Обираємо кращих
Стартує Рейтинг роботодавців України 2020
З 17 грудня відкривається реєстрація компаній на участь у Рейтингу роботодавців України 2020, організованого компанією grc.ua
Мета Рейтингу
Дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, як приймають рішення про вибір роботи, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців на їхню думку є найбільш привабливим на ринку праці.

Рейтинг роботодавців
Це важливий показник привабливості компанії як роботодавця, який дає компаніям можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Результати Рейтингу
Результати Рейтингу роботодавців України 2020 включатимуть думку пошукачів та експертів ринку праці.
Респондентами
Стануть як молоді спеціалісти з мінімальним стажем, так і спеціалісти зі значним досвідом роботи. А для визначення ТОП-10 роботодавців в кожній з 20 професійних сфер додатково будуть залучені експерти ринку.
Крім рейтингу компаній, ми очікуємо отримати якісну аналітику чинників вибору роботодавців у регіональному та галузевому фокусах. Оскільки віримо – зараз час, коли важливо визначити орієнтири та інвестувати у бренд роботодавця реальними справами.
Фокуси рейтингу:
Думка пошукачів стосовно привабливості роботодавців з урахуванням балів експертів рейтингу
Регіональний фокус: компанії-лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах (міста-мільйонники).
Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю.
Етапи рейтингу:
Самореєстрація
Компаній для участі у Рейтингу триватиме з 17 грудня по 30 січня 2021р

Перша хвиля дослідження
Онлайн-опитування пошукачів (лютий 2021р.)
Друга хвиля дослідження
Онлайн-опитування пошукачів та експертів Рейтингу (березень 2021 р.)
Як будуть підведені підсумки Рейтингу роботодавців України
У підсумках Рейтингу враховується вибір пошукачів та експертів ринку (60 на 40). Підсумкова оцінка компанії в Рейтингу (загальний список, галузевий список) визначається за сумарним балом двох оцінок: оцінки пошукачів та оцінки експертів. При цьому кожна оцінка має власну вагу в підсумковому балі: вага компонентів у співвідношенню 60 на 40.
Чому варто брати участь у Рейтингу?
Рейтинги – основний спосіб визначення найбільш привабливого роботодавця, на них орієнтуються пошукачі, компанії і їх співробітники. Сам факт участі в Рейтингу (навіть якщо компанія не займає в ньому топове місце) робить ваш бренд роботодавця привабливим.
Чекаємо на вашу участь та бажаємо завжди бути найбажанішим роботодавцем для своїх працівників та потенційних кандидатів.
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся:
Контактний телефон: 044 230 87 39
Електронна адреса: info_ukraine@hh.ua