Автори проєкту:
Лана Сінічкіна – партнер Arzinger, адвокат, спів-керівник індустріальної практики охорони здоров’я та фармацевтики, а також практики антимонопольного та конкурентного права, практики публічних закупівель, антикорупційного комплаєнсу та етики бізнесу, керівник індустріальної практики харчової промисловості
Вероніка Бодашко – HR Директор
Андрій Білецький – менеджер з підбору та адаптації персоналу
Опис проєкту:
BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND: крок у майбутнє успішної юридичної кар’єри
Молодь і студенти губляться у різноманітті напрямків юридичної професії. Для їх самовизначення, навчання та успішного старту був створений проєкт BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND.
З появою на ринку юридичних професій нових напрямів, гостро постало питання впровадження в освітню програму нових знань. Система реагує повільно, а потреби клієнтів ринку юридичних послуг постійно зростають.
Завдяки проєкту BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND цю різницю можна нівелювати. Новітні практики, які не вивчаються в університетах, можна отримати лише у носіїв знань – практикуючих юристів.
Тому Arzinger Law Firm взяла на себе відповідальність та зробила комплексний всеукраїнський онлайн навчальний проєкт, в якому провідні юристи поділились зі студентами-правниками практичними знаннями у тих галузях права, які будуть перспективні в майбутньому, а попит на спеціалістів у цих сферах зростає все більше з кожним роком! Понад 300 студентів із різних міст України отримали як теоретичні знання, так і практичні поради від практиків.
12 спікерів, 11 тем, 31 лекція та 3 місяці інтенсивного онлайн навчання допомогли студентам зрозуміти, в якій сфері права вони бачать своє професійне майбутнє.
Ми сподіваємось, що учасники нашого навчального проєкту вже можуть більш впевнено для себе вирішити, чим саме їм займатись та куди рухатись у кар’єрі.
BRAND NEW PRACTICES IN DEMAND – це крок назустріч майбутньому, який можна зробити вже сьогодні!