Всеукраїнський онлайн-марафон
«НЕЗЛАМНІ.
Досвід роботодавців в умовах війни: кейси номінантів Премії»
Зареєструватися
Всеукраїнський онлайн-марафон
«НЕЗЛАМНІ.
Досвід роботодавців в умовах війни: кейси номінантів Премії»
Формат: онлайн з трансляцією на
YouTube-каналі Премії HR-бренд
14 вересня - 19 жовтня
  • Номінанти презентують кейси
  • Формат «запит-рішення-результат»
  • Участь у марафоні за донат на банку
*онлайн-марафон, кожен вівторок та четвер 3 години виступів.


Одна реєстрація на усі дні марафону.
1500+
учасників
Зареєстрований учасник
безкоштовно підключається
до перегляду
8
етерів
З 14 вересня по 19 жовтня,
кожен вівторок та четвер,
з 15 до 18:00
65
кейсів
Спікери 40+ компаній презентують кейси в форматі «запит-рішення-результат» + сет питань-відповідей

65 кейсів від 42 компаній.

Номінанти презентують їх у 8 етерах,

протягом 6 тижнів,

кожен вівторок та четвер,

онлайн на YouTube-каналі

Премії HR-бренд

65 кейсів від 42 компаній.

Номінанти презентують їх у 8 етерах,

протягом 6 тижнів,

кожен вівторок та четвер,

онлайн на YouTube-каналі

Премії HR-бренд

Незалежний експерт з підрахунку голосів
Всеукраїнський онлайн-марафон кейсів номінантів
Премії HR-бренд 2023
Дата: з 14 вересня по 19 жовтня 2023
Час: 15:00 - 18:00
Щочетверга та щовівторка за годину до трансляції зареєстрованим учасникам буде надходити лист з посиланням на онлайн-трансляцію.

Додаткова інформація: +38(044)230-87-39 | l.onypko@grc.ua
ВАЖЛИВО: лист, з посиланням на трансляцію, може потрапити в спам, перевірте його, будь ласка.
Реєстрація обов'язкова.
Донат наближає нашу перемогу
Одна реєстрація на усі дні марафону.
ПРОГРАМА ОНЛАЙН-МАРАФОНУ
*Кожен день марафону має унікальну програму, просимо ознайомитись
19 жовтня 2023
13.00 - 13.10
13.00 - 13.10
Відкриття восьмого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
13.10 - 13.35
13.10 - 13.35
Школа м’ясного сомельє - МХП
Анастасія Громова, Директорка департаменту стратегії та методології управління персоналом МХП;
Оксана Снарська, Керівниця відділу корпоративного навчання МХП
Проєкт «Школа м’ясного сомельє» впроваджується з метою забезпечення виконання стратегії мережі М’ясомаркет, як місця кулінарних ідей. Місця, де гість в будь-який час та в будь-якому М’ясомаркет отримує готове рішення своєї потреби. Атмосферного місця, куди хочеться повертитися, бо там чекає М’ясний сомельє.


Це проєкт про зміну парадигми про роботу в сфері обслуговування, а саме в роздрібному продуктовому магазині. Про можливість оволодіти новою професією, яка поєднує в собі гастрономічний досвід та першокласний сервіс.
Про досвід, коли працівники разом з компанією вибудовують бізнес та згодом мають змогу стати власником М’ясомаркет.
13.35 - 14.00
13.35 - 14.00
Continuous Resource Planning tool - Wargaming
Інна Журавльова, HR Director Wargaming;
Анна Пономаренко, Talent Acquisition Lead Wargaming
Компанія, яка має велику кількість співробітників в різних локаціях, при цьому є досить динамічною - відкриття нових офісів, зростання вже існуючих, зміна організаційної структури, повинна мати HR системи, які дозволяють швидко опрацьовувати бізнес запити та надавати дані, що допомагають приймати ефективні бізнес рішення.


Ми створили кастомний інструмент, який дозволяє ефективно планувати хедкаунт, спрощує роботу всім залученим в процес учасникам та може бути ітегрований з іншими системами, які використовує HR.
14.00 - 14.25
14.00 - 14.25
Адаптація ветеранів. Досвід Кернел - Kernel

Наталія Теряхіна, HRD Kernel
Адаптація ветеранів — це проєкт, націлений на підтримку в інтеграції Ветеранів до повноцінного життя шляхом професійної, психологічної, медичної і юридичної підтримки. Станом на зараз в компанії Kernel працює 56 ветеранів, для яких надається організаційна та психологічна підтримка, адаптовані робочі місця, а також проводяться регулярні зустрічі з фаховим військовим психологом . Додатково у рамках проєкту запланована робота з дружинами, діагностика стану здоровʼя та відзнака історій ветеранів. Цим комплексом дій ми маємо на меті також залучення кандидатів на вакантні посади і робимо внесок у створення здорової інклюзивної бізнес-спільноти в Україні.
14.25 - 14.50
14.25 - 14.50
Стратегія реінтеграції військових у Starlight Media - партнерський виступ
Яна Гончаренко, Директорка департамента комунікацій і сталого розвитку Starlight Media
Вікторія Поліновська, HRBP мовлення Starlight Media
1 березня 2023 року Starlight Media оголосила про створення комплексної корпоративної ветеранської стратегії, що запроваджує систему підтримки та адвокації прав ветеранів та ветеранок на робочому місці, в продуктах компанії та суспільстві.

Цього ж року медіагрупа отримала відзнаку від Veteran Hub як компанія дружня до ветеранів та увійшла до списку ТОП-25 кращих роботодавців для ветеранів та ветеранок від Forbes.

Медіагрупа ставить перед собою амбітну мету - сприяти формуванню не тільки корпоративної, а і національної культури, дружньої до ветеранів та ветеранок.
14.50 - 15.15
14.50 - 15.15
Перша Полярна Аптека - фармкомпанія " Подорожник"
Ольга Гречко, Керівниця Відділу Trade Marketing Подорожник
Перед початком повномасштабного вторгнення мережа аптек «Подорожник» взяла під фармацевтичну опіку антарктичну станцію «Академік Вернадський». Спільно з ДУ НАНЦ мережа запустила проєкту – Перша полярна аптека «Подорожник»!

За результатами року співпраці, хочемо повідомити, що всі полярники отримали якісну фарм опіку. На станції було проведено 2 операції, лікування чисельних застуд, опіків, отруєнь, травм та інших захворювань. За словами лікаря полярної станції Василя Матковського: “...ця експедиція стала найбезпечнішою з точки зору охорони здоров'я за 27 років роботи станції під українським прапором” і за це він дякує команді Подорожник!

Попри виклики війни та складні умови, проєкт продовжує діяти, а команда не збирається зупинятись. Адже головною ціллю мережі аптек «Подорожник» є підтримка українців, де б вони не були. І навіть за 15 000 км від нашої держави 💚

«Ми надаємо багато допомоги українським військовим та людям, які постраждали від війни, але водночас не маємо права забувати і про науку. Адже наука – це наше майбутнє. І якщо не допомагати нашим вченим, то за що ми боремося?», – переконаний Тарас Коляда, СЕО Національної мережі аптек України «Подорожник».
15.15 - 15.40
15.15 - 15.40
Досвід розвитку внутрішньої експертизи в компанії lifecell - партнерський виступ
Анастасія Тагільцева та Євгенія Тереховська, Старші HR бізнес-партнерки lifecell
15.40 - 16.05
15.40 - 16.05
Внутрішні комунікації 360° - Kormotech
Андрій Кучеренко, Директор з управління персоналом Kormotech
Ми часто говоримо про те, що не існує інструментів мотивації, а є інструменти створення мотивуючого середовища на роботі, які дозволяють підтримувати внутрішню мотивацію людини. Саме до таких інструментів належать внутрішні комунікації.  Проект «Внутрішні комунікації 360°» кристалізувався у перші дні широкомасштабного вторгнення, адже в цей час як ніколи важливо було вчасно доносити інформацію та комунікувати про стан справ і напрямок руху. Першим завданням було давати відчуття заземлення, знімати тривожність, регулярно розповідати про напрямок руху та плани, давати актуальний статус подій. З ходом часу фокус роботи змінився. Ми зрозуміли, що війна – це не спринт, а марафон, то ж важливо берегти сили та ефективно відновлюватись. Відповідно до мети ми змінювали та добирали інструменти, розширюючи охоплення наших внутрішніх комунікаційних каналів, і продовжуємо робити це дотепер.
16.05 - 16.30
16.05 - 16.30
Глобальні політики vs Локальні практики - підтримка співробітників під час війни. BASF - партнерський виступ
Пильтяй Тетяна, Керівниця відділу по роботі з персоналом.


16.30 - 16.55
16.30 - 16.55
Ефективність як культура високих результатів - ПрАТ «Концерн Хлібпром»
Олена Дмитерко, Директорка з персоналу та зв'язків з громадськістю ПрАТ «Концерн Хлібпром»
В Концерні Хлібпром переконані, що правильна побудова системи управління досягнення цілей та, як наслідок, підвищення ефективності компанії є важливою передумовою зростання бізнесу та людей, які в ньому працюють.
Тому метою проєкту «Ефективність як культура високих результатів» було створення єдиної каскадної системи цілей та компетенцій для управління досягненнями, становлення нових цілей та зростання працівників, що в комплексі відображається на зростанні компанії.
Проєкт базується на поєднанні двох факторів:
- Безпосередньо КРІ та/або OKR як показники, які стратегічно відображають цілі компанії на кожній посаді;
- Ділові якості/компетенції як м’які навички працівників, які допомагають досягати результатів і формують загальну культуру компанії.
Побудоване рішення дозволило працівникам планувати, оцінювати та впливати на свою ефективність через систему КРІ та/або OKR та визначати, оцінювати та розвивати свої м’які навички через систему компетенцій.
Тепер зведена оцінка результативності та компетенцій показує рівень ефективності працівника, від чого залежить зростання його винагороди, стратегія навчання в компанії та можливість зростання.
Такий підхід дозволив створити культуру прозорості оцінки результату, вмотивованості кожного працівника на своєму рівні до кращих показників. Кращих не у порівнянні з іншим працівником, а з самим собою, з власними результатами попереднього періоду.
Після впровадження проекту пройшов лише один квартал. Однак вже зараз компанія бачить бажання та мотивацію працівників використовувати систему. Адже вона дозволяє їм в рази швидше розвиватися та рухатися до поставлених цілей, та рухати до цих цілей компанію.
16.55 - 17.20
16.55 - 17.20
«ОТП – Ми Разом!» - ОТП Банк Україна
Крістіна Фехер, HR-директорка ОТП Банк Україна
Андрій Скібіцький, Керівник HR-проєктів ОТП Банк Україна
В часи постійних викликів, швидких змін, нових недосліджених форматів вирішення проблем, ми прийняли рішення зробити акцент на синергію всіх корпоративних активностей навколо переглянутого та підсиленого бренду роботодавця, синхронізованого з бізнес-стратегією Компанії. Запорукою цього поєднання стала комунікативна стратегія, спрямована на: · Підсилення HR-стратегії щодо підвищення лояльності та залученості персоналу · Супровід реалізації бізнес-стратегії Банку та пов'язаних з цим змін · Поліпшення синергії та операційної ефективності Банку · Забезпечення оперативних та прозорих комунікацій для всього персоналу ОТП – Ми Разом став проєктом, який не тільки органічно об’єднав і спрямував різні рівні діяльності бізнесу та напрямки внутрішньої активності, а й відповів на головні потреби співробітників задля підтримки їхньої лояльності, залученості та ефективності в поточних умовах.
17.20 - 17.45
17.20 - 17.45
SPD Charitourn - SPD Technology
Інна Губень, Head of Rewards, SPD Technology
SPD Charitourn — це серія чемпіонатів з командних онлайн-ігор. Проєкт поєднує в собі волонтерство, командний духу та азарт, а також елемент тимбілдингу.
Щоб взяти участь у змаганнях та приєднатись на онлайн-трансляції, потрібно зробити донацію на корпоративний фонд компанії.

