В наш час дуже важливо не лише організовувати професійні івенти чи вести проєкти, але й враховувати благодійну складову будь-якої діяльності. В умовах війни та складної економічної ситуації, підтримка та допомога тим, хто її потребує, стають надзвичайно важливими.
Партнерство фонду «Повернись живим» та проєкту «Премія HR-бренд» підкреслює нашу готовність сприяти позитивним змінам у суспільстві.
В рамках співпраці ми будемо збирати кошти на навчання саперів та допомагати із проєктами, які займаються розмінуванням територій нашої держави. 30% коштів від проданих квитків з масштабної конференції «Премія HR-бренд», що відбудеться 5 грудня 2024 року, ми перерахуємо у фонд «Повернись живим».
«Сьогодні повномасштабна війна, що триває в нашій країні, ставить перед суспільством надзвичайні виклики. Допомога та підтримка благодійних проєктів є не лише актом милосердя, але й вираженням нашої солідарності та готовності діяти для спільного блага. Кожен з нас, підтримуючи благодійні ініціативи, здатен наблизити спільну перемогу. Нам тут жити і після перемоги розбудовувати та відновлювати Україну разом. Тому, об’єднавши на Премії HR-бренд ком’юніті професіоналів, хочемо зробити добру справу - підтримати проєкт з розмінування звільнених територій. Вірю, що своїм прикладом ми надихатимемо інших допомагати армії та країні», - коментує Лариса Онипко, лідерка «Премії HR-бренд».
Варто наголосити, що ми вже мали успішний досвід співпраці з фондом «Повернись живим». Минулого року під час заходу «HRs & Wine» ми спільно зібрали 100.000 грн на проєкт «Нам тут жити» на обладнання для саперів для розмінування країни.
Важливість допомоги армії у часи війни неможливо переоцінити. Це не лише наша обов'язкова місія, але й покликання, яке об'єднує нас у спільній меті зробити нашу країну безпечною для всіх громадян. Наші спільні зусилля стають кроком до кращого майбутнього, яке ми будуємо разом, кожен своїм внеском.
Партнерство фонду «Повернись живим» та проєкту «Премія HR-бренд» підкреслює нашу готовність сприяти позитивним змінам у суспільстві.
В рамках співпраці ми будемо збирати кошти на навчання саперів та допомагати із проєктами, які займаються розмінуванням територій нашої держави. 30% коштів від проданих квитків з масштабної конференції «Премія HR-бренд», що відбудеться 5 грудня 2024 року, ми перерахуємо у фонд «Повернись живим».
«Сьогодні повномасштабна війна, що триває в нашій країні, ставить перед суспільством надзвичайні виклики. Допомога та підтримка благодійних проєктів є не лише актом милосердя, але й вираженням нашої солідарності та готовності діяти для спільного блага. Кожен з нас, підтримуючи благодійні ініціативи, здатен наблизити спільну перемогу. Нам тут жити і після перемоги розбудовувати та відновлювати Україну разом. Тому, об’єднавши на Премії HR-бренд ком’юніті професіоналів, хочемо зробити добру справу - підтримати проєкт з розмінування звільнених територій. Вірю, що своїм прикладом ми надихатимемо інших допомагати армії та країні», - коментує Лариса Онипко, лідерка «Премії HR-бренд».
Варто наголосити, що ми вже мали успішний досвід співпраці з фондом «Повернись живим». Минулого року під час заходу «HRs & Wine» ми спільно зібрали 100.000 грн на проєкт «Нам тут жити» на обладнання для саперів для розмінування країни.
Важливість допомоги армії у часи війни неможливо переоцінити. Це не лише наша обов'язкова місія, але й покликання, яке об'єднує нас у спільній меті зробити нашу країну безпечною для всіх громадян. Наші спільні зусилля стають кроком до кращого майбутнього, яке ми будуємо разом, кожен своїм внеском.