренд 2023
Дата: з 14 вересня по 19 жовтня 2023
Час: 15:00 - 18:00
Щочетверга та щовівторка за годину до трансляції зареєстрованим учасникам буде надходити лист з посиланням на онлайн-трансляцію.

Додаткова інформація: +38(044)230-87-39 | l.onypko@grc.ua
ВАЖЛИВО: лист, з посиланням на трансляцію, може потрапити в спам, перевірте його, будь ласка.
Реєстрація обов'язкова.
Донат наближає нашу перемогу
Одна реєстрація на усі дні марафону.
ПРОГРАМА ОНЛАЙН-МАРАФОНУ
*Кожен день марафону має унікальну програму, просимо ознайомитись
28 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.10
15.00 - 15.10
Відкриття третого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
15.10 - 15.35
15.10 - 15.35
Agile-трансформація мережі відділень: курс на свободу командам - Райффайзен Банк
Юлія Мороз, Директорка департаменту каналів продажів та дистрибуції Райффайзен Банк;
Анастасія Сікоза, Керівниця з навчання та розвитку працівників роздрібного бізнесу Райффайзен Банк;
Олена Іванова, Керівниця трансформаційних процесів роздрібного бізнесу Райффайзен Банк
Ви все ще думаєте, що Agile — це все про ІТ?
Бути першим – це величезна відповідальність, але водночас неймовірне почуття довести всьому українському ринку, що Agile працює не лише з ІТ, а й у роздрібному бізнесі банківського сектору.
Наш банк обрав курс на зростання, який вимагав глобальної трансформації процесів, цифровізації, зміни підходів до залучення клієнтів та обслуговування.
Це унікальний освітній проєкт на ринку банківських послуг, який включає комплексне навчання для трансформації всієї мережі банківських відділень, зміни мислення співробітників, які обслуговують клієнтів. Навчання гнучким підходам і заохочення співробітників брати на себе відповідальність і впроваджувати зміни на власному рівні. Трансформація сучасних лідерів - орієнтована на підтримку, коучинг, розвиток.
Безперервний тренінг-марафон спрямований на розвиток кожного члена команди філії, який вчиться проявляти більше ініціативи, тому що головна компетенція в ньому, тому що він щодня чує відгуки клієнтів. Заохочення команд відділень до пошуку ідей для покращення клієнтського досвіду на своєму рівні та на рівні банку.
Ми подбали про те, щоб український сервіс був взірцевим, але все ж ми прагнемо до досконалості, тому хочемо поділитися своїм складним, захоплюючим, надихаючим досвідом з українським бізнесом, щоб українці користувалися найкращими послугами та послугами, а також щоб весь світ дивиться на Україну.
15.35 - 16.00
15.35 - 16.00
Жінки підкорюють чоловічі професії - МХП
Марина Григорьєва, Старша бізнес-партнерка з персоналу МХП
Стереотипи, що жінка не може бути успішною працівницею у так званих «чоловічих професіях», у сучасному житті все частіше розвінчуються. Так трапилося і на філії «Переробний», Вінницької птахофабрики, де був започаткований проєкт «Жінки підкорюють чоловічі професії». Саме наші водійки навантажувачів довели, що можуть не лише сумлінно виконувати свою роботу, а бути не менш продуктивними, ніж чоловіки. Проєкт виріс із, здавалося б, звичайної потреби у кваліфікованих водіях навантажувачів, але згодом проявилися й інші вигоди даного впровадження, зокрема це оперативне забезпечення бізнесу вузькопрофільними фахівцями та покриття дефіциту кадрів спричиненого різними факторами.