Назва SPD Charitourn є грою слів від “charity” (з англ. “благодійність”) та “tournament” (з англ.“турнір”).

SPD Charitoun:playing to WIN the game, to win FREEDOM.
18.10 - 18.35
18.10 - 18.35
Твій ліс - DataArt
Катерина Грибок, Compliance and Sustainability Lead, DataArt
Дмитро Делієв, Вusiness analyst,DataArt
DataArt Forest — це соціально-екологічний благодійний проєкт DataArt в рамках програми відповідального бізнесу, метою якого є:
-       Відновлення лісових масивів та зменшення викидів CO2;
-       Партнерство з організаціями, що займаються висаджуванням лісів;
-       Заохочення представників бізнесу та населення до відновлення лісів через благодійні внески та участь у висаджуванні дерев.
Ми інтегруємо суспільно корисну поведінку у відносини компаній з їхніми співробітниками, клієнтами та партнерами.
Разом ми підтримуємо Цілі сталого розвитку ООН:
13. Боротьба зі зміною клімату. Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та її наслідками;
15. Збереження екосистем суші. Захист та відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення і повернення назад процесу деградації земель та зупинка процесу втрати біорізноманіття.
DataArt співпрацює з громадськими організаціями, лісовими господарствами, національними парками і заповідниками в Україні та Вірменії. Восени 2022 року, не дивлячись на складні умови через війну в Україні, спільно реалізували першу висадку лісу в Шацькому національному природному парку.
Проєкт продовжує розвиватися, масштабуючись в Україні та закордоном. Закликаємо представників бізнесу об’єднуватися і разом відновлювати екосистеми суші.
18.35 - 18.55
18.35 - 18.55
Доставка гарних новин - Нова пошта
Анастасія Ялова, Керівниця відділу з розвитку HR-бренду Нової пошти
З самого початку повномасштабного вторгнення навкруги панував страх, відчай, безвихідь, біль та нерозуміння. Українці не могли планувати своє завтра, не мали причин для радості.

42 000 новопоштовців щоденно відчайдушно виконували свою важливу роботу. Не забуваючи при цьому дарувати клієнтам безцінне - свої усмішки

Розуміючи, що робота кожного новопоштовця в цих умовах є героїчною, а кожна посмішка - маленькою перемогою, ми вирішили, що зараз як ніколи важливо підтримати колег та доставляти їм гарні новини.

Так, у серпні 2022 року ми дали нове дихання проєкту «Доставка гарних новин».

На спеціальній платформі кожен співробітник міг номінувати колегу на доставку подарунку або приємної емоції.

Доставка гарних новин дає можливість організувати саме для таких колег приємний сюрприз – подарунок або яскраву емоцію, щось, що саме для нього або неї стане гарною новиною.

За рік проєкту «Доставка гарних новин» новопоштовці розповіли 573 історії про колег і номінували їх на доставку гарної новини. 238 історій ми вже реалізували.

Проєкт допомагає нам знаходити справжніх героїв, історії про яких ляжуть в основу майбутньої книги «Герої Нової пошти».

Давайте доставляти один одному тільки гарні новини!

18.55 - 19:00
18.55 - 19:00
Підсумки восьмого дня онлайн-марафону
14 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.20
15.00 - 15.20
Відкриття онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
Марина Маковій, Генеральна директорка grc.ua
15.20 - 15.45
15.20 - 15.45
Strategies integration - Sigma Software
Юлія Остроух, HR директорка в Sigma Software
Стратегія Sigma Software завжди передбачала фокус на людей, їхні потреби, професійне зростання, забезпечення фахівців компанії всім необхідним для того, щоб вони могли реалізувати свій потенціал та отримувати щоденне задоволення від роботи. Починаючи з 2014 року, коли в компанії почали з’являтись перші офіси за кордоном, Sigma Software поступово почала додавати до своїх стратегічних напрямків глобальне зростання та розширення. Початок повномасштабної війни в 2022 році прискорив цей процес. Рішення про збереження фокусу на людей, незважаючи на швидкі темпи глобалізації, було одностайно прийняте вже навесні 2022 року. Відтак, перед Sigma Software постало завдання інтегрувати обидві стратегії, щоб вони працювали ефективно, не гальмуючи та не заважаючи одна одній. Враховуючи нові виклики, які стояли перед бізнесом (дуже швидка глобалізація вимагає високого рівня гнучкості, швидкого прийняття рішень, великої роботи, що супроводжує початок будь-якої бізнес-діяльності в нових країнах та містах), збереження фокусу на людей було вельми важливим. В основі такого рішення лежать зрозумілі речі: саме завдяки людям, компанія успішно долає кризи і нові виклики. Швидка глобалізація – ще один виклик, який можливо подолати тільки маючи сильну команду. Саме тому найперше завдання – не втратити людей, на яких і будується компанія.

15.45 - 16.10
15.45 - 16.10
"Як комунікації допомогли зберегти самоідентичність Boosta в умовах стрімкого росту компанії" - Boosta
Анастасія Говорун, Head of Communications у Boosta
Збереження самоідентичності компанії – це, безперечно, непростий челендж. Час іде, світ змінюється, бізнеси ростуть та трансформуються.
І як залишатися собою, коли ваша команда налічує уже не 6, не 60, а понад 600 фахівців?
Коли ви розкидані не тільки країною, а й світом.
Ще з моменту заснування компанії на її корпоративну культуру впливали комунікації. Тоді вони базувалися на чотирьох основних принципах: відвертість, оперативність, регулярність та позитивний зворотний зв'язок.
Це дозволяло Boosta підтримувати на належному рівні показники атмосфери в компанії. Це дозволяло наймати людей, що мають схожі цінності та цілі.
Тому метою цього проєкту було збереження цих принципів комунікації в умовах росту компанії, нових світових викликів, трансформації каналів комунікації та збільшення кількості інформаційних приводів.
Як ми це зробили? Впровадили нові формати та змінили підходи до комунікації, зберігаючи ті ж принципи та мету:
- Таблички в офісах з нагадуваннями “Не забудь подякувати колегам” трансформувалися в ініціативу Thank You Day.
- Посиділки на кухні з вином та відвертими розмовами з СЕО замінили на онлайн-захід Wine Thursday, де за келихом вина збирається 350+ фахівців і кожен може отримати відповідь на своє питання.
- Регулярні неформальні зустрічі для спілкування та обміну експертизою замінили корпоративний дайджест, місячне онлайн-видання Monthly Boosta News та регулярні відеоінтерв'ю з засновниками.
- Оперативний обмін новинами біля кава-поінту замінив робочий месенджер Slack.
Чого ми досягли? Неймовірних результатів та показників!

16.10 - 16.35
16.10 - 16.35
Human Hiring System
«Людиноцентрична система найму» - АBP
Ольга Стрельник, Керівниця відділу Human Capital ABP
Human Hiring System — вирішення усіх типових проблем найму у IT-сфері для окремо взятої компанії.
Типові проблеми IT-найму:
  1. Складний пошук кандидатів, які не схильні публікувати свої дані у відкритому доступі
  2. Дуже дорогі фахівці з повальним вигорянням та низькою мотивацією
  3. Необхідність утримувати великий HR-штат для будь-якої ефективності найму
Ми повністю позбавились від збирання та розгляду резюме, замінивши їх на специфічне для кожної вакансії анкетування і гру, результати яких дуже просто порівняти програмно.
Процес найму не тільки автоматизований, але й гейміфікований, що викликає цікавість і бажання прийняти у ньому участь не тільки у тих, хто знаходиться у пошуку вакансій.
Результати:
  1. Працюємо без рекрутингових спеціалістів.
  2. Система обробляє один запит і тисячі за однаковий час з однаковою ефективністю.
  3. Кожен кандидат отримує максимально повну презентацію етапів HR-процесу, система проводжає його від етапу до етапу за лічені хвилини і надає конструктивний зворотній зв’язок після кожного етапу.
  4. Залучення замовників зведене до необхідного мінімуму.
16.35 - 17.00
16.35 - 17.00
HR дбає - АРТЕРІУМ
Ольга Цапро, Директорка з управління персоналом АРТЕРІУМ;
Анна Єгорова, Керівниця корпоративного університету АРТЕРІУМ;
Яна Назаренко, Керівниця служби управління персоналом АРТЕРІУМ
Хоробрість та дбайливість як ключові слова 2022-2023. Україна - як єдина екосистема, де кожна ланка - це такий собі блокпост, що дбає про досягнення спільної мети.
З 24го лютого наші працівники показують цінності стійкості, хоробрості та турботи. Хоробрі та небайдужі, 15 місяців з дня у день виробляють, контролюють та транспортують критично важливі продукти - лікарські засоби. І об'єднує нас на цьому шляху саме турбота про нашу країну.
Турбота на зовні спонукала нас ще більше піклуватися одне про одного у нашій корпоративній екосистемі: HRдбає – це про психологічне та фізичне здоровʼя, фінансову грамотність, карʼєру та безпеку.
Проект розрахований не тільки на співробітників, а й на родинне коло. Близькі і родичі можуть відвідати консультації рекрутерів або долучитись до цікавих майстер-класів та екскурсій вихідного дня. Дітям співробітників компанія надає гранти на навчання у ВН3 України. За залученість у корпоративних проектах співробітники отримують сертифікати на обслуговування у медичних центрах для родичів.
Проект спонукає нас на ще більший розвиток культури дбайливості.
Сотні співробітників стали учасниками проекту.
Ми віримо, що дбайливість передається, і як ми її передавали з лікарськими засобами у перші дні повномасштабного вторгнення, так і зараз хочемо щоб наш шлях надихав інших - будувати єдину дбайливу українську екосистему.
17.00 - 17.25
17.00 - 17.25
Вільні люди/Шанс на Перемогу: волонтерство як фактор нематеріальної мотивації співробітників - Slots City
Станіслав Андреєв, директор з маркетингу в Slots City
Як волонтерство під час війни стало визначальним при виборі місця роботи для співробітників молодої гемблінгової компанії – про це кейс від Slots City «Вільні люди. Шанс на Перемогу». Не дивлячись на завантаженість прямою роботою, стрімкий ріст компанії (за рік - більш, ніж удвічі), понад 90% працівників надихає те, що компанія активно працює з волонтерською діяльністю. Відповідальність та світові стандарти у роботі, дружня команда без «текучки кадрів», а поза нею – волонтерська допомога армії, військовим і переселенцям, - так виглядає системна робота у Slots City. І так – до Перемоги, а за нею – і повної відбудови зруйнованих міст.
17.25 - 17.50
17.25 - 17.50
Мої люди - Ощадбанк
Ірина Маковєєва; Директорка з персоналу Ощадбанк;
Алла Татаріна, Заступниця директора з персоналу Ощадбанк;
Дмитро Трушин,Заступник директора з персоналу, Ощадбанк
МОЇ ЛЮДИ
Це про Команду Ощаду, робота якої базується на цінностях банку «Людина. Розвиток. Прозорість».
Під час повномасштабного вторгнення ми сфокусовали свої сили на підтримці, безпеці та житті співробітників та їх сімей.
Проєкт описує новий шлях Ощаду, завдяки якому ми:
  • подолали розпач, об’єднали наші сили та зберегли наш найцінніший ресурс – людей. Мої колеги. Моя підтримка.
  • здобули впевненість у завтрашньому дні. Моя робота. Моя безпека. Моя опора.
  • продовжуємо навчатися, професійно розвиватися, ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх. Мій банк. Мій розвиток. Моє майбутнє.
  • тримаємо фінансовий фронт та робимо свій внесок в перемогу. Мої герої. Мій внесок. Моя відвага.


