Блог

Фонд «Повернись живим» став благодійним партнером проєкту «Премія HR-бренд»

В наш час дуже важливо не лише організовувати професійні івенти чи вести проєкти, але й враховувати благодійну складову будь-якої діяльності. В умовах війни та складної економічної ситуації, підтримка та допомога тим, хто її потребує, стають надзвичайно важливими.

Партнерство фонду «Повернись живим» та проєкту «Премія HR-бренд» підкреслює нашу готовність сприяти позитивним змінам у суспільстві.

В рамках співпраці ми будемо збирати кошти на навчання саперів та допомагати із проєктами, які займаються розмінуванням територій нашої держави. 30% коштів від проданих квитків з масштабної конференції «Премія HR-бренд», що відбудеться 5 грудня 2024 року, ми перерахуємо у фонд «Повернись живим».

«Сьогодні повномасштабна війна, що триває в нашій країні, ставить перед суспільством надзвичайні виклики. Допомога та підтримка благодійних проєктів є не лише актом милосердя, але й вираженням нашої солідарності та готовності діяти для спільного блага. Кожен з нас, підтримуючи благодійні ініціативи, здатен наблизити спільну перемогу. Нам тут жити і після перемоги розбудовувати та відновлювати Україну разом. Тому, об’єднавши на Премії HR-бренд ком’юніті професіоналів, хочемо зробити добру справу - підтримати проєкт з розмінування звільнених територій. Вірю, що своїм прикладом ми надихатимемо інших допомагати армії та країні», - коментує Лариса Онипко, лідерка «Премії HR-бренд».

Варто наголосити, що ми вже мали успішний досвід співпраці з фондом «Повернись живим». Минулого року під час заходу «HRs & Wine» ми спільно зібрали 100.000 грн на проєкт «Нам тут жити» на обладнання для саперів для розмінування країни.

Важливість допомоги армії у часи війни неможливо переоцінити. Це не лише наша обов'язкова місія, але й покликання, яке об'єднує нас у спільній меті зробити нашу країну безпечною для всіх громадян. Наші спільні зусилля стають кроком до кращого майбутнього, яке ми будуємо разом, кожен своїм внеском.
Головна