16.00 - 16.25
16.00 - 16.25
Проєкт ProWork: #працюємосвідомо - АРТЕРІУМ
Ольга Коростильова, Керівниця Служби навчання та розвитку АТ Київмедпрепарат;
Катерина Покойовець, Менеджерка з навчання та розвитку, АТ Київмедпрепарат
ProWork: #працюємосвідомо:
Фокус проекту ProWork: #працюємосвідомо – навчання та розвиток «блакитних комірців» фармацевтичного підприємства. Високі вимоги завжди висувались до кваліфікації робітників, які виробляють ліки, велика відповідальність покладається на них, оскільки мова йде про здоров’я людей.
Починаючи з 24 лютого наше підприємство не зупиняло своєї роботи, продовжувало виробляти ліки, робітники виробництва працювали і продовжують працювати буквально на передовій фармацевтичного фронту, безпосередньо у центрі Києва, немаючі можливостей віддаленої роботи або релокейту. Кожний робочий день під час війни - це особистий виклик та подвиг кожного співробітника. Для того, щоб продовжувати ефективно працювати в таких умовах «блакитні комірці» мають володіти з одного боку, бездоганним рівнем професійної кваліфікації, з іншого, добре розвинутими гнучкими навиками. Проект ProWork – не тільки про роботу, тобто про професійне навчання, це проект про людей, про зміну способу мислення, про взаємну підтримку, про формування культури безперервного розвитку.
Наші пріорітети у проекті – формування експертизи робітників в галузі виробництва лікарських засобів, удосконалення навичок безпечного виконання робочих операцій, розвиток Soft Skills, психологічна грамотність персоналу. Для досягнення цієї мети ми застосовуємо весь спектр сучасних методів, форм та інструментів навчання та розвитку, використання декількох зручних каналів навчання та комунікації, створення якісного цікавого навчального контенту, постійний зворотній зв'язок для удосконалення бізнес-процесів, дозволяють ефективно передавати знання та відпрацювати навички.
Якщо дивитись ширше, проект ProWork - створення середовища для набування корисного та цікавого начального досвіду, заохочення робітників виробництва прагнути здобувати і свідомо застосовувати знання у своїй роботі для виробництва якісних, ефективних, безпечних лікарських засобів, відчувати відповідальність за здоров’я та життя споживачів.
16.25 - 16.50
16.25 - 16.50
РЕКРУТУЄМО СВОЇХ: стратегія виживання в умовах війни - Креді Агріколь Банк
Юлія Мінченко, Керівниця управління підбору та адаптації персоналу Креді Агріколь Банку
Війна змусила нас реагувати та швидко змінювати пріоритети, стати гнучкими. Звісно, що перші наші кроки з моменту повномасштабного вторгнення були направлені на забезпечення фізіологічної потреби в безпеці наших співробітників. Але найважливіше питання, яке постало перед нами уже у перші тижні війни - як зберегти людську потужність банку?
Вирішенням стала розробка нової рекрутингової стратегії.
Ідея – як під час війни у найкоротші терміни забезпечити компанію необхідною людською потужністю, аби український бізнес продовжував функціонувати, і, у свою чергу, підтримував українські родини та цілі громади.
Для цього ми зрощували у середині та культивували внутрішній ринок праці, використовуючи традиційні інструменти зовнішнього рекрутменту та багато власного креативу.
В рамках стратегії, основний акцент був на чотирьох напрямах роботи:
 1. Тимчасовий перерозподіл працівників з низьким або повністю відсутнім навантаженням під нові задачі та потреби бізнесу.
 2. Внутрішнє переміщення – релокація персоналу з відділень червоної та жовтої зон у відділення зеленої зони з довгостроковим працевлаштуванням.
 3. Світчинг та перекваліфікація внутрішніх працівників задля забезпечення бізнесу затребуваною експертизою.
 4. International Mobility – можливість тимчасового працевлаштування на вакансії в компаніях Групи в різних країнах.
Ми працювали з усвідомленням співробітників щодо зміни їх кар’єрних перспектив, використовуючи при цьому різноманітні та досить незвичні для внутрішнього споживача інструменти.
Саме про інструменти та результати рекрутингової стратегії ми розкажемо детальніше під час презентації проєкту на Премії HR Бренд.
16.50 - 17.15
16.50 - 17.15
Культурна різноманітність: як навігувати у багатотисячній кроскультурній команді та досягати успіху - EPAM
Олексій Федорко, керівник програм навчання та розвитку спеціалістів ЕРАМ Україна
У сучасному глобалізованому світі формат віддалених команди стає більш поширеним. Компанії все частіше наймають спеціалістів незалежно від їхньої локації, адже головне, щоб людина відповідала вимогам та поділяла цінності компанії, а також мала стабільний доступ до мережі Інтернет. Відтак створюються крос-культурні команди, які складаються з людей з різних країн - кожен зі своїми унікальними переконаннями, стилями спілкування та цінностями. Водночас у таких командах виникає і багато викликів через культурні особливості: непорозуміння, конфлікти та напруженість, і як результат зниження продуктивності. Для компанії EPAM, яка співпрацює зі спеціалістами з понад 50 країнами, підтримка ефективної кроскультурної комунікації у 2022 році стала одним з пріоритетів, так само як і адаптація релокованих спеціалістів до культурного середовища нових країн. Адже напочатку весни минулого року, близько 2 тисяч українців, рятуючись від жахіть війни, були змушені шукати нові домівки закордоном. Отож , щоб забезпечити успішну кроскультурну комунікацію та швидку адаптацію для релокованих спеціалістів, компанія ЕРАМ розробила "Міжкультурний фреймворк". Це рішення за допомогою різних інструментів допомагає вирішити напруженість в кроскультурних командах, швидко адаптуватися до культури нової країни, а також покликане допомогти менеджерам кроскультурних команд налаштувати ефективну взаємодію, побудувати довірливі стосунки в команді та водночас зберегти культурну різноманіть кожного її члена.
17.15 - 17.40
17.15 - 17.40
Від нуля до одиниці: Шлях кар’єрного зростання Менеджера - Pizza Day
Анастасія Ситник, HRD Pizza Day;
Катерина Мартіросова , Керівниця учбового центруPizza Day
Ідея проєкту – створити екосистему для відбору, підготовки та розвитку Менеджерів.
Як побудована екосистема вирощування лінійного персоналу до Менеджера, дивись тут: https://www.youtube.com/watch?v=INN_g0e7070
17.40 - 18.05
17.40 - 18.05
Свої для своїх - Нова пошта
Анастасія Ялова, Керівниця відділу з розвитку HR-бренду Нової пошти;
Катерина Славинська, Проєктна менеджерка з розвитку HR-бренду Нової пошти
З початку повномасштабного вторгнення Нова пошта забезпечує мобілізованих колег потрібною амуніцією - бронежилетами, касками, формою тощо. З часом співробітники мобілізованих колег почали цікавитися, як вони також можуть долучатися до підтримки захисників та захисниць. Так у листопаді 2022 року почав формуватися волонтерський рух Нової пошти “Свої для своїх”, який підтримала компанія.
Завдяки проєкту понад 3 тисячі мобілізованих колег мають постійну підтримку - і моральну, і матеріальну, з боку своїх команд. За період з грудня 2022 року по червень 2023 “Свої для своїх” зібрали 9,6 млн. гривень. Компанія підтримує рух комунікаційно та фінансово. За допомогою Нової пошти, яка додала до зборів 4,4 млн.грн, закрили потребу працівників, які служать у лавах ЗСУ на 14 млн.грн.
Волонтерський рух став важливою платформою для постійного спілкування між цивільними та мобілізованими колегами. Демобілізовані працівники стають його частиною, що ще більше працює на його авторитетність серед співробітників.
Волонтерів руху, як лідерів думок, компанія активно залучає в інші важливі соціальні та бізнесові проєкти
18.05 - 18.30
18.05 - 18.30
Подорожник START - Подорожник
Марія Скринник, Керівниця програми співпраці з освітніми закладами
Подорожник START – це унікальна програма, котра дає можливість ефективного професійного розвитку, самореалізації та якісного навчання. Навчання проходить пліч-о-пліч з професіоналами своєї справи, лідерами фармацевтичного ринку! Ми даємо можливість отримати безцінний досвід роботи в одній з найкращих компаній України та розвиватись разом і надалі!