17.50 - 18:00
17.50 - 18:00
Підсумки першого дня онлайн-марафону
21 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.10
15.00 - 15.10
Відкриття другого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
15.10 - 15.35
15.10 - 15.35
Застосунок CCG Growth Up від CCG Development - CCG Development
Світлана Москаленко, HR менеджер CCG Development
Бути частиною CCG Development тепер просто. Прямо у додатку СCG Growth Up вивчай структуру компанії та плануй свій карʼєрний розвиток (без обмежень у відділах та з повним розумінням необхідних навичок для будь-якої посади), дізнавайся останні новини та події компанії, незалежно оцінюй своїх колег, будь на звʼязку з кожним членом команди.

Додаток СCG Growth Up створений для обʼєднання усіх CCG-вів та CCG-ць в єдиний всесвіт зі своїми новинами, героями, подіями.
15.35 - 16.00
15.35 - 16.00
Рецепт лідерства від PIN-UP - PIN-UP.Global
Оксана Ізмайлова, CHRD PIN-UP.Global
Проєкт спрямований на побудову ефективної команди топ-лідерів однодумців.
Наша програма лідерства має на меті розвивати та підтримувати внутрішніх лідерів для досягнення найкращих результатів і базується на переконанні, що сильні лідери відіграють вирішальну роль у розвитку і масштабуванні бізнесу. Ми віримо, що сприяючи росту наших внутрішніх лідерів, ми забезпечуємо стабільний розвиток і успіх усього колективу та індустрії.
Наша програма включає в себе комплекс заходів, які допомагають лідерам досягти свого потенціалу та приносить максимальну користь екосистемі. Ми надаємо індивідуальні програми адаптації та онбордингу, що допомагають новим лідерам швидко і ефективно впровадитися в робоче оточення. Ми забезпечуємо розвиток наших лідерів, а також надаємо щоденну підтримку, допомагаючи їм управляти складними ситуаціями, розвивати навички прийняття рішень та керування командою.
Наша програма допомогла створити команду висококваліфікованих лідерів, які ділять спільні цінності та бачення. Результатом їхньої спільної роботи є досягнення поставлених цілей бізнесу та успішне зростання екосистеми PIN-UP Global.
16.00 - 16.25
16.00 - 16.25
#Райф_разом_з_Україною - Райффайзен Банк
Лілія Зубарєва, Директорка департаменту комунікацій та зв'язків з громадськістю Райффайзен Банку
І клієнти Райффайзен Банку, і його персонал проживали разом усі кризи попередні 30 років, проходять разом виклик війни. Всі вони мають відчувати, що Райф – не лише фінансова установа, а й партнер, який розділяє їхні цінності та підтримує країну. Що #Райф_разом_з_Україною.
Цей проєкт допомагає донести патріотичну позицію і компанії, і кожного її працівника. Він також про підтримку банком економіки, соціальні проекти та ініціативи. Про те, що Райффайзен Банк Україна був і залишається українською компанією і розділяє з українцями випробування, біль від втрат та гордість за країну.
#Райф_разом_з_Україною допомагає комунікувати, що пропри усі обставини війни Райф залишається надійним фінансовим партнером і роботодавцем, продовжує надавати всі банківські послуги.
Проєкт розпочато у перші години війни, він триває донині. Щодня кожен працівник банку самовіддано працює в умовах воєнного часу та демонструє власними справами, що #Райф_разом_з_Україною.

16.25 - 16.50
16.25 - 16.50
Культурний код прекорівця та його вплив на бізнес - Precoro
Лусік Єгунян, HR Manager Precoro
Як писав Деніал Койл “ Культура групи – це те, що можна відчути в
успішному бізнесі або щасливих родинах”. Ми не намагаємось
зробити з нашої компанії щасливу родину, однак успішний бізнес - це
наша глобальна ціль. Тому ця фраза надихнула на створення
проєкту Культурний код Прекорівця
Ціль проєкту: об'єднати різних людей з однаковими цінностями.
Синергія якісного найму, коли ми знаходимо “своїх” людей, їх
онбординг, комунікація всередині команд, різного роду активності,
мотиваційні блоки, все це запорука успішної компанії.
За півтора року проєкт довів свою актуальність, тепер в Precoro
працює 80 яскравих особистостей, які знають нашу кінцеву ціль та
невпинно ідуть до неї.
Перед нами велика відповідальність, оскільки український продукт
представляємо на світовому ринку. за допомогою Культурного коду
Прекорівця, впевнені ми покажемо найкращі результати.

16.50 - 17.15
16.50 - 17.15
Благодійність як культурний код компанії - Ciklum
Тетяна Ладуба, Global Employer Branding Director Ciklum
Від початку російської агресії у 2014 році і до сьогодні Ciklum та Сіклумери активно розвивають український благодійний рух. Для Сіклумерів благодійність - це про турботу, небайдужість і Never Stand Still підхід, який є частиною філософії компанії. Це про довгострокові зобов’язання, підтримку України та культурний код, який проілюстрований десятками підтриманих ініціатив. За понад 9 років через внутрішню платформу для щомісячних внесків From Patriots To Patriots Сіклумери задонатили на підтримку України більше $1 млн. Лише у 2023 році завдяки цим коштам в партнерстві з «Повернись живим» компанія профінансувала проєкт «Тримаю» з розгортання 8 навчально-тренувальних комплексів з тактичної медицини на опорних полігонах, підтримала українську збірну, яка представляє Україну на “Іграх нескорених” у Дюссельдорфі, долучилася до проєкту з розмінування українських земель тощо. Спільні зусилля у сфері КСВ та благодійності підтримують залученість команд, створюють кросфункціональні спільноти довкола цих проєктів, надихають колег важливістю та глибоким сенсом. Відповідальна позиція бізнесу посилює лояльність колективу та їхню мотивацію. Для Ciklum цей напрям роботи і комунікації є невід’ємним впродовж майже 10 років - така послідовність формує зрозумілі очікування у колективу, демонструє патріотизм бізнесу та його відданість загальнолюдським цінностям. Без перебільшень, синергічна взаємодія Ciklum та Сіклумерів в питаннях благодійності стала невід’ємною частиною корпоративної культури.

17.15 - 17.40
17.15 - 17.40
ДТЕК піклується - ДТЕК
Олена Семич, Директорка зі сталого розвитку ДТЕК
Енергетики ДТЕК продовжують тримати удар та оборону на енергетичному фронті, аби забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури України.
Від ефективної діяльності наших співробітників залежить не лише їх доля та доля компанії, а й суспільства в цілому та кожного українця. Тому наша відповідальність за благополуччя та well-being людей була і залишається однією із пріоритетніших.
Максимальний фокус уваги компанії прикутий до того, як можна забезпечити безпеку праці, надати підтримку працівникам, які працюють в надскладних фізичних та емоційних умовах, в умовах військового стану, підтримати їх та надати все необхідне для їх стабільності та комфорту.
Проєкт «АРТ-Схованка» - це одна з глобальних ініціатив ДТЕК для створення безпечного, комфортного сховища та покращення психоемоційного стану співробітників.
17.40 - 18.05
17.40 - 18.05
HR Трансформація в умовах невизначеності - Кімберлі-Кларк
Марина Блоцька, HR BP Ukraine and Central Europe
Як зазначив Льюїс Керол, треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше. Світ пришвидшується кожного дня і застосування сучасних цифрових рішень дозволить співробітникам отримувати необхідну інформацію швидко та легко.
Одним із ключових напрямків проекту є впровадження Employee Self Service, що дозволяє співробітникам самостійно вирішувати багато HR питань -доступ до персональних даних, можливість змін особистої інформації, відправку запитів на відпустку та ін.
Розширення доступу до онлайн навчання є ще одним важливим компонентом, що дозволяє співробітникам отримувати доступ до навчальних курсів в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Для зручності співробітників розроблено та запроваджено онлайн портал для звернень з HR питаннями – тепер є можливість швидко знайти потрібну інформацію, отримати відповіді на запитання в будь-який зручний момент.
Одним із ключових результатів проекту є інтеграція рayroll систем, що дозволяє автоматизувати та удосконалити процеси розрахунку заробітної плати.
Проект також передбачає спрощення HR процесів і переоцінку ролі HR бізнес партнера на новий стратегічний рівень. Шляхом автоматизації та цифровізації рутинних завдань, HR бізнес-партнери зосередяться на стратегічному плануванні, вирішенні ключових викликів та сприянні розвитку талантів у компанії.
Впровадження цих змін допомагає удосконалити досвід співробітників, оптимізувати роботу HR-підрозділу та забезпечити успішне функціонування організації у швидкозмінному світі діджитал технологій.
18.05 - 18.30
18.05 - 18.30
Так звучить рекрутинг: голосовий бот у масовому наймі - ОККО
Олена Станкевич, Керівниця відділу підбору та оцінки персоналу в ОККО
Щодня тисячі українців заїжджають на АЗК ОККО – місце, де можна зарядитися новими ідеями, заправитися, перепочити, підкріпитися, зустрітися з партнерами, друзями чи просто спокійно поміркувати за чашкою кави.
Для того, щоб компанія функціонувала у різних куточках України, надавала відмінний сервіс та гарний настрій, потрібна велика і сильна команда. На ОККО працює 10 000 співробітників і ми завжди раді новим колегам.
Жодного дня у нас не зупинявся найм та пошук кандидатів. Постало питання, як зробити цей процес ще ефективнішим. Ми віримо в силу ідей і завжди прагнемо більшого, тому не боїмось втілювати нові амбітні рішення. Одне з таких – розробка голосового бота для рекрутингу.
Голосовий бот став сучасним технологічним рішенням, що закриває низку задач:
  • Працює на вхідній лінії 24/7
  • Може приймати кілька дзвінків одночасно
  • Допомагає систематизувати роботи
  • Проводить первинний скринінг
  • Ефективний навіть за умови вимкнення світла
Голосовий бот допомагає пришвидшити та автоматизувати прийом вхідних дзвінків, дає можливість рекрутерам спланувати свій день та приділити більше часу іншим задачам: взаємодія з внутрішнім замовником вакансії, робота з каналами пошуку, комунікація та супровід кандидатів на кожному з етапів відбору. Бот на практиці довів свою ефективність та став нашим надійним помічником.

