Вiдгуки
Це подія, яка привертає увагу великої професійної спільноти до питань, пов'язаних з управлінням людьми в організації. Вона збагачує наш власний досвід досвідом інших організацій, дає нам поштовх до застосування нових практик, нових ідей, нових проектів.
Тетяна Костюченко
Заступник Голови Правління ПУМБ
Подібні заходи – це завжди чудова нагода поділитися професійним досвідом і розповісти широкій аудиторії про проєкти, які ми створюємо. Соціальна ініціатива #забутипровік, з якою ми прийшли на HR-бренд, об'єднує вже тисячі однодумців по всій Україні та за її межами.
Ольга Мусійко
HR-директорка 1+1 media
Участь у Премії - це можливість випробувати свої сили, звірити HR-годинник з годинниками ринку праці та конкурентів. А у випадку перемоги та визнання Вашого проекту, як одного з кращих, то це – емоції, які дають заряд енергії та стимулюють на досягнення нових вершин.
Алла Бойко
HR-директорка Domino`s Pizza
Світ, тренди змінюються швидко, приходять люди нового покоління, прискорюються інформаційні потоки, реальність сприймається через призму соціальних мереж. Премія HR-бренд допомагає нам бути в тренді, миттєво реагувати на зміни, вловлювати їх і вміти швидко адаптуватися, а також відстежувати і презентувати ці тренди СЕО.
Ірина Івасюк
HR-директорка TEDIS Ukraine
Я гадаю, що ні для кого не секрет, що Премія HR-бренд стала негласним Оскаром серед усіх нагород у HR галузі. Це не лише престижно та знаменно, це – знак якості, найвища ступінь визнання серед HR-ком'юніті України.
Юлія Чермазович
Директорка департаменту по персоналу ArcelorMittal Kryviy Rih
Для нас це можливість показати нашим чинним і потенційним співробітникам один з елементів внутрішньої клієнтоорієнтованості нашої компанії. Ми намагаємося дбати про те, щоб бізнес-процеси були зручними та комфортними, щоб комунікації були своєчасними, а зворотнiй зв'язок доступним.
Ірина Безлєпкіна
HR-директорка VARUS