18.30 - 18:35
18.30 - 18:35
Підсумки третього дня онлайн-марафону
5 жовтня 2023
14.00 - 14.10
14.00 - 14.10
Відкриття четвертого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
14.10 - 14.35
14.10 - 14.35
Штучний інтелект: Шлях від захоплення до цілісних змін - Агромат
Ірина Гнутова, Директорка Дирекції по роботі з персоналом Агромат;
Олексій Петров, Заступник директора Дирекції по роботі з персоналом Агромат
Оптимізація процесів компанії за допомогою штучного інтелекту.

Цей проект спрямований на вдосконалення внутрішніх процесів компанії у всіх напрямках діяльності із застосуванням передових технологій, виконання більшої кількості завдань меншою кількість працівників і, як наслідок, підвищення прибутків компанії.
14.35 - 15.00
14.35 - 15.00
Continuous Resource Planning tool - Wargaming
Інна Журавльова, HR Director Wargaming;
Анна Пономарьова, Talent Acquisition Lead Wargaming
Інформація про проєкт уточнюється
15.00 - 15.25
15.00 - 15.25
«Молодь у фокусі: ефективний процес розвитку талантів» - МХП
Олена Азєєва, Керівниця відділу професійного навчання; Вадим Федюшкін, інженер з автоматизованих систем керування виробництвом «Миронівської птахофабрики»
Проєкт «Молодь у фокусі: ефективний процес розвитку талантів»
розроблений з метою покращення клієнтоцентричності в роботі з молоддю.
Шлях, який ми подолали для досягнення цієї мети, полягає у взаємній
зацікавленості держави, закладів освіти та роботодавців у підготовці
професійних кадрів, чиї знання, уміння й професійні компетенції
відповідатимуть вимогам сучасної інноваційної економіки.
А ми робимо це, тому що віримо, що спільними зусиллями й у тісній
співпраці бізнесу та навчальних закладів буде підготовлено нове покоління молодих фахівців, готових працювати на благо розвитку сильної та успішної України. Ми розуміємо важливість розвитку молоді для нашого бізнесу та суспільства загалом, тому створили програми, які враховують і потреби наших стейкходерів і навчальних закладів, а головне — студентів. Для студентів, які залучені до МХП у форматі дуального навчання, були сформовані індивідуальні графіки та програми навчання, що дозволило їм максимально ефективно закріплювати теоретичні знання отримані в навчальних закладах практичним досвідом в компанії.
Проєкти із залучення молоді до наших підрозділів вже продемонстрували позитивні результати та готовність стейкхолдерів масштабувати проєкт урізних напрямках.
А все тому, що ми ставимо клієнтоцентричність в центр нашої діяльності і надаємо молоді можливість отримати цінний досвід у професійному середовищі, а підприємству кваліфікованих, вмотивованих фахівців, що готові інвестувати свій потенціал у власний розвиток і розвиток МХП.
15.25 - 15.50
15.25 - 15.50
Під капотом Uklon Brand Ambassador Program: драйвери, челенджі та ключові результати - Uklon
Юлія Горощак, Head of Employer Brand, Uklon
Валерія Ісаєва, Senior Employer Brand Specialist, Uklon
Employee Brand Ambassadors Program — довгострокова програма, що залучає внутрішніх експертів та генерує контент для всіх напрямків роботи Employer Brand в Uklon. Розроблена та запущена незадовго після повномасштабного вторгнення, програма показала значущі результати для бізнесу та основних стейкхолдерів. На платформі Brand Ambassadors Program відбувається співпраця внутрішніх експертів та команди Employer Brand. Ця синергія створює справжній win-win: -амбасадори будують свій особистий бренд та отримують унікальні бенефіти; -бренд роботодавця завжди має “пальне” у вигляді свіжих ідей та залученості від експертів; -рекрутмент працює на ринку, де кандидати вже лояльні до HR бренду; -бізнес безперервно зростає адже швидко знаходить “своїх” людей в команду. Проєкт показує етапи становлення Brand Ambassadors Program та ключові інсайти та потреби бізнесу, на які опиралась команда бренду роботодавця, приймаючи рішення про подальший вектор розвитку програми мотивації, навчальних модулів, комунікаційної стратегії та інших складових. У межах презентації проєкту, поділимось, як вдалось запустити програму бренд амбасадорів у турбулентний для країни час, як організована програма “під капотом”, які результати вона приносить, та як розвиватиметься в майбутньому.
15.50 - 16.15
15.50 - 16.15
Театральна студія як інструмент розвитку персоналу - АРТЕРІУМ
Мар'яна Івашина, Керівниця Служби навчання та розвитку Галичфарм (ARTERIUM)
Театральна студія створена в 2012 році і за цей час до сьогодні на сцені виступило близько 100 співробітників, які взяли участь в 23 постановках вистав для дорослих та дітей, зйомці 10 короткометражних фільмів. Загальна кількість виступів перед різними аудиторіями - понад 100 заходів. Загальна кількість глядачів, які переглянули наші вистави за роки існування студії – понад 80 000 осіб.