Бажаєте дізнатися більше деталей? Запрошуємо на презентацію нашого кейсу!
18.30 - 18.55
18.30 - 18.55
Незламні - AB InBev Effes Ukraine
Дар'я Макарова, Керівниця напрямку підбору персоналу AB InBev Effes Ukraine
Не зважаючи на зупинку всіх виробництв в Україні, компанія зберегла зарплати для всіх працівників. Весь минулий рік сплачувалися зарплати всім працівникам, не зважаючи на те, чи виконувала людина робочі завдання, чи ні. Компанія виконала головне завдання - гарантувала безпеку та підтримку своїм працівникам.
На підприємствах та в офісах було посилено заходи безпеки, а для команди підтримки зберегли гнучку модель для віддаленої роботи. Окрім того, додатково розширюється медичне страхування (цього року поліпшили умови страхового договору на основі відгуків та запитів працівників: збільшено ліміт на стоматологію на 25%, суттєво підвищено ліміт на патронаж вагітності, впроваджено додаткову медичну допомогу при травмах та багато іншого).
Також компанія готує потужну програму з відбудови житла для своїх
співробітників, яке було пошкоджене чи повністю знищене. Цей проєкт уже запущено, і до кінця 2023 року планується його реалізувати.
18.55 - 19:10
18.55 - 19:10
Підсумки другого дня онлайн-марафону
28 ВЕРЕСНЯ 2023
15.00 - 15.10
15.00 - 15.10
Відкриття третого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
15.10 - 15.35
15.10 - 15.35
Agile-трансформація мережі відділень: курс на свободу командам - Райффайзен Банк
Юлія Мороз, Директорка департаменту каналів продажів та дистрибуції Райффайзен Банк;
Анастасія Сікоза, Керівниця з навчання та розвитку працівників роздрібного бізнесу Райффайзен Банк;
Олена Іванова, Керівниця трансформаційних процесів роздрібного бізнесу Райффайзен Банк
Ви все ще думаєте, що Agile — це все про ІТ?
Бути першим – це величезна відповідальність, але водночас неймовірне почуття довести всьому українському ринку, що Agile працює не лише з ІТ, а й у роздрібному бізнесі банківського сектору.
Наш банк обрав курс на зростання, який вимагав глобальної трансформації процесів, цифровізації, зміни підходів до залучення клієнтів та обслуговування.
Це унікальний освітній проєкт на ринку банківських послуг, який включає комплексне навчання для трансформації всієї мережі банківських відділень, зміни мислення співробітників, які обслуговують клієнтів. Навчання гнучким підходам і заохочення співробітників брати на себе відповідальність і впроваджувати зміни на власному рівні. Трансформація сучасних лідерів - орієнтована на підтримку, коучинг, розвиток.
Безперервний тренінг-марафон спрямований на розвиток кожного члена команди філії, який вчиться проявляти більше ініціативи, тому що головна компетенція в ньому, тому що він щодня чує відгуки клієнтів. Заохочення команд відділень до пошуку ідей для покращення клієнтського досвіду на своєму рівні та на рівні банку.
Ми подбали про те, щоб український сервіс був взірцевим, але все ж ми прагнемо до досконалості, тому хочемо поділитися своїм складним, захоплюючим, надихаючим досвідом з українським бізнесом, щоб українці користувалися найкращими послугами та послугами, а також щоб весь світ дивиться на Україну.
15.35 - 16.00
15.35 - 16.00
Жінки підкорюють чоловічі професії - МХП
Марина Григорьєва, Старша бізнес-партнерка з персоналу МХП
Стереотипи, що жінка не може бути успішною працівницею у так званих «чоловічих професіях», у сучасному житті все частіше розвінчуються. Так трапилося і на філії «Переробний», Вінницької птахофабрики, де був започаткований проєкт «Жінки підкорюють чоловічі професії». Саме наші водійки навантажувачів довели, що можуть не лише сумлінно виконувати свою роботу, а бути не менш продуктивними, ніж чоловіки. Проєкт виріс із, здавалося б, звичайної потреби у кваліфікованих водіях навантажувачів, але згодом проявилися й інші вигоди даного впровадження, зокрема це оперативне забезпечення бізнесу вузькопрофільними фахівцями та покриття дефіциту кадрів спричиненого різними факторами.


16.00 - 16.25
16.00 - 16.25
Проєкт ProWork: #працюємосвідомо - АРТЕРІУМ
Ольга Коростильова, Керівниця Служби навчання та розвитку АТ Київмедпрепарат;
Катерина Покойовець, Менеджерка з навчання та розвитку, АТ Київмедпрепарат
ProWork: #працюємосвідомо:
Фокус проекту ProWork: #працюємосвідомо – навчання та розвиток «блакитних комірців» фармацевтичного підприємства. Високі вимоги завжди висувались до кваліфікації робітників, які виробляють ліки, велика відповідальність покладається на них, оскільки мова йде про здоров’я людей.
Починаючи з 24 лютого наше підприємство не зупиняло своєї роботи, продовжувало виробляти ліки, робітники виробництва працювали і продовжують працювати буквально на передовій фармацевтичного фронту, безпосередньо у центрі Києва, немаючі можливостей віддаленої роботи або релокейту. Кожний робочий день під час війни - це особистий виклик та подвиг кожного співробітника. Для того, щоб продовжувати ефективно працювати в таких умовах «блакитні комірці» мають володіти з одного боку, бездоганним рівнем професійної кваліфікації, з іншого, добре розвинутими гнучкими навиками. Проект ProWork – не тільки про роботу, тобто про професійне навчання, це проект про людей, про зміну способу мислення, про взаємну підтримку, про формування культури безперервного розвитку.
Наші пріорітети у проекті – формування експертизи робітників в галузі виробництва лікарських засобів, удосконалення навичок безпечного виконання робочих операцій, розвиток Soft Skills, психологічна грамотність персоналу. Для досягнення цієї мети ми застосовуємо весь спектр сучасних методів, форм та інструментів навчання та розвитку, використання декількох зручних каналів навчання та комунікації, створення якісного цікавого навчального контенту, постійний зворотній зв'язок для удосконалення бізнес-процесів, дозволяють ефективно передавати знання та відпрацювати навички.
Якщо дивитись ширше, проект ProWork - створення середовища для набування корисного та цікавого начального досвіду, заохочення робітників виробництва прагнути здобувати і свідомо застосовувати знання у своїй роботі для виробництва якісних, ефективних, безпечних лікарських засобів, відчувати відповідальність за здоров’я та життя споживачів.
16.25 - 16.50
16.25 - 16.50
РЕКРУТУЄМО СВОЇХ: стратегія виживання в умовах війни - Креді Агріколь Банк
Юлія Мінченко, Керівниця управління підбору та адаптації персоналу Креді Агріколь Банку
Війна змусила нас реагувати та швидко змінювати пріоритети, стати гнучкими. Звісно, що перші наші кроки з моменту повномасштабного вторгнення були направлені на забезпечення фізіологічної потреби в безпеці наших співробітників. Але найважливіше питання, яке постало перед нами уже у перші тижні війни - як зберегти людську потужність банку?
Вирішенням стала розробка нової рекрутингової стратегії.
Ідея – як під час війни у найкоротші терміни забезпечити компанію необхідною людською потужністю, аби український бізнес продовжував функціонувати, і, у свою чергу, підтримував українські родини та цілі громади.
Для цього ми зрощували у середині та культивували внутрішній ринок праці, використовуючи традиційні інструменти зовнішнього рекрутменту та багато власного креативу.
В рамках стратегії, основний акцент був на чотирьох напрямах роботи:
  1. Тимчасовий перерозподіл працівників з низьким або повністю відсутнім навантаженням під нові задачі та потреби бізнесу.
  2. Внутрішнє переміщення – релокація персоналу з відділень червоної та жовтої зон у відділення зеленої зони з довгостроковим працевлаштуванням.
  3. Світчинг та перекваліфікація внутрішніх працівників задля забезпечення бізнесу затребуваною експертизою.
  4. International Mobility – можливість тимчасового працевлаштування на вакансії в компаніях Групи в різних країнах.
Ми працювали з усвідомленням співробітників щодо зміни їх кар’єрних перспектив, використовуючи при цьому різноманітні та досить незвичні для внутрішнього споживача інструменти.
Саме про інструменти та результати рекрутингової стратегії ми розкажемо детальніше під час презентації проєкту на Премії HR Бренд.
16.50 - 17.15
16.50 - 17.15
Культурна різноманітність: як навігувати у багатотисячній кроскультурній команді та досягати успіху - EPAM
Олексій Федорко, керівник програм навчання та розвитку спеціалістів ЕРАМ Україна
У сучасному глобалізованому світі формат віддалених команди стає більш поширеним. Компанії все частіше наймають спеціалістів незалежно від їхньої локації, адже головне, щоб людина відповідала вимогам та поділяла цінності компанії, а також мала стабільний доступ до мережі Інтернет. Відтак створюються крос-культурні команди, які складаються з людей з різних країн - кожен зі своїми унікальними переконаннями, стилями спілкування та цінностями. Водночас у таких командах виникає і багато викликів через культурні особливості: непорозуміння, конфлікти та напруженість, і як результат зниження продуктивності. Для компанії EPAM, яка співпрацює зі спеціалістами з понад 50 країнами, підтримка ефективної кроскультурної комунікації у 2022 році стала одним з пріоритетів, так само як і адаптація релокованих спеціалістів до культурного середовища нових країн. Адже напочатку весни минулого року, близько 2 тисяч українців, рятуючись від жахіть війни, були змушені шукати нові домівки закордоном. Отож , щоб забезпечити успішну кроскультурну комунікацію та швидку адаптацію для релокованих спеціалістів, компанія ЕРАМ розробила "Міжкультурний фреймворк". Це рішення за допомогою різних інструментів допомагає вирішити напруженість в кроскультурних командах, швидко адаптуватися до культури нової країни, а також покликане допомогти менеджерам кроскультурних команд налаштувати ефективну взаємодію, побудувати довірливі стосунки в команді та водночас зберегти культурну різноманіть кожного її члена.
17.15 - 17.40
17.15 - 17.40
Від нуля до одиниці: Шлях кар’єрного зростання Менеджера - Pizza Day
Анастасія Ситник, HRD Pizza Day;
Катерина Мартіросова , Керівниця учбового центруPizza Day
Ідея проєкту – створити екосистему для відбору, підготовки та розвитку Менеджерів.
Як побудована екосистема вирощування лінійного персоналу до Менеджера, дивись тут: https://www.youtube.com/watch?v=INN_g0e7070
17.40 - 18.05
17.40 - 18.05
Свої для своїх - Нова пошта
Анастасія Ялова, Керівниця відділу з розвитку HR-бренду Нової пошти;
Катерина Славинська, Проєктна менеджерка з розвитку HR-бренду Нової пошти
З початку повномасштабного вторгнення Нова пошта забезпечує мобілізованих колег потрібною амуніцією - бронежилетами, касками, формою тощо. З часом співробітники мобілізованих колег почали цікавитися, як вони також можуть долучатися до підтримки захисників та захисниць. Так у листопаді 2022 року почав формуватися волонтерський рух Нової пошти “Свої для своїх”, який підтримала компанія.
Завдяки проєкту понад 3 тисячі мобілізованих колег мають постійну підтримку - і моральну, і матеріальну, з боку своїх команд. За період з грудня 2022 року по червень 2023 “Свої для своїх” зібрали 9,6 млн. гривень. Компанія підтримує рух комунікаційно та фінансово. За допомогою Нової пошти, яка додала до зборів 4,4 млн.грн, закрили потребу працівників, які служать у лавах ЗСУ на 14 млн.грн.
Волонтерський рух став важливою платформою для постійного спілкування між цивільними та мобілізованими колегами. Демобілізовані працівники стають його частиною, що ще більше працює на його авторитетність серед співробітників.
Волонтерів руху, як лідерів думок, компанія активно залучає в інші важливі соціальні та бізнесові проєкти
18.05 - 18.30
18.05 - 18.30
Подорожник START - Подорожник
Марія Скринник, Керівниця програми співпраці з освітніми закладами
Подорожник START – це унікальна програма, котра дає можливість ефективного професійного розвитку, самореалізації та якісного навчання. Навчання проходить пліч-о-пліч з професіоналами своєї справи, лідерами фармацевтичного ринку! Ми даємо можливість отримати безцінний досвід роботи в одній з найкращих компаній України та розвиватись разом і надалі!

