Блог

Що треба знати про проєкт «Премія HR-бренд»

Сьогодні Employer Branding все частіше стає стратегічною бізнес-функцією в компаніях. Багато бізнесів з різних індустрій почали приділяти увагу своєму позиціонуванню, ціннісній пропозиції та унікальності. Зараз на ринку праці не вистачає людей, тому кожна компанія хоче мінімізувати витрати на пошук працівників та затримати їх в компанії якомога довше. Тому розвиток бренду роботодавця стає все більш актуальним та затребуваним.

На каналі For HR поговорили з Ларисою Онипко, лідеркою Премії HR-бренд, експерткою з 18-річним досвідом в HR про те, чому сьогодні бізнесу важливо працювати над брендом роботодавця, як сильний бренд впливає на якість та вартість найму працівників та чи вміють його будувати українські компанії.

Лариса Онипко, директорка Премії HR-бренд зазначає: «Війна суттєво змінила підходи до управління талантами в більшості компаній. У такі важкі для країни часи ми не втратили людяність і довели не на словах, а на ділі, що люди – це наш капітал і основна цінність бізнесу. Фокусована оперативна побудова нових процесів, які забезпечують порятунок людей, безпеку їх життя і праці в нових реаліях, підтримка та розвиток психологічної стійкості працівників - це стало основним фокусом уваги HR-команд. Саме роботодавці стали точкою опори для працівників, проявили підтримку і турботу, балансуючи потреби бізнесу і потреби людей, підтримуючи продуктивність команд і ментальне здоров’я працівників. Важливо висвітлити такі практики, як в умовах війни працюють human to human стратегії. Важливо мати якісний обмін досвідом, надихатися сміливістю тих, що працюють, апробують нове, перезбирують моделі і діляться здобутками. Те, що напрацьовуємо ми зараз в умовах війни, – унікальне для світових практик».

«Премія HR-бренд – це масштабний обмін знань і популяризація кращих практик. Добре, що це є в Україні. Адже дуже часто присутні учасники події потім йдуть, пробують, масштабують і реалізують в своїх компаніях ідеї, які почули на конференції, адаптуючи їх під свої реалії. Таким чином, ми можемо один одного підтримати і відчути, що дає дієвий результат», - зазначає гостя випуску.

Також Лариса розповіла, чому Премія HR-бренд зараз на часі, що в таких преміях найважливіше та які компанії можуть подати заявку на участь в ній.

«Цього року, як і минулого, крім великих компаній, ми даємо змогу також малому і середньому бізнесу прийти з реалізованими проєктами. Для них окремо буде своя гілка проєктів, які будуть конкурувати між собою і серед них визначатимуться переможці. Важлива вимога до проєктів – вони мають бути діючими. Це повинна бути історія успіху з оцифрованими результатами», - зазначає Лариса Онипко.

Про те, які нові номінації будуть представлені на нагородженні цього року, хто і яким чином буде оцінювати проєкти та як стати партнером премії дивіться в новій рубриці «Премія HR-бренд» на каналі For HR.
Головна