Місією студії є побудова ефективної команди та розвиток основних компетенцій учасників через дарування глядачам емоцій, доносячи інформацію театральними постановками, концертами чи перформансами з естетичною, пізнавальною, освітньою та патріотичною цілями.

Основною ідеєю студії є розвиток лояльності співробітників до культури компанії та формування іміджу бренду роботодавця, як системної компанії, в якій працюють високоосвічені працівники, які поділяють цінності компанії та готові розвиватись у цій культурі через формування команди однодумців, готових реалізовувати різноманітні проєкти і розвививатись самим.

16.15 - 16.40
16.15 - 16.40
Кімберлі-Кларк – одне випробування, одна родина, одна мета - Кімберлі-Кларк
Марина Блоцька, HRBP Central Europe and I&D EMEA Кімберлі Кларк
З першого дня повномасштабного вторгнення кожен з нас регулярно чує та сам ставить питання: «Як ти?». Всього два слова вміщують у собі турботу, безпеку, надійне плече, хвилювання рідних, бажання захистити і допомогти, надію, що все буде добре.
Наш проєкт – це перш за все про підтримку один одного у щоденному вирі подій та новин, про емпатичність роботодавця та про надію. Ми вибудували комплексну систему підтримки співробітників, яка тільки зміцнила нашу корпоративну культуру та командний дух.
Перш за все ми почали з комунікацій – прозорі та відверті повідомлення від керівництва, можливість задавати будь-які питання та регулярне залучення до діалогу найвищого керівництва компанії. Усвідомлення важливості життя як найвищої цінності, забезпечення максимально комфортних умов роботи стало другою складовою нашого проекту – Starlink, powerbank та інші гаджети, про які раніше ми і не замислювались. Надання матеріальної та нематеріальної допомоги для підтримки гідного рівня життя та емоційного стану співробітників було сприйнято дуже позитивно і щиро.
Великою віхою проєкту стала підтримка співробітників, які вимушено виїхали за межі України. Ми долучили податкових консультантів, допомагали з проживанням, а також було створено мережу волонтерів серед співробітників Кімберлі-Кларк по всьому світу для підтримки українських колег та їх сімей. Окремо було узгоджено можливість релокації – можливість мати локальні трудові контракти в польському підрозділі Кімберлі-Кларк.
І звичайно, ми продовжили активну підтримку та допомога іншим українцям, використовуючи ресурси та зусилля Кімберлі-Кларк.
Все це разом призвело до надзвичайних результатів як в бізнесі, так і в показниках залученості.
16.40 - 17.05
16.40 - 17.05
WorkLab - проєкт з працевлаштування людей, що втратили роботу через війну - HR Agency Key People
Надія Савченко, CEO HR Agency Key People
WORK LAB - проект, націлений на працевлаштування тимчасово переміщених осіб та одеситів, що втратили роботу через війну. WORKLAB — 4 тижні навчання, за які кожен студент отримує індивідуальні та групові лекції і консультації з працевлаштування та адаптації до нового життя. Формуємо стратегію пошуку роботи, змінюємо сферу та безкоштовно перенавчаємо, пишемо продаюче резюме і… наступний крок — працевлаштування! Наш проект - це не тільки про резюме, сайти пошуку роботи та підготовку до співбесіди, це про індивідуальний підхід, про спілкування, про адаптацію, про віру в себе та здійснення мрій!
17.05 - 17.30
17.05 - 17.30
Open Agro University - Кернел
Ольга Кулик, Керівниця напрямку оцінки та розвитку Кернел
Проект Open Agro University створений для забезпечення компанії спеціалістами, які розуміють бізнес-процеси Агро та сучасного виробництва, молодими фахівцями з високим рівнем знань та практичними навичками у Агро та виробничій сфері, формування кадрового резерву компанії з метою мінімізації ризиків втрати персоналу внаслідок релокації, мобілізації, поточної ситуації в країні та її наслідків. А також ми робимо внесок у майбутнє країни шляхом підготовки фахівців під потреби агробізнесу України в рамках проєкту
17.30 - 17.55
17.30 - 17.55
SPD Charitourn - SPD Technology
Анастасія Яворська, Head of People, SPD Technology
SPD Charitourn — це серія чемпіонатів з командних онлайн-ігор, мета якої привернення уваги та підтримка соціальних та волонтерських проєктів, учасниками та ініціаторами яких є колеги компанії SPD Technology, а також елемент тимбілдингу, який об'єднує не лише колег, а і їх друзів за межами компанії. Проєкт передбачає збір донатів (стартовий внесок — 500 грн) за участь та перегляд онлайн-трансляції чемпіонатів. Після завершення змагання компанія подвоює суму донатів та спрямовує кошти на потреби організації чи фонду, яких обере команда-переможець. SPD Charitourn CS-GO — це перший чемпіонат в серії, де проводилось змагання з гри Counter Strike: Global Offensive. У першій серії ігор взяло участь 7 команд та вдалося передати 310 000 грн проєктам соціального спрямування. Наступними в серії змагань планується чемпіонат з Dota 2. Назва SPD Charitourn є грою слів від “charity” (з англ. “благодійність”) та “tournament” (з англ.“турнір”). SPD Charitourn :: playing to WIN the game, to win FREEDOM.
17.55 - 18.20
17.55 - 18.20
People at Heart - Райффайзен Банк
Віктор Марченко, начальник управління ефективності та оплати праці Райффайзен Банк
За останні 1,5 роки кожен українець зіткнувся з величезними викликами. У Raif ми готувалися до війни та оцінювали ризики, але реальність стала справжнім викликом, коли ключові цінності та орієнтири були фактично проявлені.