18.30 - 18:35
18.30 - 18:35
Підсумки третього дня онлайн-марафону
5 жовтня 2023
14.00 - 14.10
14.00 - 14.10
Відкриття четвертого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
14.10 - 14.35
14.10 - 14.35
Штучний інтелект: Шлях від захоплення до цілісних змін - Агромат
Ірина Гнутова, Директорка Дирекції по роботі з персоналом Агромат;
Олексій Петров, Заступник директора Дирекції по роботі з персоналом Агромат
Оптимізація процесів компанії за допомогою штучного інтелекту.

Цей проект спрямований на вдосконалення внутрішніх процесів компанії у всіх напрямках діяльності із застосуванням передових технологій, виконання більшої кількості завдань меншою кількість працівників і, як наслідок, підвищення прибутків компанії.
14.35 - 15.00
14.35 - 15.00
CRAFT - Continuous Resource Planning tool - Wargaming
Інна Журавльова, HR Director Wargaming;
Анна Пономаренко, Talent Acquisition Lead Wargaming
Компанія, яка має велику кількість співробітників в різних локаціях, при цьому є досить динамічною - відкриття нових офісів, зростання вже існуючих, зміна організаційної структури, повинна мати HR системи, які дозволяють швидко опрацьовувати бізнес запити та надавати дані, що допомагають приймати ефективні бізнес рішення.
Ми створили кастомний інструмент, який дозволяє ефективно планувати хедкаунт, спрощує роботу всім залученим в процес учасникам та може бути ітегрований з іншими системами, які використовує HR.
15.00 - 15.25
15.00 - 15.25
«Молодь у фокусі: ефективний процес розвитку талантів» - МХП
Олена Азєєва, Керівниця відділу професійного навчання; Вадим Федюшкін, інженер з автоматизованих систем керування виробництвом «Миронівської птахофабрики»
Проєкт «Молодь у фокусі: ефективний процес розвитку талантів»
розроблений з метою покращення клієнтоцентричності в роботі з молоддю.
Шлях, який ми подолали для досягнення цієї мети, полягає у взаємній
зацікавленості держави, закладів освіти та роботодавців у підготовці
професійних кадрів, чиї знання, уміння й професійні компетенції
відповідатимуть вимогам сучасної інноваційної економіки.
А ми робимо це, тому що віримо, що спільними зусиллями й у тісній
співпраці бізнесу та навчальних закладів буде підготовлено нове покоління молодих фахівців, готових працювати на благо розвитку сильної та успішної України. Ми розуміємо важливість розвитку молоді для нашого бізнесу та суспільства загалом, тому створили програми, які враховують і потреби наших стейкходерів і навчальних закладів, а головне — студентів. Для студентів, які залучені до МХП у форматі дуального навчання, були сформовані індивідуальні графіки та програми навчання, що дозволило їм максимально ефективно закріплювати теоретичні знання отримані в навчальних закладах практичним досвідом в компанії.
Проєкти із залучення молоді до наших підрозділів вже продемонстрували позитивні результати та готовність стейкхолдерів масштабувати проєкт урізних напрямках.
А все тому, що ми ставимо клієнтоцентричність в центр нашої діяльності і надаємо молоді можливість отримати цінний досвід у професійному середовищі, а підприємству кваліфікованих, вмотивованих фахівців, що готові інвестувати свій потенціал у власний розвиток і розвиток МХП.
15.25 - 15.50
15.25 - 15.50
Під капотом Uklon Brand Ambassador Program: драйвери, челенджі та ключові результати - Uklon
Юлія Горощак, Head of Employer Brand, Uklon
Валерія Ісаєва, Senior Employer Brand Specialist, Uklon
Employee Brand Ambassadors Program — довгострокова програма, що залучає внутрішніх експертів та генерує контент для всіх напрямків роботи Employer Brand в Uklon. Розроблена та запущена незадовго після повномасштабного вторгнення, програма показала значущі результати для бізнесу та основних стейкхолдерів. На платформі Brand Ambassadors Program відбувається співпраця внутрішніх експертів та команди Employer Brand. Ця синергія створює справжній win-win: -амбасадори будують свій особистий бренд та отримують унікальні бенефіти; -бренд роботодавця завжди має “пальне” у вигляді свіжих ідей та залученості від експертів; -рекрутмент працює на ринку, де кандидати вже лояльні до HR бренду; -бізнес безперервно зростає адже швидко знаходить “своїх” людей в команду. Проєкт показує етапи становлення Brand Ambassadors Program та ключові інсайти та потреби бізнесу, на які опиралась команда бренду роботодавця, приймаючи рішення про подальший вектор розвитку програми мотивації, навчальних модулів, комунікаційної стратегії та інших складових. У межах презентації проєкту, поділимось, як вдалось запустити програму бренд амбасадорів у турбулентний для країни час, як організована програма “під капотом”, які результати вона приносить, та як розвиватиметься в майбутньому.
15.50 - 16.15
15.50 - 16.15
Театральна студія як інструмент розвитку персоналу - АРТЕРІУМ
Мар'яна Івашина, Керівниця Служби навчання та розвитку Галичфарм (ARTERIUM)
Театральна студія створена в 2012 році і за цей час до сьогодні на сцені виступило близько 100 співробітників, які взяли участь в 23 постановках вистав для дорослих та дітей, зйомці 10 короткометражних фільмів. Загальна кількість виступів перед різними аудиторіями - понад 100 заходів. Загальна кількість глядачів, які переглянули наші вистави за роки існування студії – понад 80 000 осіб.

Місією студії є побудова ефективної команди та розвиток основних компетенцій учасників через дарування глядачам емоцій, доносячи інформацію театральними постановками, концертами чи перформансами з естетичною, пізнавальною, освітньою та патріотичною цілями.

Основною ідеєю студії є розвиток лояльності співробітників до культури компанії та формування іміджу бренду роботодавця, як системної компанії, в якій працюють високоосвічені працівники, які поділяють цінності компанії та готові розвиватись у цій культурі через формування команди однодумців, готових реалізовувати різноманітні проєкти і розвививатись самим.

16.15 - 16.40
16.15 - 16.40
Кімберлі-Кларк – одне випробування, одна родина, одна мета - Кімберлі-Кларк
Марина Блоцька, HRBP Central Europe and I&D EMEA Кімберлі Кларк
З першого дня повномасштабного вторгнення кожен з нас регулярно чує та сам ставить питання: «Як ти?». Всього два слова вміщують у собі турботу, безпеку, надійне плече, хвилювання рідних, бажання захистити і допомогти, надію, що все буде добре.
Наш проєкт – це перш за все про підтримку один одного у щоденному вирі подій та новин, про емпатичність роботодавця та про надію. Ми вибудували комплексну систему підтримки співробітників, яка тільки зміцнила нашу корпоративну культуру та командний дух.
Перш за все ми почали з комунікацій – прозорі та відверті повідомлення від керівництва, можливість задавати будь-які питання та регулярне залучення до діалогу найвищого керівництва компанії. Усвідомлення важливості життя як найвищої цінності, забезпечення максимально комфортних умов роботи стало другою складовою нашого проекту – Starlink, powerbank та інші гаджети, про які раніше ми і не замислювались. Надання матеріальної та нематеріальної допомоги для підтримки гідного рівня життя та емоційного стану співробітників було сприйнято дуже позитивно і щиро.
Великою віхою проєкту стала підтримка співробітників, які вимушено виїхали за межі України. Ми долучили податкових консультантів, допомагали з проживанням, а також було створено мережу волонтерів серед співробітників Кімберлі-Кларк по всьому світу для підтримки українських колег та їх сімей. Окремо було узгоджено можливість релокації – можливість мати локальні трудові контракти в польському підрозділі Кімберлі-Кларк.
І звичайно, ми продовжили активну підтримку та допомога іншим українцям, використовуючи ресурси та зусилля Кімберлі-Кларк.
Все це разом призвело до надзвичайних результатів як в бізнесі, так і в показниках залученості.
16.40 - 17.05
16.40 - 17.05
WorkLab - проєкт з працевлаштування людей, що втратили роботу через війну - HR Agency Key People
Надія Савченко, CEO HR Agency Key People
WORK LAB - проект, націлений на працевлаштування тимчасово переміщених осіб та одеситів, що втратили роботу через війну. WORKLAB — 4 тижні навчання, за які кожен студент отримує індивідуальні та групові лекції і консультації з працевлаштування та адаптації до нового життя. Формуємо стратегію пошуку роботи, змінюємо сферу та безкоштовно перенавчаємо, пишемо продаюче резюме і… наступний крок — працевлаштування! Наш проект - це не тільки про резюме, сайти пошуку роботи та підготовку до співбесіди, це про індивідуальний підхід, про спілкування, про адаптацію, про віру в себе та здійснення мрій!
17.05 - 17.30
17.05 - 17.30
Open Agro University - Кернел
Ольга Кулик, Керівниця напрямку оцінки та розвитку Кернел
Проект Open Agro University створений для забезпечення компанії спеціалістами, які розуміють бізнес-процеси Агро та сучасного виробництва, молодими фахівцями з високим рівнем знань та практичними навичками у Агро та виробничій сфері, формування кадрового резерву компанії з метою мінімізації ризиків втрати персоналу внаслідок релокації, мобілізації, поточної ситуації в країні та її наслідків. А також ми робимо внесок у майбутнє країни шляхом підготовки фахівців під потреби агробізнесу України в рамках проєкту
17.30 - 17.55
17.30 - 17.55
People at Heart - Райффайзен Банк

Анастасія Левко, Керівниця з питань розвитку бренду роботодавця Райффайзен Банк
Віктор Марченко, начальник управління ефективності та оплати праці Райффайзен Банк
За останні 1,5 роки кожен українець зіткнувся з величезними викликами. У Raif ми готувалися до війни та оцінювали ризики, але реальність стала справжнім викликом, коли ключові цінності та орієнтири були фактично проявлені.

Наші співробітники є героями на фінансовому фронті. Місія Raif — підтримувати та допомагати їм у ці важкі часи, забезпечуючи їх здоров’я, безпеку та стабільність банку.

Ми підтримуємо нашу команду та український бізнес у цей складний період, пропонуючи стабільність та підтримку. Сила нашої компанії полягає в нашій кваліфікованій команді, проактивних лідерах, чітких процесах, цінностях у дії, ефективній комунікації та адаптивній співпраці. Завдяки цим принципам ми пережили 1,5 роки війни, утримали наших співробітників і продовжили цифрову трансформацію нашого банку, керуючись нашим основним принципом: «Люди серцем».

«Люди серцем» — це більше, ніж стратегія догляду; це філософія, яка спрямовує наші щоденні дії. У Raif ми віримо, що кожна мить у житті співробітника є важливою: успіхи, невдачі, розвиток, безпека та здоров’я. Ми глибоко поважаємо наших колег, прагнемо зробити кожну мить значущою та приносити задоволення.

17.55 - 18.20
17.55 - 18.20
Культурна трансформація: від радянського минулого до нової державної служби за 4 роки - НАЗК
Оксана Козлова, Керівниця відділу організаційного розвитку Управління по роботі з персоналом НАЗК
Як сформувати команду ціннісних, професійних, проактивних людей?
Створити місце сили, де вони зможуть реалізувати свій потенціал.
Побудувати відкриту культуру.
Створити комфортні умови праці та можливості для розвитку.
Дати відчуття приналежності до суспільно важливої справи. Відчуття, що працівники власноруч можуть творити зміни, а не приходити на роботу тільки «заради роботи».
За 4 роки НАЗК пройшло шлях культурної трансформації: від органу радянського зразка до нової державної служби.
Відкритість менеджменту, рекрутинг, адаптація, навчання та розвиток персоналу, ефективна внутрішня комунікація, інноваційна система постановки цілей та оцінки результатів роботи – все це допомогло нам сформувати команду ціннісних, професійних, амбітних доброчесних людей, які будують нову Україну.

Якщо ви досі думаєте, що державна служба - це про сірі будні та одноманітні задачі, то запрошуємо вас ближче познайомитися з НАЗК як роботодавцем.
18.20 - 18:25
18.20 - 18:25
Підсумки четвертого дня онлайн-марафону
10 жовтня 2023
14.00 - 14.10
14.00 - 14.10
Відкриття п'ятого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
14.10 - 14.35
14.10 - 14.35
Професійна орієнтація. Кар'єра. Підприємництво - проєкт, що реалізує компанія Booster Development за підтримки USAID
Наталія Слинько, операційна директорка grc.ua, керівниця агенції з підбору персоналу
Наталія Дзюба, керівниця проєкту "Професійна орієнтація. Кар'єра. Підприємництво", Засновниця школи HRM-BA, Віце-президент СМС-Ukraine, власниця консалтингової компанії "Booster&Development"
"ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. КАР'ЄРА. ПІДПРИЄМНИЦТВО" - масштабний всеукраїнський проєкт, що допомагає працевлаштуватися сотням вимушених переселенців.
Мета проєкту: сприяння працевлаштуванню, самозайнятості, започаткуванню або відновленню підприємницької діяльності серед ВПО та інших вразливих груп населення.
Наша команда складається із кваліфікованих менторів, тренерів та hr-ів, які створили новий підхід в напрямку працевлаштування ВПО. Ми не просто вчимо людей, як правильно скласти резюме - ми змінюємо уявлення про те, як шукати роботу. Наші учасники вчаться оцінювати свої компетенції, вивчають різні статегії пошуку роботи, вчаться комунікувати із роботодавцем та будувати партнерські відносини. У кожної групи є ментор, який допомагає виявити сильні сторони учасників та отримати бажаний офер. ВПО стикаються у працевлаштуванні із зовсім іншими викликами і проблемами, ніж звичайні громадяни України. І ми побудували наш підхід до працевлаштування відповідно для їх потреб.
14.35 - 15.00
14.35 - 15.00
Система надання зворотного зв’язку MyTeam - Wargaming
Інна Журавльова, HR Director Wargaming;
Анастасія Черніченко, HRBP Wargaming
Катерина Руденко, HR Operations Specialist Wargaming
Люди працюють ефективно, коли:
  • Розуміють свої цілі, задачі та очікування
  • Отримують регулярний фідбек про те, що вони вміють робити добре, що і як можуть покращити, які задачі найбільш пріоритетні та вимагають фокусу найближчим часом
  • Знають свої сильні сторони та зони розвитку, розуміють, як їх покращувати
Менеджер будує ефективну та мотивовану команду, коли:
  • Розуміє як його команда допомагає компанії досягати бізнес-цілі та вміє пов'язати регулярність діяльності з бізнес-результатами
  • Розуміє "ресурсний" стан своїх людей
  • Регулярно та доцільно надає та запитує зворотний зв'язок по своїй команді для оцінки та покращення мотивації та ефективності
  • Допомагає працівникам розвивати, будувати професійну та/або керівну кар'єру в компанії
15.00 - 15.25
15.00 - 15.25
Автоматизація цілепокладання OKR та оцінки результативності в системі SAP SuccessFactors- МХП
Ольга Кельдюшова, Керівниця відділу проектної ефективності МХП
Автоматизація процесів перформансу в МХП дозволила нам підвищити ефективність персоналу, а також прозорість та синхронізацію крос-функціональних напрямів всередині компанії.

Втілення проєкту допомогло створити «єдине вікно» для процесів
управління талантами, як для співробітників HR, так і для залучених
співробітників компанії.
Також вдалось досягнути покращення користувацького досвіду щодо
процесів управління талантами.
15.25 - 15.50
15.25 - 15.50
МХП поряд - МХП
Олена Бойченко, Директорка управління захисту здоров’я та безпеки співробітників МХП
Концепцію під назвою "МХП поряд. Програма життєстійкості" розробила велика команда з понад 10 підрозділів МХП. Це керівники, HR-бізнес-партнери, команда охорони праці, юристи, фінансисти, комунікаційники, медичні працівники, психологи. Зараз за цією програмою в компанії. працюють із сотнею працівників, які повернулись із фронту.
Вже на початку повномасштабного вторгнення в компанії розуміли, що потрібен план роботи з відважними колегами, які відправилися на службу у Збройні Cили України, Територіальну оборону та добровольчі батальйони.
Для кожного працівника, який повертається з фронту, розробили
індивідуальну програму реінтеграції. Розраховуємо, що вона триватиме від 6 місяців до 1,5 року, залежно від потреби кожної людини. В процесі реінтеграції виділили чотири ключові етапи

  • юридичне консультування
  • фізична та психологічна реабілітація
  • рескілінг або створення спеціальних робочих місць
  • розвиток соціальних зв’язків і громадського впливу
Окремо ми працюємо і з членами громад. В межах проєкту «Варто РОБИти своє» у кооперації з Українським ветеранським фондом при Мінветеранів – ветерани та їхні родини можуть отримати гранти на розвиток власного бізнесу.

15.50 - 16.15
15.50 - 16.15
ПУМБ Live: діалог з лідерами банку – сучасно, відкрито, щиро! - ПУМБ
Тетяна Костюченко, Заступниця голови Правління по роботі з персоналом ПУМБ;
Світлана Тихоненко, Начальниця Управління з розвитку бренда роботодавця ПУМБ;
Тетяна Винарська-Колесник, Начальниця відділу корпоративних диджитал-комунікацій і програм лояльності ПУМБ
У 2023 році був впроваджений проривний діджитальний формат щирої оперативної відкритої комунікації лідерів банку рівня Board з усією командою ПУМБ.
Прямі YouTube-ефіри стали не лише новим трендовим форматом комунікацій з лідерами, а й майданчиком для:
  • об’єднання людей навколо допомоги ЗСУ та один одному під час війни
  • підтвердження нашого EVP «Become digital, stay human!»
  • посилення духу незламності та єдності команди, що голосом співробітників народило наш слоган 2023 року «Сміливі бути…» (…відвертими, …діджитальними, …прибутковими).
100% (!) опитаних співробітників хочуть продовжувати цей формат.
Що це дало?
СЕО ПУМБ Сергій Черненко високо оцінив проєкт та підкреслив: «ПУМБ Live якісно і кардинально змінив комунікацію Правління банку з людьми. Ми перейшли від заздалегідь заготовлених звичних для всіх презентацій до живого щирого діалогу. Що приємно вразило – сміливість співробітників ставити найгостріші запитання, а лідерів – людяно та щиро відповідати та краще розуміти, що саме хвилює нашу команду в цей непростий час. Впевнений: довіра – основа високоефективної команди, яка здатна виконати найамбітніші цілі. Наш надприбуток за 5 місяців 2023 це доводить».
Як це було досягнуто? Завдяки впровадженню регулярних YouTube-стрімів з можливістю ставити найгостріші та найактуальніші запитання і 100% отримувати вичерпні відповіді.
Особиста залученість лідерів банку до допомоги Захисникам та країні сприяла залученню нових учасників до фондів допомоги співробітникам та збору понад 3 млн грн (понад 2 млн 400 тис. грн до Фонду допомоги мобілізованим співробітникам ПУМБ та понад 700 тис. грн до фонду програми «Каса взаємодопомоги»). Всього ПУМБ протягом війни надав підтримку ЗСУ на суму понад 91 млн грн.
Як це змінило корпоративну культуру? Новий діджитальний формат сприяв поглибленню культури Agile (швидко, просто, людяно), посиленню нашого EVP («Become digital. Stay human!»). Люди відчули відкритість, прозорість, відсутність бар’єрів, а головне – під час війни об’єднались навколо допомоги в ціннісно потужну команду однодумців і патріотів. Це підвищило рівень залученості персоналу, що є головним HR-показником ефективної роботи.
16.15 - 16.40
16.15 - 16.40
Спільний шлях до перемоги - Аврора-мультимаркет
Ольга Правда, Директорка з людського капіталу Аврора-мультимаркет;
Віталій Жигура, Керівник відділу корпоративного навчання Аврора-мультимаркет
Коли відбулося повномасштабне вторгнення функціонування мережі стало під загрозу. К-сть діючих магазинів на момент повномасштабного вторгнення 859 – 145 (яких зруйнованих, окупованих, закритих магазинів). Тобто наша нова точка відліку 714 магазинів. Це внесло корективи в плани компанії. Запланований розвиток мережі відійшов на другий план і ми сфокусувалися на необхідності сталого функціонування бізнесу. Звичайно подолати такий виклик не можливо без вмотивованих людей, які прагнуть пройти цей шлях до перемоги разом з компанією. Тому в нашому проєкті ми сконцентрувалися на підтримці і залученості співробітників.
16.40 - 17.05
16.40 - 17.05
Global EVP Assistant - Sigma Software
Юлія Остроух, HR директорка в Sigma Software
Вєроніка Шеіна, HR Business Partner в Sigma Software
Компанії, що швидко зростають та йдуть шляхом глобалізації, неминуче стикаються з необхідністю трансформувати HR-функцію, диверсифікувати власний EVP, щоб успішно вибудовувати свій HR-бренд у різних країнах, надаючи фахівцям по всьому світу саме ту підтримку, яка їм необхідна та враховуючи їхні потреби і умови країн, де вони проживають.
Розроблена компанією Sigma Software власна платформа Global EVP Assistant діджиталізує та значно спрощує роботу з фахівцями в різних країнах, оптимізує роботу HR-спеціалістів, надаючи прозору та зрозумілу інформацію фахівцям про всі можливості, які надає компанія.
Розроблена силами фахівців компанії, система враховує всі потреби бізнесу та дозволяє зосередитись на стратегічних цілях, зберігши корпоративні підходи та принципи, що передбачають фокус на людях, рівні можливості та всебічну підтримку для кожного фахівця, незалежно від місця перебування.
17.05 - 17.30
17.05 - 17.30
СУПЕРФОРІВЦІ незламні = незламна Фора - Фора
Антоніна Жебровська, Директорка по персоналу Фора;
Світлана Сучкова, Керівниця департаменту з внутрішніх комунікацій та корпоративної культури Фора;
Анна Суходольська, Начальниця відділу з формування іміджу роботодавця
2021. Ритейл – важка праця. При цьому Фора була і залишається роботою, яку легко любити. Ми пишаємося нашими командами, магазинами, власним виробництвом та е-соm. Ми знаємо, що наша команда дійсно суперова й ми починаємо звати себе СУПЕРФОРІВЦЯМИ.
23 лютого 2022 року. Фора – це 10 867 співробітників, 281 магазин, 2 найсучасніші розподільчі центри, та 1 м'ясний розподільчий цех. Основна концентрація наших магазинів – м. Київ та Київська область.
24 лютого 2022. Ритейл – критична інфраструктура.
Перші вибухи поряд із нашими магазинами. Найвигідніше – закритися та перечекати.
Але СУПЕРФОРІВЦІ з Україною. В цей день відкрилися всі магазини мережі. Перша й найголовніша суперсила – сміливість залишитися. Не просто в країні, а й на своєму робочому місці.
Наша місія: Годувати людей.
Березень. 27 магазинів в зоні бойових дій. 2 розподільчі центри зруйновані.
Ми не закривали філіали до останнього, але все ж таки розпочали «консервацію» магазинів.
СУПЕРФОРІВЦІ працювали в будь-яких умовах: під обстрілами, в окупації, у сховищах, у підвалах… Що б там не летіло з неба, щоб не передавали в новинах, твій магазин біля дому продовжує працювати для тебе.
Квітень. ~6 000 співробітників, 175 магазинів, 1 м’ясний розподільчий цех. Але вже почали «розконсервацію», відновили доставку, навчання персоналу, відкрили перший з ушкоджених після окупації магазинів.
Осінь. ~8 200 співробітників, 287 магазинів, м’ясний розподільчий цех, 3 розподільчих центри. Перший блекаут. СУПЕРФОРІВЦІ засяяли без світла – наші магазини працювали!
Зима-весна 2023. Документальний фільм – голос та віддзеркалення кожного СУПЕРФОРІВЦЯ: «ФОРА НЕЗЛАМНА».
Червень 2023. 317 магазинів, відновлено 4 зруйнованих магазини, понад 10 000 співробітників, м’ясний розподільчий цех, 3 розподільчих центри.
СУПЕРФОРІВЦІ все ще працюють під обстрілами. СУПЕРФОРІВЦІ все ще боронять Україну зі зброєю в руках на фронті. СУПЕРФОРІВЦІ все ще сяють без світла. СУПЕРФОРІВЦІ все ще тримають економічний тил.
СУПЕРФОРІВЦІ незламні!
Фора вдосконалюється. Фора розширює свою географію. Фора продовжує піклуватися про Україну. Фора підтримує сили оборони України. Фора оголошує нові благодійні збори.