Наші співробітники є героями на фінансовому фронті. Місія Raif — підтримувати та допомагати їм у ці важкі часи, забезпечуючи їх здоров’я, безпеку та стабільність банку.

Ми підтримуємо нашу команду та український бізнес у цей складний період, пропонуючи стабільність та підтримку. Сила нашої компанії полягає в нашій кваліфікованій команді, проактивних лідерах, чітких процесах, цінностях у дії, ефективній комунікації та адаптивній співпраці. Завдяки цим принципам ми пережили 1,5 роки війни, утримали наших співробітників і продовжили цифрову трансформацію нашого банку, керуючись нашим основним принципом: «Люди серцем».

«Люди серцем» — це більше, ніж стратегія догляду; це філософія, яка спрямовує наші щоденні дії. У Raif ми віримо, що кожна мить у житті співробітника є важливою: успіхи, невдачі, розвиток, безпека та здоров’я. Ми глибоко поважаємо наших колег, прагнемо зробити кожну мить значущою та приносити задоволення.

18.20 - 18.45
18.20 - 18.45
Культурна трансформація: «НАЗК – еталон публічної організації»
Оксана Козлова, Керівниця відділу організаційного розвитку Управління по роботі з персоналом НАЗК
Інформація про проєкт уточнюється
18.45 - 18:50
18.45 - 18:50
Підсумки четвертого дня онлайн-марафону
14 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.20
15.00 - 15.20
Відкриття онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
Марина Маковій, Генеральна директорка grc.ua
15.20 - 15.45
15.20 - 15.45
Strategies integration - Sigma Software
Юлія Остроух, HR директорка в Sigma Software
Стратегія Sigma Software завжди передбачала фокус на людей, їхні потреби, професійне зростання, забезпечення фахівців компанії всім необхідним для того, щоб вони могли реалізувати свій потенціал та отримувати щоденне задоволення від роботи. Починаючи з 2014 року, коли в компанії почали з’являтись перші офіси за кордоном, Sigma Software поступово почала додавати до своїх стратегічних напрямків глобальне зростання та розширення. Початок повномасштабної війни в 2022 році прискорив цей процес. Рішення про збереження фокусу на людей, незважаючи на швидкі темпи глобалізації, було одностайно прийняте вже навесні 2022 року. Відтак, перед Sigma Software постало завдання інтегрувати обидві стратегії, щоб вони працювали ефективно, не гальмуючи та не заважаючи одна одній. Враховуючи нові виклики, які стояли перед бізнесом (дуже швидка глобалізація вимагає високого рівня гнучкості, швидкого прийняття рішень, великої роботи, що супроводжує початок будь-якої бізнес-діяльності в нових країнах та містах), збереження фокусу на людей було вельми важливим. В основі такого рішення лежать зрозумілі речі: саме завдяки людям, компанія успішно долає кризи і нові виклики. Швидка глобалізація – ще один виклик, який можливо подолати тільки маючи сильну команду. Саме тому найперше завдання – не втратити людей, на яких і будується компанія.

15.45 - 16.10
15.45 - 16.10
"Як комунікації допомогли зберегти самоідентичність Boosta в умовах стрімкого росту компанії" - Boosta
Анастасія Говорун, Head of Communications у Boosta
Збереження самоідентичності компанії – це, безперечно, непростий челендж. Час іде, світ змінюється, бізнеси ростуть та трансформуються.
І як залишатися собою, коли ваша команда налічує уже не 6, не 60, а понад 600 фахівців?
Коли ви розкидані не тільки країною, а й світом.
Ще з моменту заснування компанії на її корпоративну культуру впливали комунікації. Тоді вони базувалися на чотирьох основних принципах: відвертість, оперативність, регулярність та позитивний зворотний зв'язок.
Це дозволяло Boosta підтримувати на належному рівні показники атмосфери в компанії. Це дозволяло наймати людей, що мають схожі цінності та цілі.
Тому метою цього проєкту було збереження цих принципів комунікації в умовах росту компанії, нових світових викликів, трансформації каналів комунікації та збільшення кількості інформаційних приводів.
Як ми це зробили? Впровадили нові формати та змінили підходи до комунікації, зберігаючи ті ж принципи та мету:
- Таблички в офісах з нагадуваннями “Не забудь подякувати колегам” трансформувалися в ініціативу Thank You Day.
- Посиділки на кухні з вином та відвертими розмовами з СЕО замінили на онлайн-захід Wine Thursday, де за келихом вина збирається 350+ фахівців і кожен може отримати відповідь на своє питання.
- Регулярні неформальні зустрічі для спілкування та обміну експертизою замінили корпоративний дайджест, місячне онлайн-видання Monthly Boosta News та регулярні відеоінтерв'ю з засновниками.
- Оперативний обмін новинами біля кава-поінту замінив робочий месенджер Slack.
Чого ми досягли? Неймовірних результатів та показників!

16.10 - 16.35
16.10 - 16.35
Human Hiring System
«Людиноцентрична система найму» - АBP
Ольга Стрельник, Керівниця відділу Human Capital ABP
Human Hiring System — вирішення усіх типових проблем найму у IT-сфері для окремо взятої компанії.
Типові проблеми IT-найму:
 1. Складний пошук кандидатів, які не схильні публікувати свої дані у відкритому доступі
 2. Дуже дорогі фахівці з повальним вигорянням та низькою мотивацією
 3. Необхідність утримувати великий HR-штат для будь-якої ефективності найму
Ми повністю позбавились від збирання та розгляду резюме, замінивши їх на специфічне для кожної вакансії анкетування і гру, результати яких дуже просто порівняти програмно.
Процес найму не тільки автоматизований, але й гейміфікований, що викликає цікавість і бажання прийняти у ньому участь не тільки у тих, хто знаходиться у пошуку вакансій.
Результати:
 1. Працюємо без рекрутингових спеціалістів.
 2. Система обробляє один запит і тисячі за однаковий час з однаковою ефективністю.
 3. Кожен кандидат отримує максимально повну презентацію етапів HR-процесу, система проводжає його від етапу до етапу за лічені хвилини і надає конструктивний зворотній зв’язок після кожного етапу.
 4. Залучення замовників зведене до необхідного мінімуму.
16.35 - 17.00
16.35 - 17.00
HR дбає - АРТЕРІУМ
Ольга Цапро, Директорка з управління персоналом АРТЕРІУМ;
Анна Єгорова, Керівниця корпоративного університету АРТЕРІУМ;
Яна Назаренко, Керівниця служби управління персоналом АРТЕРІУМ
Хоробрість та дбайливість як ключові слова 2022-2023. Україна - як єдина екосистема, де кожна ланка - це такий собі блокпост, що дбає про досягнення спільної мети.
З 24го лютого наші працівники показують цінності стійкості, хоробрості та турботи. Хоробрі та небайдужі, 15 місяців з дня у день виробляють, контролюють та транспортують критично важливі продукти - лікарські засоби. І об'єднує нас на цьому шляху саме турбота про нашу країну.
Турбота на зовні спонукала нас ще більше піклуватися одне про одного у нашій корпоративній екосистемі: HRдбає – це про психологічне та фізичне здоровʼя, фінансову грамотність, карʼєру та безпеку.
Проект розрахований не тільки на співробітників, а й на родинне коло. Близькі і родичі можуть відвідати консультації рекрутерів або долучитись до цікавих майстер-класів та екскурсій вихідного дня. Дітям співробітників компанія надає гранти на навчання у ВН3 України. За залученість у корпоративних проектах співробітники отримують сертифікати на обслуговування у медичних центрах для родичів.
Проект спонукає нас на ще більший розвиток культури дбайливості.
Сотні співробітників стали учасниками проекту.
Ми віримо, що дбайливість передається, і як ми її передавали з лікарськими засобами у перші дні повномасштабного вторгнення, так і зараз хочемо щоб наш шлях надихав інших - будувати єдину дбайливу українську екосистему.
17.00 - 17.25
17.00 - 17.25
Вільні люди/Шанс на Перемогу: волонтерство як фактор нематеріальної мотивації співробітників - Slots City
Станіслав Андреєв, директор з маркетингу в Slots City
Як волонтерство під час війни стало визначальним при виборі місця роботи для співробітників молодої гемблінгової компанії – про це кейс від Slots City «Вільні люди. Шанс на Перемогу». Не дивлячись на завантаженість прямою роботою, стрімкий ріст компанії (за рік - більш, ніж удвічі), понад 90% працівників надихає те, що компанія активно працює з волонтерською діяльністю. Відповідальність та світові стандарти у роботі, дружня команда без «текучки кадрів», а поза нею – волонтерська допомога армії, військовим і переселенцям, - так виглядає системна робота у Slots City. І так – до Перемоги, а за нею – і повної відбудови зруйнованих міст.
17.25 - 17.50
17.25 - 17.50
Мої люди - Ощадбанк
Ірина Маковєєва; Директорка з персоналу Ощадбанк;
Алла Татаріна, Заступниця директора з персоналу Ощадбанк;
Дмитро Трушин,Заступник директора з персоналу, Ощадбанк
МОЇ ЛЮДИ
Це про Команду Ощаду, робота якої базується на цінностях банку «Людина. Розвиток. Прозорість».
Під час повномасштабного вторгнення ми сфокусовали свої сили на підтримці, безпеці та житті співробітників та їх сімей.
Проєкт описує новий шлях Ощаду, завдяки якому ми:
 • подолали розпач, об’єднали наші сили та зберегли наш найцінніший ресурс – людей. Мої колеги. Моя підтримка.
 • здобули впевненість у завтрашньому дні. Моя робота. Моя безпека. Моя опора.
 • продовжуємо навчатися, професійно розвиватися, ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. Мій банк. Мій розвиток. Моє майбутнє.
 • тримаємо фінансовий фронт та робимо свій внесок в перемогу. Мої герої. Мій внесок. Моя відвага.


17.50 - 18:00
17.50 - 18:00
Підсумки першого дня онлайн-марафону
21 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.10
15.00 - 15.10
Відкриття другого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
15.10 - 15.35
15.10 - 15.35
Застосунок CCG Growth Up від CCG Development - CCG Development
Світлана Москаленко, HR менеджер CCG Development
Бути частиною CCG Development тепер просто. Прямо у додатку СCG Growth Up вивчай структуру компанії та плануй свій карʼєрний розвиток (без обмежень у відділах та з повним розумінням необхідних навичок для будь-якої посади), дізнавайся останні новини та події компанії, незалежно оцінюй своїх колег, будь на звʼязку з кожним членом команди.