Фора незламна, але лише завдяки СУПЕРФОРІВЦЯМ, лише завдяки нашій єдності!
17.30 - 17:35
17.30 - 17:35
Підсумки п'ятого дня онлайн-марафону
12 жовтня 2023
14.00 - 14.10
14.00 - 14.10
Відкриття шостого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
14.10 - 14.35
14.10 - 14.35
Підтримка ментального здоров’я співробітників - МХП
Юлія Горбачова, Керівниця групи психологів МХП
Проект Wellbeing ґрунтується на комплексному підході до благополуччя, який враховує взаємозв'язок між фізичним, емоційним та соціальним станом людей. Благополуччя (або добробут) співробітників – це частина загальної корпоративної культури, без якої сьогодні не обходиться жодна розвинена компанія. Воєнні дії можуть мати серйозний вплив на психологічний стан людей, особливо на тих, хто безпосередньо залучений до конфлікту або працює у воєнних умовах. Для зменшення негативного впливу ми використовували підходи для підтримки ментального здоров'я співробітників у воєнний час:
1. Своєчасне надання інформації та навчання: забезпечення співробітників актуальною та достовірною інформацією щодо ситуації на передовій або в воєнній зоні зменшує почуття невизначеності та тривоги. Крім того, проведення навчальних семінарів та тренінгів щодо стресу, травми та способів копінгу може допомогти співробітникам управляти своїм психологічним станом.
2. Психологічна підтримка: забезпечення доступу до психологічної підтримки та консультування є важливим кроком. Команда з 10 психологів працює зі співробітниками, допомагає їм впоратися з травматичними досвідом та стресом, а також розвиває навички копінгу в офлайн та онлайн форматі.
3. Соціальна підтримка: формування спільноти та підтримування взаємодії між співробітниками завдяки проведенню тренінгів, воркшопів.
4. Гнучкі робочі графіки та відпочинок: створена нова операційна модель шляхом надання графіку роботи гібридного формату, періодичних вихідних днів або можливостей для відпусток
14.35 - 15.00
14.35 - 15.00
SPD Praise: Building recognition culture during wartime - SPD Technology
Анастасія Яворська, Head of People, SPD Technology
SPD Praise - це проєкт, спрямований на розвиток культури визнання, вдячності та підтримки серед колег в умовах нестабільності, а також формування продуктивного, здорового та приємного середовища роботи, де колеги цінують одне одного та компанію.

В рамках проєкту колеги мають змогу швидко та приємно дякувати одне одному за допомогу, підтримку, командну роботу, досягнення, знання, цікаві та креативні ідеї чи рішення, рівень техстеку та інше. Причин мало не буває, а дякувати можна хоч щодня!

Reasons to be grateful everyday!
15.00 - 15.25
15.00 - 15.25
Продуктивність через навчання в воєнних умовах - Корпоративний університет "Нова пошта"
Володимир Малічевський, ректор Корпоративного університету "Нова пошта"
Наш проєкт "Продуктивність через навчання в воєнних умовах", був направлений на створення програм та моделі навчання, що зможе вплинути на операційні показники підрозділів і забезпечити необхідний об’єм навчених кваліфікованих менеджерів. Нова Пошта пережила заміну 30% середнього менеджменту новачками в перші місяці війни, і при цьому, почала зростати та розвиватися в інших країнах Європи, що знов стимулювало активне пересування менеджменту в межах різних представництв.
Одночасно з цім, активно почав розвиватися проєкт з провадження Лін методології в Нова Пошта. Так виникла надзвичайно велика потреба в навчанні великого об’єму менеджменту та розробки керованої моделі кар’єрного зростання (позитивної селекції).

В процесі вирішення цього завдання, нам треба було адаптувати начальні програми, методику викладання, модель розвитку менеджменту «знизу верх», і на основі цього, запустити модель позитивної селекції персоналу, щоб забезпечити просування кращих та здатних до розвитку.
Цей проєкт показав, що в умовах війни це можливо, і нам дійсно вдалося зробити такі програми, які демонструють стійку кореляцію з позитивними операційними показниками випускників.
15.25 - 15.50
15.25 - 15.50
Штаб підтримки Перевершників - Сільпо та Fozzy Group
Оксана Демчук, Head of corporate culture projects;
Оксана Баглай, Senior digital HR project manager
Коли над головою літають ракети, ти рятуєш своїх рідних та близьких, втрачаєш розуміння та впевненість, що буде далі і як жити далі, важливо, щоб поряд знайшовся той, хто підтримає та допоможе пройти через усі негаразди. Таким помічником для наших колег став Штаб підтримки Перевершників (саме так ми називаємо працівників нашої компанії, бо якщо ми щось робимо, то робимо це супердобре – неперевершено).
З другого дня війни й дотепер ми на постійному зв’язку з кожним нашим співробітником, готові допомогти знайти рішення та вихід з надскладних ситуацій.
Наш проект про турботу. По справжнє, щире, безкорисне бажання допомогти.
Кожен, хто звертається у Штаб, гарантовано отримує допомогу. Ми вирішуємо проблеми евакуації, переміщення, розшукуємо та доставляємо рідкісні ліки, розшукуємо зниклих людей, надаємо матеріальну та гуманітарну допомогу, опікуємося дітками, надаємо психологічну допомогу, реінтегруємо ветеранів та багато-багато іншого.
Усі хто, до нас звертався висловлюють неймовірну вдячність, бо у більшості випадків — кейси про виживання. Багато чи мало ми зробили за час повномасштабної війни? Це вирішувати не нам, та ми точно не зупиняємось. Ми допомагали і будемо допомагати Перевершникам стільки, скільки це буде потрібно.

15.50 - 16.15
15.50 - 16.15
EPAM Pre-Junior Program – освітні та профорієнтаційні можливості для старшокласників в часі війни – EPAM
Денис Гриньов, керівник освітніх програм ЕРАМ Україна та віце-президент з освітніх питань Асоціації ІТ України
Pre-Junior Program – проєкт для старшокласників, який знайомить школярів з ІТ-галуззю, а також дає більш глибокі знання за напрямками С#, комп'ютерні мережі та хмарні технології, FrontEnd. Програма покликана через спілкування з практиками зруйнувати стереотипи щодо ІТ-професій та дати можливість зробити усвідомлений вибір майбутньої професії. За результатами дослідження понад 70% опитаних стверджують, що програма допомогла їм у виборі майбутньої професії.
Pre-Junior має вплив на формування майбутнього покоління фахівців, але також впливає на сучасних фахівців, колег EPAM, які залучені до проєкту. У відповідному опитуванні всі вони зізналися, що пишаються тим, що беруть участь в подібних освітніх ініціативах і відчувають свій вплив на позитивні зміни в країні та індустрії зокрема.
16.15 - 16.40
16.15 - 16.40
Growth Mindset: Creating opportunities, pursuing growth - Intellias
Роман Гапачило, VP, Talent Management Intellias
Концепція Growth Mindset давно відома у бізнесі. Вперше її запропонувала професорка Стенфордського університету Керол Дуек у своїй книзі "Менталітет: Нова психологія успіху". Суть концепції полягає у тому, що наш успіх залежить від часу і зусиль, які ми докладаємо, щоб його досягти, а помилки є частиною процесу зростання. Ця концепція була адаптована до бізнес-процесів і перетворилася на справжню філософію, яка має допомагати людям розкривати їхній потенціал.
Growth Mindset в Intellias – це набір ініціатив, об'єднаних загальною метою – забезпечити стійкий ріст на кожному рівні: ріст бізнесу, ріст
команд та особистий професійний розвиток і кар'єрний ріст наших співробітників. Впровадження принципів Growth Mindset покликане
допомогти компанії на шляху до глобального зростання, а також
заохотити кожного спеціаліста компанії самостійно керувати своїм
професійним розвитком та досягати кар’єрних вершин. Впровадження принципів Growth Mindset відбувається як на стратегічному рівні – внесення мислення зростання до списку цінностей компанії – так і на рівні процесів – створення платформ і програм, що спрямовані на професійне зростання й навчання.
16.40 - 17.05
16.40 - 17.05
Телеграм середовище для співробітників - Нова пошта
Анастасія Ялова, Керівниця відділу з розвитку HR-бренду Нової пошти;
Катерина Славинська, проєктна менеджерка з розвитку HR-бренду Нової пошти
З 2500 працівників у телеграм каналі на початку пандемії телеграм середовище значно виросло. Окрім новин, з’явився розважальний контент. Ми щодня робили пости, проводили конкурси, опитування, збирали колег на різні події. У січні 22-го кількість підписників зросла до 20 тисяч.
З початком повномасштабної війни телеграм-канал Нової пошти став основним джерелом інформації, а також платформою для постійної підтримки. 25 лютого ми створили чат, де постійно спілкуються 7000 працівників Нової пошти. Наприкінці весни ми розширили телеграм середовище -створили мовні клуби, читацький клуб, психологічний клуб, футбольні та бігові.
З виходом Нової пошти на ринки Європи ми створили канал та чат для кожної країни.
17.05 - 17.30
17.05 - 17.30
ФАРМГЕРОЇ - фармацевтична компанія Подорожник
Ірина Болеста, Керівник відділу реклами та PR Подорожник
Під обстрілами й окупацією: про роботу ФАРМ ГЕРОЇВ Подорожника Найбільша мережа аптек України "Подорожник" створила проєкт "ФАРМ ГЕРОЇ" про своїх працівників. Колектив компанії та українське суспільство дізнаються героїчні вчинки фармацевтів під час війни.

"Ми пишаємося кожним нашим ФАРМ ГЕРОЄМ і захоплюємося їхньою сміливістю. Я особисто нагороджував їх срібним нагрудним значком за сумлінну працю та відданість своїй справі у нелегкі часи. Для мене честь тиснути руку людям, які гідно виконують місію та цінності Подорожника. Нагороди від мене особисто та інших топменеджерів компанії отримали 370 наших ФАРМ ГЕРОЇВ", – розповів СЕО мережі Тарас Коляда.