Додаток СCG Growth Up створений для обʼєднання усіх CCG-вів та CCG-ць в єдиний всесвіт зі своїми новинами, героями, подіями.
15.35 - 16.00
15.35 - 16.00
Рецепт лідерства від PIN-UP - PIN-UP.Global
Оксана Ізмайлова, CHRD PIN-UP.Global
Проєкт спрямований на побудову ефективної команди топ-лідерів однодумців.
Наша програма лідерства має на меті розвивати та підтримувати внутрішніх лідерів для досягнення найкращих результатів і базується на переконанні, що сильні лідери відіграють вирішальну роль у розвитку і масштабуванні бізнесу. Ми віримо, що сприяючи росту наших внутрішніх лідерів, ми забезпечуємо стабільний розвиток і успіх усього колективу та індустрії.
Наша програма включає в себе комплекс заходів, які допомагають лідерам досягти свого потенціалу та приносить максимальну користь екосистемі. Ми надаємо індивідуальні програми адаптації та онбордингу, що допомагають новим лідерам швидко і ефективно впровадитися в робоче оточення. Ми забезпечуємо розвиток наших лідерів, а також надаємо щоденну підтримку, допомагаючи їм управляти складними ситуаціями, розвивати навички прийняття рішень та керування командою.
Наша програма допомогла створити команду висококваліфікованих лідерів, які ділять спільні цінності та бачення. Результатом їхньої спільної роботи є досягнення поставлених цілей бізнесу та успішне зростання екосистеми PIN-UP Global.
16.00 - 16.25
16.00 - 16.25
#Райф_разом_з_Україною - Райффайзен Банк
Лілія Зубарєва, Директорка департаменту комунікацій та зв'язків з громадськістю Райффайзен Банку
І клієнти Райффайзен Банку, і його персонал проживали разом усі кризи попередні 30 років, проходять разом виклик війни. Всі вони мають відчувати, що Райф – не лише фінансова установа, а й партнер, який розділяє їхні цінності та підтримує країну. Що #Райф_разом_з_Україною.
Цей проєкт допомагає донести патріотичну позицію і компанії, і кожного її працівника. Він також про підтримку банком економіки, соціальні проекти та ініціативи. Про те, що Райффайзен Банк Україна був і залишається українською компанією і розділяє з українцями випробування, біль від втрат та гордість за країну.
#Райф_разом_з_Україною допомагає комунікувати, що пропри усі обставини війни Райф залишається надійним фінансовим партнером і роботодавцем, продовжує надавати всі банківські послуги.
Проєкт розпочато у перші години війни, він триває донині. Щодня кожен працівник банку самовіддано працює в умовах воєнного часу та демонструє власними справами, що #Райф_разом_з_Україною.

16.25 - 16.50
16.25 - 16.50
Культурний код прекорівця та його вплив на бізнес - Precoro
Лусік Єгунян, HR Manager Precoro
Як писав Деніал Койл “ Культура групи – це те, що можна відчути в
успішному бізнесі або щасливих родинах”. Ми не намагаємось
зробити з нашої компанії щасливу родину, однак успішний бізнес - це
наша глобальна ціль. Тому ця фраза надихнула на створення
проєкту Культурний код Прекорівця
Ціль проєкту: об'єднати різних людей з однаковими цінностями.
Синергія якісного найму, коли ми знаходимо “своїх” людей, їх
онбординг, комунікація всередині команд, різного роду активності,
мотиваційні блоки, все це запорука успішної компанії.
За півтора року проєкт довів свою актуальність, тепер в Precoro
працює 80 яскравих особистостей, які знають нашу кінцеву ціль та
невпинно ідуть до неї.
Перед нами велика відповідальність, оскільки український продукт
представляємо на світовому ринку. за допомогою Культурного коду
Прекорівця, впевнені ми покажемо найкращі результати.

16.50 - 17.15
16.50 - 17.15
Благодійність як культурний код компанії - Ciklum
Тетяна Ладуба, Global Employer Branding Director Ciklum
Від початку російської агресії у 2014 році і до сьогодні Ciklum та Сіклумери активно розвивають український благодійний рух. Для Сіклумерів благодійність - це про турботу, небайдужість і Never Stand Still підхід, який є частиною філософії компанії. Це про довгострокові зобов’язання, підтримку України та культурний код, який проілюстрований десятками підтриманих ініціатив. За понад 9 років через внутрішню платформу для щомісячних внесків From Patriots To Patriots Сіклумери задонатили на підтримку України більше $1 млн. Лише у 2023 році завдяки цим коштам в партнерстві з «Повернись живим» компанія профінансувала проєкт «Тримаю» з розгортання 8 навчально-тренувальних комплексів з тактичної медицини на опорних полігонах, підтримала українську збірну, яка представляє Україну на “Іграх нескорених” у Дюссельдорфі, долучилася до проєкту з розмінування українських земель тощо. Спільні зусилля у сфері КСВ та благодійності підтримують залученість команд, створюють кросфункціональні спільноти довкола цих проєктів, надихають колег важливістю та глибоким сенсом. Відповідальна позиція бізнесу посилює лояльність колективу та їхню мотивацію. Для Ciklum цей напрям роботи і комунікації є невід’ємним впродовж майже 10 років - така послідовність формує зрозумілі очікування у колективу, демонструє патріотизм бізнесу та його відданість загальнолюдським цінностям. Без перебільшень, синергічна взаємодія Ciklum та Сіклумерів в питаннях благодійності стала невід’ємною частиною корпоративної культури.

17.15 - 17.40
17.15 - 17.40
ДТЕК піклується - ДТЕК
Олена Семич, Директорка зі сталого розвитку ДТЕК
Енергетики ДТЕК продовжують тримати удар та оборону на енергетичному фронті, аби забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури України.
Від ефективної діяльності наших співробітників залежить не лише їх доля та доля компанії, а й суспільства в цілому та кожного українця. Тому наша відповідальність за благополуччя та well-being людей була і залишається однією із пріоритетніших.
Максимальний фокус уваги компанії прикутий до того, як можна забезпечити безпеку праці, надати підтримку працівникам, які працюють в надскладних фізичних та емоційних умовах, в умовах військового стану, підтримати їх та надати все необхідне для їх стабільності та комфорту.
Проєкт «АРТ-Схованка» - це одна з глобальних ініціатив ДТЕК для створення безпечного, комфортного сховища та покращення психоемоційного стану співробітників.
17.40 - 18.05
17.40 - 18.05
HR Трансформація в умовах невизначеності - Кімберлі-Кларк
Марина Блоцька, HR BP Ukraine and Central Europe
Як зазначив Льюїс Керол, треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше. Світ пришвидшується кожного дня і застосування сучасних цифрових рішень дозволить співробітникам отримувати необхідну інформацію швидко та легко.
Одним із ключових напрямків проекту є впровадження Employee Self Service, що дозволяє співробітникам самостійно вирішувати багато HR питань -доступ до персональних даних, можливість змін особистої інформації, відправку запитів на відпустку та ін.
Розширення доступу до онлайн навчання є ще одним важливим компонентом, що дозволяє співробітникам отримувати доступ до навчальних курсів в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Для зручності співробітників розроблено та запроваджено онлайн портал для звернень з HR питаннями – тепер є можливість швидко знайти потрібну інформацію, отримати відповіді на запитання в будь-який зручний момент.
Одним із ключових результатів проекту є інтеграція рayroll систем, що дозволяє автоматизувати та удосконалити процеси розрахунку заробітної плати.
Проект також передбачає спрощення HR процесів і переоцінку ролі HR бізнес партнера на новий стратегічний рівень. Шляхом автоматизації та цифровізації рутинних завдань, HR бізнес-партнери зосередяться на стратегічному плануванні, вирішенні ключових викликів та сприянні розвитку талантів у компанії.
Впровадження цих змін допомагає удосконалити досвід співробітників, оптимізувати роботу HR-підрозділу та забезпечити успішне функціонування організації у швидкозмінному світі діджитал технологій.
18.05 - 18.30
18.05 - 18.30
Так звучить рекрутинг: голосовий бот у масовому наймі - ОККО
Олена Станкевич, Керівниця відділу підбору та оцінки персоналу в ОККО
Щодня тисячі українців заїжджають на АЗК ОККО – місце, де можна зарядитися новими ідеями, заправитися, перепочити, підкріпитися, зустрітися з партнерами, друзями чи просто спокійно поміркувати за чашкою кави.
Для того, щоб компанія функціонувала у різних куточках України, надавала відмінний сервіс та гарний настрій, потрібна велика і сильна команда. На ОККО працює 10 000 співробітників і ми завжди раді новим колегам.
Жодного дня у нас не зупинявся найм та пошук кандидатів. Постало питання, як зробити цей процес ще ефективнішим. Ми віримо в силу ідей і завжди прагнемо більшого, тому не боїмось втілювати нові амбітні рішення. Одне з таких – розробка голосового бота для рекрутингу.
Голосовий бот став сучасним технологічним рішенням, що закриває низку задач:
 • Працює на вхідній лінії 24/7
 • Може приймати кілька дзвінків одночасно
 • Допомагає систематизувати роботи
 • Проводить первинний скринінг
 • Ефективний навіть за умови вимкнення світла
Голосовий бот допомагає пришвидшити та автоматизувати прийом вхідних дзвінків, дає можливість рекрутерам спланувати свій день та приділити більше часу іншим задачам: взаємодія з внутрішнім замовником вакансії, робота з каналами пошуку, комунікація та супровід кандидатів на кожному з етапів відбору. Бот на практиці довів свою ефективність та став нашим надійним помічником.

Бажаєте дізнатися більше деталей? Запрошуємо на презентацію нашого кейсу!
18.30 - 18.55
18.30 - 18.55
Незламні - AB InBev Effes Ukraine
Дар'я Макарова, Керівниця напрямку підбору персоналу AB InBev Effes Ukraine
Не зважаючи на зупинку всіх виробництв в Україні, компанія зберегла зарплати для всіх працівників. Весь минулий рік сплачувалися зарплати всім працівникам, не зважаючи на те, чи виконувала людина робочі завдання, чи ні. Компанія виконала головне завдання - гарантувала безпеку та підтримку своїм працівникам.
На підприємствах та в офісах було посилено заходи безпеки, а для команди підтримки зберегли гнучку модель для віддаленої роботи. Окрім того, додатково розширюється медичне страхування (цього року поліпшили умови страхового договору на основі відгуків та запитів працівників: збільшено ліміт на стоматологію на 25%, суттєво підвищено ліміт на патронаж вагітності, впроваджено додаткову медичну допомогу при травмах та багато іншого).
Також компанія готує потужну програму з відбудови житла для своїх
співробітників, яке було пошкоджене чи повністю знищене. Цей проєкт уже запущено, і до кінця 2023 року планується його реалізувати.
18.55 - 19:10
18.55 - 19:10
Підсумки другого дня онлайн-марафону
Реєстрація обов'язкова.
Донат наближає нашу перемогу

*Одна реєстрація на усі дні марафону.