Усі історії проєкту різні та з різних регіонів України. При цьому їх об’єднує один сенс – кожен ФАРМ ГЕРОЙ, попри ризики та небезпеку, надавав і продовжує надавати якісну фармопіку. Адже турбота про здоров’я людей на першому місці.
17.30 - 17:35
17.30 - 17:35
Підсумки шостого дня онлайн-марафону
17 жовтня 2023
14.00 - 14.10
14.00 - 14.10
Відкриття сьомого дня онлайн-марафону
Лариса Онипко, лідерка Премії HR-бренд
14.10 - 14.35
14.10 - 14.35
Talent Council - МХП
Олександра Мурай, менеджерка з розвитку компетенцій персоналу напряму CBD та CLC;
Петро Пшеничний, менеджер з розвитку компетенцій персоналу напрямку «Агро»
Впроваджувати масштабні зміни в процесах управління талантами в наш час – це виклик для сміливих компаній. У 2022 році ми в МХП розпочали трансформацію підходу до кадрових призначень та управління карʼєрою. І вважаємо, що це на часі! Прозорі та системні підходи, справедливі критерії та принципи відбору внутрішніх кандидатів на вакансії в компанії – це те, що нас підсилює як організацію та мотивує наших співробітників розвиватись і зростати в МХП. Бо МНР – це Many Happy People.
14.35 - 15.00
14.35 - 15.00
Сильний ти, сильний бізнес, сильна Україна - PepsiCo
Надія Ганчо, Керівниця відділу персоналу корпоративні функції PepsiCо;
Євгенія Подолян, Фахівчиня з розвитку бренду роботодавця PepsiCo
Компанія PepsiCo прагне бути швидшими, сильнішими і кращими в усіх сферах діяльності. Як роботодавець, ми намагаємось бути швидшими в реагуванні на потреби та очікування наших співробітників. Бути сильнішими для нас означає, що ми інвестуємо свої ресурси у розвиток наших талантів та культуру задля досягнення чудових результатів. І кращими в обранні шляхів відповідального досягнення мети з турботою про планету та людей.
З початку воєнної агресії ми сфокусувалися на підтримці співробітників та їхніх родин. Ми зупинили роботу всіх виробничих комплексів, щоб убезпечити наших людей та дати їм можливість подбати про рідних. З квітня 2022 року ми поступово почали відновлювати роботу наших виробництв.
У ці важкі часи ми максимально мобілізували всі сили та можливості задля того, щоб кожен співробітник та його родина не залишились на одинці, мали відчуття стабільності та перспектив, відчули турботу родини PepsiCo.
Наш проєкт мав на меті забезпечити:
  • М’яку адаптацію та підтримку співробітників і бізнесу до жахливих подій та наслідків, спричинених війною
  • Забезпечення більш пріоритетних напрямків роботи компанії необхідними людськими ресурсами
  • Задоволення потреб у професійному розвитку співробітників
  • Надання додаткових можливостей навчання та розвитку співробітникам для подолання майбутніх викликів та впевненості у власній конкурентоспроможності на ринку праці
15.00 - 15.25
15.00 - 15.25
«Зберегти дані в хмарах AWS» - допомога українським університетам від ЕРАМ під час війни - ЕРАМ
Денис Гриньов, Керівник освітніх програм ЕРАМ Україна та віце-президент з освітніх питань Асоціації ІТ України
Зберегти дані в хмарах AWS» - проєкт реалізований волонтерською ІТ-спільнотою в EPAM за підтримки AWS, покликаний допомогти університетам зберегти дані та інтелектуальні напрацювання для продовження роботи під час війни. В результаті проєкту було збережено дані критичної інфраструктури для 25 українських вишів, частина з яких постраждала від повітряних атак, окупації та відсутності стабільного енергопостачання.
Завдяки цьому проєкту 180 тисяч українських студентів змогли продовжити навчання під час війни, що складає близько 20% від загальної кількості в Україні. А викладацький склад вишів продовжив працювати та навчати молодь.
Проєкт триває, оскільки загроза для освітніх установ зберігається.
«Зберегти дані в хмарах AWS» - це приклад згуртованої роботи бізнесу та освіти задля забезпечення безперервності навчальних процесів, адже інвестиції в освіту сьогодні є запорукою відновлення та розвитку країни в майбутньому.
15.25 - 15.50
15.25 - 15.50
"Achieving the organisational and people priorities" - PwC
Ірина Блінова, Сертифікована CHRM, CIPD Assoc, Директор Академії PwC
Як виграти сьогоднішню гонку при бігу у завтрашній. Економічні перспективи економік регіону Центральної та Східної Європи та світу, погляд керівників найбільших компаній:
· Основні загрози у найближчі 12 місяців та 5 років
· План дій та заходи, які планують компанії, як відповідь на нестабільність
· Інвестиції у персонал та технології для забезпечення стійкості бізнесу

2. Від цілей бізнесу до задач на рівні управління персоналом:
· Ключові пріоритети для компаній сьогодні, погляд світової спільноти HR
· Усунення прогалин у навичках як головний пріоритет для компаній сьогодні
15.50 - 16.15
15.50 - 16.15
Charity week - Avenga
Лілія Колівошка, Employer Branding Director Avenga
Як часто ви чули історії про те, як українські IT компанії об'єднуються та реалізовують спільні проекти?

Ми в Avenga не тільки чули, але й стали творцями такої історії. Замість традиційних святкувань Дня тестувальника та Дня програміста ми провели благодійний Charity Week, який об’єднав навколо себе освітні лекції, гаражний розпродаж, стендап та згуртував навколо себе інші українські IT компанії, такі як Just Answer, KindGeek та Abto Software.

Charity Week - це унікальна історія про згуртованість IT індустрії, коли, на перший погляд різні компанії об'єдналися навколо спільних цінностей і єдиної мети - допомогти Збройним Силам України. Але саме головне - це історія, яка матиме продовження і вже цієї осені ми готуємось до наступного Charity Week, який об’єднає навколо себе ще більше партнерів та активностей.
16.15 - 16.40
16.15 - 16.40
Проєкт Казка "Троль, вантажний літак та чарівна веселка" - Нова пошта
Анастасія Ялова, Керівниця відділу з розвитку HR-бренду Нової пошти
У 2020 році ми опублікували казку про супергероїв-помічників Святого Миколая “Троль, велетун та диво-автівка”, щоб розповісти дітям співробітників про роботу їхніх батьків. Наступного року світ побачила казка “Троль, зореліт та космічний камінчик”.
У 2022 році ми вирішили не оминати тему війни, тому для створення казки “Троль, вантажний літак та чарівна веселка” залучили дитячих психологів, аби книга мала терапевтичний ефект.
Продовженням третьої казки стала її візуалізація пісочною анімацією, яку ми презентували маленьким новопоштовцям напередодні Нового року.
У 2023 році ми готуємо продовження серії та плануємо створити анімований мультфільм за мотивами вже нової історії, де усіх героїв будуть озвучувати співробітники Нової пошти.
16.40 - 17.05
16.40 - 17.05
Епіцентр Майбутнього - залучення талановитої молоді - Епіцентр
Ксенія Бєляєва, HRBP, управління талантами та робота з брендом роботодавця Епіцентр;
Лариса Петрова, Менеджерка освітніх проєктів Епіцентр;
Максим Іванов, Менеджер освітніх проєктів Епіцентр
“Епіцентр майбутнього” - це інноваційна програма, метою якої є залучення та подальший розвиток талановитої молоді що навчається у закладах освіти нашої країни.
Програма спрямована на створення тісних зв'язків між академічним середовищем та реальним бізнес-світом.

Програма складається з послідовних компонентів, а саме:
  • практична підготовка студентів в офлайн та онлайн форматах;
  • реалізація освітніх проектів;
  • впровадження дуальної освіти.
Практична підготовка в ГК «ЕПІЦЕНТР К» надає можливість студентам познайомитися з компанією з середини. Одержати важливий практичний досвід, покращувати власні професійні навички та зрозуміти, як вони можуть застосувати свої академічні знання на практиці. Студенти мають можливість зрозуміти наші цінності та культуру.

17.05 - 17.30
17.05 - 17.30
Проєкт Job Levelling - Wargaming
Інна Журавльова, HR Director Wargaming;
Катерина Клименюк, HR Administrator;
Анна Сідорук, HRBP Wargaming
Компанія, що має велику кількість співробітників у різних локаціях та культурах повинна впроваджувати інновації. Організаційна структура впливає на кожен напрямок бізнесу. Коли кількість персоналу зростає, кожній компанії потрібно знаходити ефективні способи організації робочих місць. Надійний підхід до вирівнювання робочих місць означає кращу комунікацію зі співробітниками, чіткіше визначені кар’єрні шляхи та структуру заробітної плати з більшою відповідністю ринку, а також багато інших переваг.

Ми описуємо метод створення структури, яка має сформульовані кар’єрні шляхи для різних робочих груп і яка може підтримувати глобальну організацію.
17.30 - 17.55
17.30 - 17.55
Глобальний ланцюжок допомоги чотирилапим - Kormotech
Аліна Смишляк, Керівниця служби зовнішніх комунікацій Kormotech
З 2019 року ми будуємо глобальний ланцюжок допомоги тваринам, мета якого – покращити життя чотирилапих та трансформувати ставлення до тварин у всій Східній Європі. У нашій картині світу тварини – не забавка, не власність, вони є повноцінними членами суспільства. І наша задача – на всіх рівнях створювати комфортні умови для співіснування людей і тварин. Соціальні проєкти Кормотех – для тварин та їх людей. Покращуючи життя чотирилапих, ми даруємо їх власникам щастя спілкування із здоровими та щасливими улюбленцями. Кожна складова цього глобального ланцюжка має свою місію і призначення: Ініціатива Save Pets of Ukraine про «нагодувати та врятувати» – це глобальна система залучення та розподілу допомоги від міжнародних донорів та компанії Kormotech, покликана нагодувати на рятувати тварин, що постраждали від війни, а також допомогти притулкам покращити систему опіки та прилаштування тварин. LOOK 4 PAWS про «прилаштувати» – платформа з популяризації адопції, де можна як розмістити тваринку, так і обрати свого улюбленця; Optimeal Expert про «лікувати» – школа підвищення кваліфікації ветеринарів; Optimeal Expert 9100 про «розвивати відповідальність та відданість» – цілодобовий безкоштовний мультиканальний сервіс вет-турботи, лікарі якого надають першу допомогу онлайн та допомагають записатись на прийом до найближчої працюючої клініки.


17.55 - 18.20
17.55 - 18.20
Усе можна вирішити парою кліків - Аптечний холдинг АНЦ
Юлія Кузьменко, Директорка з персоналу АНЦ
Цінність працівника в наш час не потребує додаткового наголосу. І задача роботодавця забезпечити гідний рівень роботи не лише фінансовою мотивацією. Я пишаюсь тим, що весь ТОП склад аптечного холдингу, розуміє це. І прикладає максимум зусиль для покращення бізнес-процесів, мінімізації «ручних» процесів та залучає сучасні технології для цього.

В АНЦ думка одного співробітника (який не обов’язково ТОП менеджер) змінює проєкт на 180 градусів, і це дає шалений результат.
В наш час, як ніколи, важливо мати надійну команду. Тоді усі складнощі здаються не страшними.
18.20 - 18:30
18.20 - 18:30
Підсумки сьомого дня онлайн-марафону
Реєстрація обов'язкова.
Донат наближає нашу перемогу

*Одна реєстрація на усі дні марафону.